Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja ostoja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja ostoja

Pola 19:23, 10 cze 2018


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Elu, dziękuję za wizytę w moim ogrodzie ......w moim ogrodzie popełniłam mnóstwo błędów i ten obecny jest drugim w mojej karierze....dzięki Danusi jest teraz taki to ona mnóstwo porad udzieliła i wyratowała z opresji ogrodowej. Macham niedzielnie i trzymam kciuki za nowy sezon.
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
ElzbietaFranka 12:14, 11 cze 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14007
Witam Elu. Dzieci to wezwanie wszystko kreci sie wokół nich.
Ogrodek piekny masz. Tez mysle nad lrzerwa po rozach, ale czy dam rade to narkotyk.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Adela 12:24, 11 cze 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Elu. Dzieci to wezwanie wszystko kreci sie wokół nich.
Ogrodek piekny masz. Tez mysle nad lrzerwa po rozach, ale czy dam rade to narkotyk.

Oglądanie innych ogrodów pełnych kwiecia, to dla mnie jak narkotyk. Posadziłam w ubiegłym roku trochę bylin, ale dziś już chcę się z nich wycofać. Plewienia mam dość
____________________
Ela - Moja ostoja
Kindzia 14:44, 11 cze 2018


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Urlop od forum zrobiłaś sobie niespotykanie długi Ale ważne, że wróciłaś i jesteś

Ogród kolorowy i kwitnący, jest co pokazać I te dwa kwiatuszki babcine najpiękniejsze
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Bogdzia 21:38, 11 cze 2018


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Fakt że długo Cię nie było ale sprawozdanie z całego okresu jest wiec jesteś usprawiedliwiona. Kwasoluby pięknie Ci kwitły a dzieciaczki słodkie. Bardzo lubię zdjecia z dziecmi w ogordzie , ogród ożywa .
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Adela 23:30, 11 cze 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Bogdzia napisał(a)
Fakt że długo Cię nie było ale sprawozdanie z całego okresu jest wiec jesteś usprawiedliwiona. Kwasoluby pięknie Ci kwitły a dzieciaczki słodkie. Bardzo lubię zdjecia z dziecmi w ogordzie , ogród ożywa .


Byłam, byłam, tylko w czapce niewidce odwiedzałam wszystkich, których poznałam osobiście na spotkaniu u Kapiasów i inne urocze wątki, w tym również Twój. Na większą aktywność brakowało mi czasu, dlatego zrobiłam sobie przerwę.
____________________
Ela - Moja ostoja
ElzbietaFranka 01:03, 12 cze 2018


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 14007
Elu to kalina zimozielona ma jakas nazwe poszukam w notatkach to napisze.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Adela 08:34, 12 cze 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
ElzbietaFranka napisał(a)
Elu to kalina zimozielona ma jakas nazwe poszukam w notatkach to napisze.


Jeśli to kalina, to pewnie sztywnolistna. Mam kalinę watanabe, która zajmuje dość centralne miejsce na trawniku, ale domownikom nie podoba się.
____________________
Ela - Moja ostoja
Adela 08:36, 12 cze 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Uff, dziś poranny, godzinny deszczyk przyniósł ukojenie ogródkowi. Mogło by jeszcze popadać
____________________
Ela - Moja ostoja
marba 10:28, 12 cze 2018


Dołączył: 09 wrz 2015
Posty: 3230
Elu, fajnie, że znowu jesteś z nami. Twój ogród pięknie się prezentuje, a najpiękniej urocze małe ogrodniczki na jego tle.
____________________
Basia Wśród brzóz i dębów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies