Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 13:56, 04 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
Jeszcze cała zima przed Tobą Chyba też się skuszę na te puzzle bo bardzo realnie wyglądają.

Tak to prawda, mam czas na planowanie polecam ten program, choć nie ma wielu roślin (np obwódek z buksów nie można zrobić ) ale cztery dychy mozna na rok poświęcić
____________________
Margerytka40 20:26, 04 gru 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Tu
dowód na to,że kulki,poduchy lawendowe są fajne . A ze stipą wyglądają mega
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 22:49, 04 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)
Tu
dowód na to,że kulki,poduchy lawendowe są fajne . A ze stipą wyglądają mega

Piękne, tylko niestety tak jak pisałam wczesniej, jestem sierota bo chciałam sadzić lawendę i sosny na pniu w cieniu/półcieniu. Szkoda roślin, muszę chyba iść w kule bukszpanowe i kule na pniu, stożki. Generalnie cis, bukszpan, trzmielina na pniu i kule, żurawki ciemne bordo i citronelle, kilka róż punktowo odmiana do półcienia, jakieś trawki np. stipa właśnie.
Tył czyli duże sosny i RH pod nimi zostają bez zmian.
____________________
Margerytka40 09:16, 05 gru 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
effka napisał(a)

Piękne, tylko niestety tak jak pisałam wczesniej, jestem sierota bo chciałam sadzić lawendę i sosny na pniu w cieniu/półcieniu. Szkoda roślin, muszę chyba iść w kule bukszpanowe i kule na pniu, stożki. Generalnie cis, bukszpan, trzmielina na pniu i kule, żurawki ciemne bordo i citronelle, kilka róż punktowo odmiana do półcienia, jakieś trawki np. stipa właśnie.
Tył czyli duże sosny i RH pod nimi zostają bez zmian.


Ty wiesz najlepiej jakie tam warunki. Plan był fajny ale jak roślinki mają sobie nie poradzić to szkoda ich. Lubisz trzmieliny na pniu?
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Lulilaj 09:17, 05 gru 2017


Dołączył: 05 lut 2016
Posty: 801
Dopiero nadrobiłam . Fajnie wyglądają te rabaty w garden puzzle. Chyba też muszę spróbować w tym programie

Kompozycja ze storczykiem - klasa
____________________
Asia - zielony-zielonym-pogania
eVka 11:27, 05 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


Ty wiesz najlepiej jakie tam warunki. Plan był fajny ale jak roślinki mają sobie nie poradzić to szkoda ich. Lubisz trzmieliny na pniu?

No niestety, nie dadzą rady a patrzeć jak ledwo zipą bez sensu.
Mam dwie trzmielinki na pniu i fajne są, tak naprawdę to dopiero w szkółce zdecyduje jakie kule na pniu i stożki kupię, bo to będzie zależało od dostępności i oczywiście cen...
____________________
eVka 11:27, 05 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Lulilaj napisał(a)
Dopiero nadrobiłam . Fajnie wyglądają te rabaty w garden puzzle. Chyba też muszę spróbować w tym programie

Kompozycja ze storczykiem - klasa

Polecam, fajny program
Dzięki
____________________
Margerytka40 11:32, 05 gru 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
effka napisał(a)

Polecam, fajny program
Dzięki


Też korzystam z niego i potwierdzam -fajny choć brakuje mi trochę możliwości ale na orientacyjne planowanie ok.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 13:45, 05 gru 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
effka napisał(a)

No niestety, nie dadzą rady a patrzeć jak ledwo zipą bez sensu.
Mam dwie trzmielinki na pniu i fajne są, tak naprawdę to dopiero w szkółce zdecyduje jakie kule na pniu i stożki kupię, bo to będzie zależało od dostępności i oczywiście cen...


Mnie póki co trzmieliny na pniu nie do końca się podobają. Może kiedyś zmienię zdanie nie wiem ale na razie omijam je z daleka
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 15:32, 05 gru 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


Mnie póki co trzmieliny na pniu nie do końca się podobają. Może kiedyś zmienię zdanie nie wiem ale na razie omijam je z daleka

Jako urozmaicenie ok, jako główne nie
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies