Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Pokaż wątki Pokaż posty

Pora najwyższa wziąć się za ogród, czyli krok po kroku w tym natłoku.

Johanka77 08:34, 20 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
To ja!
Zamiast derenia pod oknem to ja graba kolumnowego widzę.

A SS wyciepać koniecznie…

edit:
przecież już wyciepana… jaka ja bystra jestem
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Magleska 10:54, 20 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18369
Marta
zaglądam ,ale wena mnie opuściła
fajnie działasz
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gruszka_na_w... 19:04, 20 cze 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21973
Depilację przeprowadziłaś wzorowo. Panna od razu nabrała klasy.
Okularowa ma olbrzymi potencjał. Są już ramy. Teraz tylko trzeba zgrać dodatki na cztery pory roku. Trop Inki jest słuszny.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Makusia 13:52, 23 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Asiu, dziękuję- chodziły za mną te dęby bardzo- od jesieni już. W końcu mam- mam nadzieję, że się nie zawiodę!

Kasiu, no staram się trzymać, ale to taki "plan-nie plan". Nic konkretnego, więc zanim skończę, to się jeszcze zmieni o 180 stopni

Wiklasiu...o tak...w naszym wieku, pamięć już nie ta
Wszystko kminisz bardzo dobrze. Były kamienne okulary, potem były latające rodki (świec panie ich duszy).
A teraz jest to, co akuratnie się uchowało

Iwonka- pójdę chyba w plecy z Miskantami- ML (te chyba mam własnie tam w rogu na okularowej- nie pamiętam AniaCh wie ) Spokojnie kwalifikuję się pod podział wiosną, mimo, że w tym roku jakieś takie niskie kurduple.
Zaczynam już cierpieć na nadmiar- tzn. są gatunki, których mam nadmiar, nie wiem, co z nimi zrobić. Chcę ten przybytek wykorzystać, nie kupować kolejnych roślin.

Magara, trzymaj mocno
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 13:57, 23 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Asia- grab? Grab mi się podoba bardzo, ale skoro dereń jest duży, to jaki jest grab?
Zostawię tę podokienna póki co, bo zakiełkowała mi w głowie myśl, że hakone zeżarły mi kulki cisowe- w ogóle ich nie widać!

Madzia- nie przejmuj się - ja weny nigdy nie miałam

HAniu, Ty nawet nie wiesz, jak Ty mi tą depilacją oczy otworzyłaś! Naprawdę zastanawiałam się , o co chodzi z tą świdośliwą, dlaczego u innych wygląda dobrze, a u mnie nie, dlaczego inni pieją z zachwytu, a ja raczej powściągliwa jestem. A to jednak depilacja!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Johanka77 22:25, 23 cze 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Makusia napisał(a)
Asia- grab? Grab mi się podoba bardzo, ale skoro dereń jest duży, to jaki jest grab?
Zostawię tę podokienna póki co, bo zakiełkowała mi w głowie myśl, że hakone zeżarły mi kulki cisowe- w ogóle ich nie widać!



Grab jest smukły. Nie duży. Nie zapominaj tej podokiennej.

Ja mam na skarpie graba frans fontaine. Prowadzisz go tak wysoko, jak chcesz. I jest wąski, kolumnowy. Mi by pasował tam.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
BKosimkArt 08:19, 24 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Wpadłam zobaczyć co tu słychać a tu zdziwienie, są foty nawet
Fajnie się już robi na tej rabacie z dębami i kulkami... dobrze zrobiłaś z śś że ją przesadziłaś..
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
Kawa 10:31, 24 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
o mamo Martus ile się u ciebie dzieje
chyba nie nadążam co gdzie
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Makusia 21:10, 27 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Dziewczyny pytanie.
Nowa rabaty się tworzy przy tarasie. Wystawa hmmm....plecami do południa i tarasu, twarzą na północ,bokiem na zachód. Raczej cień, a w dodatku rośnie tam katalpa. Myślałam o dywanie z Id.
Jakieś inne propozycje?

____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Makusia 21:14, 27 cze 2020


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ale pokrecony wyszedł ten poprzedni wpis...

Przy okazji przód tarasu
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies