Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Elinkowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Elinkowy ogród

Elinka 20:24, 09 maj 2017

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
A to rabatka smietnikowa ogarnieta troche bo brakuje wypelniaczy . Planuje trawy wysokie miedzy cisy po dwa miskanty gracilimusy . I jakies niskie przed obwodka . Propozycje mile widziane.

____________________
elinkowy-ogrod
patrycja 20:30, 09 maj 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Witaj Elinko
Mieszkam niedaleko Ciebie
Czytałam Twoje perypetie z rabatami a potem zniknęłaś.
Dobrze że jesteś z powrotem
____________________
Patrycja mój ogródek
Elinka 20:46, 09 maj 2017

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
No bo myslalam ze porobie na wiosne i bedzie z czym wracac a tu idzie jak po grudzie, i pogoda nie pomaga i jakos nie jestem przekonana do moich roznych wizji z ta duza rabata i jak tu wracac, z czym.... To po burzliwej dyskusji jesiennej siedzialam cicho chociaz czytanie forum obowiazkowo codziennie. A dokladnie skad jestes? Napisz na priv jak cos...
____________________
elinkowy-ogrod
sylwai 19:20, 12 maj 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 511
Witaj.mam dwa klony crimson sentry.mam je od ubieglej wiosny i póki co to nie narzekam.za wiele nie powiem ci o nim no bo zbyt krotki czas na obserwacje i wnioski.na razie jest z nim wszystko ok.cos mi się zdjęcia nie mogą wgrac
____________________
sylwia
sylwai 19:25, 12 maj 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 511

Udalo się,oto i on,klon crimson sentry
____________________
sylwia
sylwai 19:26, 12 maj 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 511
____________________
sylwia
Elinka 21:16, 12 maj 2017

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
No sliczny tylko cy on nie jest niski, czy na zdjeciu tak wyszlo , ile pieńiek moze miec zanim zaczyna sie korona?
Ale Ty ladznei tam masz tylipany na bacznosc, masz swoj watek, mozna gdzies zdjecia zobaczyc?
____________________
elinkowy-ogrod
sylwai 22:16, 12 maj 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 511
Elinka napisał(a)
No sliczny tylko cy on nie jest niski, czy na zdjeciu tak wyszlo , ile pieńiek moze miec zanim zaczyna sie korona?
Ale Ty ladznei tam masz tylipany na bacznosc, masz swoj watek, mozna gdzies zdjecia zobaczyc?

Ja mam akurat klony szczepione na wys.120cm,bo mi na takich zależało,ale jeśli Ty potrzebujesz wyższe to takie też są.Może się zbiorę i zimą założę swój wątek.Z której części wielkopolski jesteś?Te tulipany to tulipany liliokształtne Sapporo.
____________________
sylwia
Toszka 11:32, 13 maj 2017


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Elinko, na tej dużej rabacie sadź rośliny dużymi pasami, grupami. Jednogatunkowo. Z rozmachem. Tak jak u Joli. Będzie wyglądać to spektakularnie i elegancko.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Elinka 16:29, 14 maj 2017

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Witaj Toszko, no widzisz zima minela a ja dalej stoje z ta rabata, smietnikowa ruszylam a z ta duza stoje, caly czas Was czytam ogladam mysle jakies pomysly sa ale jakos nie moge zaskocyc na 100 procent.
A o ktorej Joli mowisz bo nie moge sobie przypomniec?

By the way... Zapytalam Mazana ale ńie odpowiedzial jeszcze, zapytam Ciebie co sadis o,probiotykach dla roslin i gleby dowiedzialam sie ostatnio ze wogole cos takiego istnieje ale nikt na forum nic o tym nie pisal i nie wiem czy to jakos marketingowy wytwor i nie wart uwagi czy co ze ńikt nie stosuje. Slyszalas o tym?

Pozdrawiam
____________________
elinkowy-ogrod
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies