Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w remoncie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w remoncie

Margerytka40 22:00, 14 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Mimo mżawki padającej dziś z różnym natężeniem i do tego zimnicy jak w listopadzie udało mi się porobić roszady na kwaśnej, dosadziłam derenie IH i przegrupowałam azalie j., mam nadzieję że nic im nie będzie. Wykopywałam z dużą ilością ziemi, chyba nie poczują, że zmieniły miejscówkę. Chyba zaczyna mi to wyglądać nareszcie. Jeszcze muszę dosadzić hosty i świecznice oraz parzydło ale te na szczęście mam zadołowane w doniczkach więc luzik.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
m_gocha 00:06, 15 maj 2019


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Margerytka40 napisał(a)
Asia zaglądałam cichcem ale nic nie pisałam, bo czasu brak i takie tam różne Ale obiecałam sobie, że muszę Ci to jak najszybciej oznajmić: Czapki z głów! Klasa i szyk! rewelacja!
Normalnie r e w e l a c j a !!!
I pokazuj te szersze kadry na fotkach, bo nie wszystko ogarniam to co planujesz (pocieszam się, że nie tylko ja )
Trzymam kciuki za resztę ogrodu!
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Margerytka40 10:37, 15 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
m_gocha napisał(a)
Asia zaglądałam cichcem ale nic nie pisałam, bo czasu brak i takie tam różne Ale obiecałam sobie, że muszę Ci to jak najszybciej oznajmić: Czapki z głów! Klasa i szyk! rewelacja!
Normalnie r e w e l a c j a !!!
I pokazuj te szersze kadry na fotkach, bo nie wszystko ogarniam to co planujesz (pocieszam się, że nie tylko ja )
Trzymam kciuki za resztę ogrodu!


Ojej Małgosia aż się zarumieniłam. Dziękuję Ci bardzo za tak miłe słowa. Szersze kadry obiecuję już niedługo. Już prawie przeniosłam ze środka co miałam przenieść, jeszcze tylko z większych przesadzań jodła została, za chwilę zrobi się to bardziej klarowne, widoczne i chyba łatwiej będzie zrozumiałe
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Zana 13:54, 15 maj 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Dzień dobry Asiu Chyba u Ciebie jeszcze nie byłam, aż nie wiem jak to możliwe! Zajrzałam kilka dni temu przypadkowo i .... no jestem pod wrażeniem Twojego dzieła z ostatnich fotek. Aż się cofnęłam do początku wątku i... moje wrażenie jest mega spotęgowane. Tworzysz coś niesamowitego, zapowiada się fantastyczny efekt po tym długoterminowym remoncie.
Pozwolę sobie zaglądać a w międzyczasie poczytam jeszcze historię Twojego wątku.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Kawa 14:03, 15 maj 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
o matko Aśka!!!
wow cudnie!
wielka kobieto!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Zakrecona 17:33, 15 maj 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Margerytka40 napisał(a)


Spokojnie, daj jej czas, u mnie coś jej bardzo pasuje tfu, tfu, oby tak samo rosła już na stałym miejscu bo na razie jeszcze w przechowalniku koczuje. Może uda mi się w weekend ją podzielić i już wsadzić, gdzie ma być. Duuuużo sadzonek muszę zrobić. Ja to chyba bardziej ją lubię niż np hakone. Zimą ładnie wygląda a po przycięciu błyskawicznie odrasta, i ta jej zieleń


Już się nie mogę doczekać tej pięknej zieleni ;D, a Ty żebyś się nie zaziębiła w taką pogodę. U mnie zimno, pada, brrr....
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Margerytka40 20:07, 15 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Zana napisał(a)
Dzień dobry Asiu Chyba u Ciebie jeszcze nie byłam, aż nie wiem jak to możliwe! Zajrzałam kilka dni temu przypadkowo i .... no jestem pod wrażeniem Twojego dzieła z ostatnich fotek. Aż się cofnęłam do początku wątku i... moje wrażenie jest mega spotęgowane. Tworzysz coś niesamowitego, zapowiada się fantastyczny efekt po tym długoterminowym remoncie.
Pozwolę sobie zaglądać a w międzyczasie poczytam jeszcze historię Twojego wątku.


Witam Cię u mnie z radością, ja trochę podczytuję u Ciebie czasem ale jakoś tak się złożyło, że incognito. Obiecuję to naprawić . To bardzo, bardzo miłe gdy ktoś tak napisze jak Ty, czuję normalnie jakby mi skrzydła wyrosły i aż się chce dalej krok po kroku wprowadzać plany w życie. Remont faktycznie długoterminowy bo i areał duży i czasowo trzeba to wszystko ułożyć a przede wszystkim zmiany bardzo duże.
Będzie mi bardzo miło Cię gościć zawsze gdy tylko będziesz mieć ochotę tu zajrzeć
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:09, 15 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Kawa napisał(a)
o matko Aśka!!!
wow cudnie!
wielka kobieto!


Nooo, do niskich nie należę, 170cm
Dzięki
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 20:16, 15 maj 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14798
Zakrecona napisał(a)


Już się nie mogę doczekać tej pięknej zieleni ;D, a Ty żebyś się nie zaziębiła w taką pogodę. U mnie zimno, pada, brrr....


Doczekasz się szybciej niż myślisz. U mnie pogoda podobna ale mnie to nie przeszkadza, marzyła mi się właśnie taka chłodna wiosna by móc więcej zrobić w ogrodzie. Jak chłodniej roślinki łatwiej znoszą dzielenie i przesadzanie. Jutro przesadzam jodłę, takă już z 1,5m
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Bogdzia 21:02, 15 maj 2019


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Margerytka40 napisał(a)


Doczekasz się szybciej niż myślisz. U mnie pogoda podobna ale mnie to nie przeszkadza, marzyła mi się właśnie taka chłodna wiosna by móc więcej zrobić w ogrodzie. Jak chłodniej roślinki łatwiej znoszą dzielenie i przesadzanie. Jutro przesadzam jodłę, takă już z 1,5m


Ja tez wole chłod niz upały. Piekna zielen na Twoich zdjeciach i rabaty robią wrazenie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies