Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Elinkowy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Elinkowy ogród

Zagajanka 14:46, 25 lut 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
W Grecji inny klimat, inne odmiany winogron One rosną przy słupach i opierają się o pergolę, wtedy owoce są nad głową.

Jeżeli zostawisz jak jest, to nie znaczy, że Twoje winogrono nie będzie rosnąć. Tylko moze nie będzie owocować, albo słabo (ta odmiana wg opisu i tek ma dosyć drobne owocki).

Jeżeli jednak chcesz prowadzić winorośł wg sprawdzonych schematów, przygnij tę gałęź co Ci na rysunku pokazałam, ona puści do góry latorośle i powinna już w tym roku owocować.

Powodzenia.
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Lulilaj 20:41, 25 lut 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Witam się serdecznie
Pomóc nie pomogę (bo sama potrzebuję) ale będę podglądać i trzymać kciuki. Wielu ciekawych i przydatnych rzeczy dowiedziałam się z Twojego wątku
Pozdrawiam
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
13:43, 12 mar 2017
Elinko u ciebie widzę profesjonalny projekcik, mimo wszystko zmiany.

Życzę powodzenia i dużo radości z efektów

Fakt niektóre elementy podobne jak u mnie
wietrzyk 15:49, 15 mar 2017


Dołączył: 07 lip 2013
Posty: 1774
Hej
niezłe masz nazwy rabat, śmietnikowa, szambowa... haha, podoba mi się
ale wygląda lepiej niż się nazywa masz zagwozdkę z taką dużą rabatą, ale dziewczyny dobrze radzą
____________________
Joanna ogród w Puszczykowie
Elinka 09:55, 16 mar 2017

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Dzieki za odwiedziny.
No , problem mam dziewczyny duzo rad daly i bede cos tworzyc i az sie boje zabierac zwlaszcza za ta duza , odwlekam w czasie i odwlekam ale w koncu trzeba ja bedzie " rozgrzebac"
A , przypomnialam sobie, ktoras z dziewczyn podawala mi namiar na jakiegos Pana co ma cisy , nie szkolke tylko gdzies za domem.... Czy Ty nie masz jakiegos dostawcy cisow czasm? Bo po szkolkach to wiadomo cisy drogie a jeszcze marza, a stozkow to i tak nigdy cisowych ani kul nie widzialam w szkolkach z naszego regionu.
____________________
elinkowy-ogrod
MirellaB 14:22, 23 mar 2017


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Witam. Wątek krótki, ale bardzo treściwy.
Będę pooglądała Twoje dalsze prace
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Mira104 23:32, 24 kwi 2017


Dołączył: 13 mar 2015
Posty: 1919
Elinka zaczęłam przeglądać Twój wątek, widzę że tu Tosia działa, ona wie co mówi, jej rady cenniejsze niż złoto
Jutro poczytam dalej, pozdrawiam
____________________
Mira- Ogród Nowicjuszki
anulajda 21:31, 07 maj 2017


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3772
Hej Elinko Twojego główkowania co do rabat nie zazdroszczę Ci ale życzę odwagi co do decyzji.Po przeczytaniu kilku ostatnich stron wątku ja mam mętlik w głowie bo chciałam rozeznać się w Twoich nasadzeniach na rabatach ale nie potrafię może pora nie ta
Choina kanadyjska na żywopłot jest super zwłaszcza na ten niższy na przedpłociu
Pozdrawiam będę śledzić Twoje poczynania ogródkowe
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
Elinka 18:51, 09 maj 2017

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Witam dziewczyny po przerwie zimowej ,
Czytam Wasze watki codziennie , ale jak to czesto bywa sladu nie zostawiam , u siebie tez nie planowalam dalej ciagnac ale widze ze tak jak Toszka mowi jak ja cos u kogos napisz to ktos z ciekawosci zajrzy i do mnie i latwiej o porady wowczas wiec co tam moze warto cos tam skrabnac nawet jak sie nie ma tak ladnie.

Dla Tych co pamietaja i podpowiedali mialam problem z duza rabata na froncie szambowa i smietnikowa . Smietnikowa udalo sie ogarnac a na szambowej tylko tuje i stoje troche przez pogode troche nadal przez brak pomyslu .

Postaram sie wkleic cos tam.

Pozdrawiam
____________________
elinkowy-ogrod
Elinka 20:19, 09 maj 2017

Dołączył: 05 paź 2015
Posty: 597
Kilka moich skromnych tulipanow



I moje lezaco klaniajace sie

____________________
elinkowy-ogrod
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies