Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 13:31, 18 wrz 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kamilka

U mnie nikogo nie ma ,jak wrócą będzie po ptokach

Na serio to jednak ja mam głos decydujący. M już się nie odzywa bo wie,że i tak postawię na swoim
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 13:35, 18 wrz 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anna_t napisał(a)
Asia ty robisz takie demolki że az mnien korci podjechać do ciebie a potem za rok zobaczyć zmiany szoking!!


Nie wiem czy za rok się wyrobię,zapraszam kiedy tylko zechcesz,czasem chciało by się żeby ktoś realnie obejrzał i może coś podpowiedział.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 13:37, 18 wrz 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Kasya napisał(a)
tą "choinke" to w grudniu trzeba było...a tak sie zmarnuje


Kasiu nie chce mi się czekać na grudzień A poza tym mam sztuczną choinkę A żywy robię tylko stroik
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
AngelikaX 13:59, 18 wrz 2017


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
Widzę rewolucji ciąg dalszy i zakupy przyszłam pochwalić
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
anabuko1 15:01, 18 wrz 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23540
Fajne.te nowe zakupy.
Jak pojechalabys bez kasy...I rośliny te zobaczyłabyś to od siostry pozyczylabys.
Na takich ogrodników nie da rady. Ja już to wiem.
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
JoannaDe 15:10, 18 wrz 2017


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Margerytka40 napisał(a)
Miskanty dziękują za uznanie .

A ja robię miejsce

Zdjęcia do dokumentacji



Pod brzozami za głazem będą derenie elegantissima a na prawo od brzóz żywopłot cisowy.


Szalona

Wiesz co, ja to czasami żałuję że nie mam pustej działki. Ile to szarpania i pracy żeby posadzić co się chce

Łączę się w bólu
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
Margerytka40 17:06, 18 wrz 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
AngelikaX napisał(a)
Widzę rewolucji ciąg dalszy i zakupy przyszłam pochwalić


Te moje rewolucje to całkiem nie według katalogu Danusi. Trochę tu,trochę tu i tak rozgrzebuję wszystko. Ale nie da się u mnie inaczej . To jak puzzle.

Zakupki mnie baaardzo cieszą
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 17:08, 18 wrz 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
anabuko1 napisał(a)
Fajne.te nowe zakupy.
Jak pojechalabys bez kasy...I rośliny te zobaczyłabyś to od siostry pozyczylabys.
Na takich ogrodników nie da rady. Ja już to wiem.


Bardzo możliwe,że tak by było
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 17:12, 18 wrz 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
JoannaDe napisał(a)


Szalona

Wiesz co, ja to czasami żałuję że nie mam pustej działki. Ile to szarpania i pracy żeby posadzić co się chce

Łączę się w bólu


Normalnie zgadujesz moje myśli. Też wolałabym mieć pustą działkę i mniejszą. Ech,kiedy ja to ogarnę??????
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
18:18, 18 wrz 2017
Margerytka40 napisał(a)


Te moje rewolucje to całkiem nie według katalogu Danusi. Trochę tu,trochę tu i tak rozgrzebuję wszystko. Ale nie da się u mnie inaczej . To jak puzzle.

Zakupki mnie baaardzo cieszą



Nie przejmuj się u mnie tak samo i tak samo się cieszę z zakupów, jak zacznę je robić to skończyć nie mogę i potem wszystko stoi i czeka w doniczkach na swoją kolej
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies