Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

AnnaCh 19:25, 16 paź 2019


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ja zawsze wiążę drzewka grubymi rajstopami
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Johanka77 19:41, 16 paź 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Ojej! Nowe drzewia! Łaaaadnie!

No bym jeszcze to przedpłocie chciała zobaczyć. I ten stożek też
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Gruszka_na_w... 20:58, 16 paź 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Cudne te jarząbki. Młodziaki, a już zadają szyku.
Śmierć pnia mózgu i turecki dywan już na stałe weszły do mojego ogrodowego języka.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Brzozowadzie... 22:14, 16 paź 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
No jak ładnie świcą te jarząbki, będziesz miała piękne jesienie z nimi!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Johanka77 06:55, 17 paź 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
AnnaCh napisał(a)
Ja zawsze wiążę drzewka grubymi rajstopami


Hahaha! One są najlepsze! Do wszystkiego!
Moja Babcia też zawsze na działkę wynosiła
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Kasia_CS 07:15, 17 paź 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ja dalie rajstopami związałam, ale niestety położyła się razem z rajstopami

Fajne nowości u Ciebie!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
mikina34 08:02, 17 paź 2019


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Makusia napisał(a)

O jaaa, ale będzie cudnie jak drzewka podrosną
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
Makusia 12:03, 17 paź 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Dziewczyny jesteście the best! Zawsze można liczyć na ciepłe słowo od Was! dziękuję!!!

Domi- już stygnie bym powiedziała, ale pomalutku sobie działałam, jak tylko miałam czas i pogoda pozwoliła.

Gosia Malgol- no sadzenie cebulowych nadal przede mną. Az się wzdrygam na samą myśl- nie lubię tego...brrr....

AnnaCh- jarząbki jednak z Twoich namiarów Żywy płat miał być, ale Mirka z Wszystkiego po trochu ostudziła mój zapał Obecnie przyznają, że na tej szerokości (ok.1,20 cm) jarząby, azalie i żywy płot nie mieliby szans się pomieścić.

Toszka- widzisz Kobieto, dobrze, że o tej ziemi powiedziałaś, bo wsypałam mu naprawdę dobrej mieszanki, więc jak już odłączę go na wiosnę od aparatury, na bank zawartość wylądowałaby na kompoście

Toszko, gdybyś się pojawiła, to chciałabym znać Twoje zdanie- okularowa- rabata nad szambem, którego głębokość nie została do tej pory odrkryta (głębokość wkopu). szambo nieczynne. Myślę bardzo serdecznie nad kolumnowymi dębami Green Pillar tam...czytam, że system korzeniowy mają początkowo palowy, a potem na boki lezą te korzenie. Co myślisz o ich przyszłości na tej rabacie? Idealne by były- liście zasychają, i niekoniecznie opadają przez zimę, ślicznie się przebarwia, no i byłby nawiązaniem do dębu po przeciwnej stronie.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 12:09, 17 paź 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
AnnaCh, Johanka- co znaczy "grubymi" rajstopami? Takimi 60 den, 100 den? Bo podoba mi się ta koncepcyja

HAniu- bardzo Ci dziękuję za miłe słowa- doceniam Twoje zdanie bardzo, bardzo!
Skłonność do dywanów (oraz uśmiercania) tłumaczę sobie rodzinnymi zaszłościami- Mama ogląda tureckie seriale, ja zaś lubuję się w Chirurgach

Agatko, Kasiu, Monia- dziękuje. Na to liczę, że słońca mają tam dość, żeby się cudnie przebarwiać. Mi osobiście tez ta rabata się podoba
Zresztą każda później robiona podoba mi się bardziej, niż na wcześniejsza (no może poza hortensjową, która bardzo mi się podoba i podokienną, która powinna być na szczycie, a jest raczej gdzieś u schyłku zestawienia)

Johanka, zdjęcie zrobię, jak wrócę do domu za dnia. Rano nie mogę się zorganizować, a po południu jak wracam ostatnio, to już ciemno, prawie noc
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
eVka 12:24, 17 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
I znów jarząbki i jakie cudne! No mówię, że chodzą za mną dzisiaj! To jakiś znak chyba... Jak chłopaki podrosną będzie szałowo
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies