Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród Nety- moje marzenie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Nety- moje marzenie

Nett 14:39, 16 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Co myślicie o takim kształcie?
Od strony ulicy chcę posadzić platany Aplhen's Globe. W rogu mam miłorzęba- to ta gwiazdka i wierzbę Hakuro- niestety nie mogę się jej pozbyć (prezent od teściowej).
Zastanawiam się czy hortki dać tylko na skarpie, czy na przeciwko tarasu, czy w obu tych miejscach?
No i oczywiście chciałabym trzy większe drzewka zasłaniające od sąsiada- jeszcze nie mam koncepcji jakie.

____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Nett 15:01, 16 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Próbuje jeszcze z zaokrąglonymi rabatami, ale nic mi z tego nie wychodzi, tzn. wychodzi jakiś potworek. Ale może to tylko ja taka ułomna jestem..
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Makusia 15:13, 16 wrz 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Anetko przeczytałam Twój wątek i powiem szczerze....nie bardzo nadajesz się do tajnego Klubu
Ty już wiesz, co chcesz i "odnajdujesz swój styl". Co więcej- jest to cytat z Toszki, a ona nie słodzi, więc wiesz...możemy Cię wpisać na listę rezerwowych
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Nett 15:20, 16 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Makusia napisał(a)
Anetko przeczytałam Twój wątek i powiem szczerze....nie bardzo nadajesz się do tajnego Klubu
Ty już wiesz, co chcesz i "odnajdujesz swój styl". Co więcej- jest to cytat z Toszki, a ona nie słodzi, więc wiesz...możemy Cię wpisać na listę rezerwowych


Buuu
I to, że nie wiem czy linie proste czy okrągłe się nie liczy?
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Toszka 19:02, 16 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Nett napisał(a)
Co myślicie o takim kształcie?
Od strony ulicy chcę posadzić platany Aplhen's Globe. W rogu mam miłorzęba- to ta gwiazdka i wierzbę Hakuro- niestety nie mogę się jej pozbyć (prezent od teściowej).
Zastanawiam się czy hortki dać tylko na skarpie, czy na przeciwko tarasu, czy w obu tych miejscach?
No i oczywiście chciałabym trzy większe drzewka zasłaniające od sąsiada- jeszcze nie mam koncepcji jakie.



Patrząc na plan to jednak bym się skłaniała ku zaokrągleniu rabat i zamaskowaniu trójkąta.

popatrz, podobny trójkąt
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Nett 20:28, 16 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Toszka napisał(a)


Patrząc na plan to jednak bym się skłaniała ku zaokrągleniu rabat i zamaskowaniu trójkąta.

popatrz, podobny trójkąt


Spróbuję coś w takim razie pokombinować jeszcze
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Nett 20:32, 16 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Byłam dzisiaj w szkółce i jestem z siebie dumna, bo nic nie kupiłam. Mimo, że mąż kusił, twierdząc, że "gdzieś" to posadzę.


Ale się zakochałam...

Pojechałam obejrzeć platany. Są, owszem, z całkiem ładnym pniem bo od 11 do 14 cm po 300zł, ale ja sie zakochałam w szczepionych ambrowcach. Piękne były. Obwód pnia 14 cm, gęsta korona, już zaczęły się lekko przebarwiać, wysoko szczepione, zdrowe, w donicach, więc do wsadzenia od razu. Piękne....

Tylko ta cena.. minimum 600 zł za każdy plus transport. No i mam dylemat.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Nett 20:36, 16 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Niestety nie wybrałem też nic jako kandydatów na te trzy drzewa zasłaniające taras sąsiadów. Jutro wstawię trochę zdjęć, to może podpowiecie czym można się zasłonić.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Toszka 21:00, 16 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Własnie w tej sprawie chciałam cię prosić, abyś foty porobiła, czyli stanęła w oknie, przysiadła na tarasie i foty trzasnęła na ile ten widok trzeba przesłonić
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Nett 21:06, 16 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
Toszko, patrzyłam na lizaki w szkółce i w "akceptowalnym" poziomie cen była tylko tuja na takiej wysokości. Za cisa pan sobie życzy 850 zł... Za stożek cisa wysoki 550, za niski 120.
Orientujesz się czy wszędzie są takie ceny?
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies