Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja ostoja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja ostoja

Adela 20:16, 28 sty 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
anpi napisał(a)
O właśnie...azali też mam niedosyt,może gdzieś jeszcze wcisnę jakąś
Ale postnawiam,że na wiosnę nie poobstawiam się doniczkami oczekującymi dwa miesiące na posadzenie do gruntu A jak wyjdzie ...zobaczymy!

Gdzieś, u kogoś też takie oczekujące donice widziałam... Czyżby u mnie?
Też co roku postanawiam
My wszystkie chyba tak mamy
____________________
Ela - Moja ostoja
Adela 20:19, 28 sty 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Marzę o takim widoku - wiosenne promienie słońca przeciskają się między sztachetami płotu i bajecznie podświetla epimedium

____________________
Ela - Moja ostoja
Adela 17:25, 30 sty 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Irysowo:

____________________
Ela - Moja ostoja
hanka_andrus 17:36, 30 sty 2019


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Też mi się marzy taki widok, ale jeszcze musimy trochę poczekać.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
anka_ 21:18, 02 lut 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Adela napisał(a)
Aniu - japońska Schneeperle. Polecam.

Dziękuję Elu za nazwę. Cieszy tym bardziej że od jesieni mam. Może kiedyś też tak pięknie zakwitną.

Tniesz swoje czy one naturalnie tworzą taką fajną poduchę? Moje chyba były mocno pędzone w szkółce, bo są mocno wyciągnięte.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Adela 21:53, 02 lut 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Aniu, trochę ją formowałam - z konieczności. Była tak często przesadzana, że połamane przy okazji gałązki trochę ją zniekształciły. Ale jest „nie do zdarcia”. Widocznie ostateczne miejsce jej spasowało, skoro odwdzięczyła się takim obfitym kwiatem
____________________
Ela - Moja ostoja
anabuko1 21:55, 02 lut 2019


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Piękne epimedium :0
Moje jest zupełnie inne
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Adela 21:58, 02 lut 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
anabuko1 napisał(a)
Piękne epimedium :0
Moje jest zupełnie inne

Mam jeszcze różowe. Kiedyś mnie nie zachwycały, teraz coraz bardziej
____________________
Ela - Moja ostoja
anka_ 22:36, 02 lut 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Adela napisał(a)
Aniu, trochę ją formowałam - z konieczności. Była tak często przesadzana, że połamane przy okazji gałązki trochę ją zniekształciły. Ale jest „nie do zdarcia”. Widocznie ostateczne miejsce jej spasowało, skoro odwdzięczyła się takim obfitym kwiatem
To ja po kwitnieniu też swoją ciachnę, może nabierze wyglądu.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Adela 23:02, 02 lut 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
anka_ napisał(a)
To ja po kwitnieniu też swoją ciachnę, może nabierze wyglądu.


Aniu, wiesz - teraz zwątpiłam, czy nie wprowadziłam Ciebie w błąd z nazwą tej azalii. Miałam dwie białe japońskie. Być może ta na zdjeciu to jest Schneezwerg. Schneeperle jest podwójna, czego nie mogę sie dopatrzyć na zdjęciu. Przekonam się wiosną. Pamięć bywa zawodna
Dobrej nocki
____________________
Ela - Moja ostoja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies