Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Kasia_CS 12:27, 22 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Zana napisał(a)
Makusia, potwierdzam i donoszę, że Twoje jarząby to moje jarząby


a co ? zniknęły Ci z ogrodu ?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
AngelikaX 10:26, 23 paź 2019


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
A kto tu sobie cicho siedzi i pracuje jak mróweczka...? Jarząbkowa pierwsza klasa aż mi się zachciało posadzić kilka drzewek... wszędzie gdzie wchodzę akcja sadzenie
I wogóle pięknie upasł się Twój ogród - pozdrawiam Makus
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
DorKa 14:48, 25 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Nie wierzę ,że to ta sama podokienna i te wędrujące derenie Ścieżka i rabaty przy niej wyglądają jakby tam były od lat. To był świetny plan. Pięknie jest Buźka!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Makusia 19:34, 25 paź 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
HAniu wiem, że masz słabość do tej mojej ścieżki. Z czego bardzo się cieszę i dziękuję ☺

Gosiu Malgol- kupowałam wysyłkowo. Chcesz, to poszukam namiaru i Ci podeślę.

Zana- cieszy mnie, że mam coś, co masz Ty. To budujące Moje jarzaby już bez liści niestety.

Ewo Pszczelarnio- ale się cieszę, że zajrzałaś i temat donic nie był wyjątkowym splotem okoliczności dziękuję za jarzabki!

Moniu z Majówki - łuk zrobił się w pocie czoła, a teraz w ryzach trzyma go ecobord

Basiu - dziękuję Ci za miłe słowa

Asiu--nie da rady. Nie zmieści się

Moniko, dziękuję. Taka mam właśnie nadzieję, że jarzabki odwdzięczą sie uroda

Balea- hortensji to limki, a trawy, to miska ty - gracki
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 19:38, 25 paź 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Kasiu....

Angi- dziękuję. Jak mroweczka taka leniwa ale coś udało się rzeczywiście zrobić. Mam nadzieję, że wiosna będzie oko cieszyło

Dorka podokienna tyle razy się zmieniała, że faktycznie możesz jej nie poznac Tyle już na niej rosło, były róże i tulipanowiec... Ojjjj... Czego nie było
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Magleska 21:49, 25 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18104
Marta pięknieje Ci ogród elegancko podokienna pomimo ,że bez klonika prezentuje się świetnie
a jarząbki mam i ja hihi
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Nikita 10:49, 27 paź 2019


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5919
Marta, dawno u ciebie nie byłam a tu takie piękne fotki.
Wykancikowane łuki cudnie wyglądają, kompozycja trawy + hortensje w jesiennej odsłonie rewelacja, a nowo posadzone jarzęby ...fiu fiu...już widzę je oczyma wyobraźni za kilka lat...super będzie !!!
____________________
Nikita -Szmaragdowy Zakątek / Wizytówka / Wizytówka-portrety host
galgAsia 09:12, 28 paź 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Makusia napisał(a)

Mam i ja! Skutecznie mnie z Anią skusiłyście . Dwa posadzone, jeden chyba poczeka na wiosnę. Dzięki za inspirację!
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
DorKa 12:43, 28 paź 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
łubu dubu łubu dubu gdzie nie wejdę tam Jarząbek
____________________
Dorka Zakręcony ogród
nicol21 12:06, 29 paź 2019


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10211
Zmiany ogromne w porównaniu do 2016 kiedy tu założyłaś wątek. Mam nadzieję że jesteś zadowolona z rad forumowiczów, wylanego potu, odcisków i bolących pleców... i masz zapał na więcej. Za 2-3 lata rośliny nowo sadzone ładnie skoczą do góry i będzie radość niesamowita.

Nowe rabaty prezentują się super o jesiennym zmroku. Mam nadzieję że jarzębina zadbana ładnie rośnie i się prezentuje. Czasem widziałam takie marne już w srodku lata, ale to przy drodze, zaniedbane i zapuszczone. Ale u Ciebie będzie pewnie innaczej. Jarzębinę znam z dziecinswa.

Fajnie ze Toszka zmotywowała i jeszcze tyle rzeczy jesienią zrobiłaś. Zobaczysz jak łatwiej będzie wiosną
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies