Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 13:36, 18 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
Dzięki Ewcia Przepiękna ta rabata! Obawiam się,że u mnie za mało słońca dla tego zestawienia Choć wygląda obłędnie i zapisuje na inną rabatę

Nie ma za co Bardzo ją lubię, jest delikatna i zwiewna. Zdecydowanie do słońca Niekoniecznie cały dzień ale jednak większość dnia.
____________________
eVka 14:37, 18 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dziewczyny, na zimowy czas przerzuciłam się na domowe roślinki, obkupiłam się jak dzika, kilkunastoma pięknymi roślinami doniczkowymi, oczywiście róże monstery, kroton, pilea, alocasia, sanseweria, filodendrony, palmy, benjaminy, fikusy etc. No odbiło babie Do tego wiklinowe osłonki, kwietniki metalowe etc. Jeszcze trochę a będę przedzierać się przez mój mały domek jak przez zielony busz
Córa zbiera kaktusy, mąż zaraz będzie ozdabiał dom na święta... no wiecie
____________________
Wiolka5_7 18:22, 18 lis 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
A gdzie fotki tych nowych zakupów ? zielony busz uwielbiam
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 22:25, 18 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
A gdzie fotki tych nowych zakupów ? zielony busz uwielbiam

Wiolu, zrobię na pewno Czekam właśnie na metalowe kwietniki, jutro mają być Jak już wszystko ładnie poustawiam, dokupię jeszcze kilka osłonek to się pochwalę Muszę przyznać, że się troszkę zainspirowałam Twoimi kwietnikami
____________________
Magleska 22:34, 18 lis 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
Ewa już nie mogę doczekać się foteczek tej domowej oazy zieleni na pewno będzie super i zimą będzie cieszyć
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 22:40, 18 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewa już nie mogę doczekać się foteczek tej domowej oazy zieleni na pewno będzie super i zimą będzie cieszyć

Bardzo, bardzo cieszą mnie te kwiatki Taki mini ogródek w domu Marzą mi się jeszcze wysokie palmy chcę eMka pojutrze wyciągnąć do mojego sklepu z kwiatami i pokazać taki piękny okaz
____________________
DorKa 07:58, 19 lis 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)
Dziewczyny, na zimowy czas przerzuciłam się na domowe roślinki, obkupiłam się jak dzika, kilkunastoma pięknymi roślinami doniczkowymi, oczywiście róże monstery, kroton, pilea, alocasia, sanseweria, filodendrony, palmy, benjaminy, fikusy etc. No odbiło babie Do tego wiklinowe osłonki, kwietniki metalowe etc. Jeszcze trochę a będę przedzierać się przez mój mały domek jak przez zielony busz
Córa zbiera kaktusy, mąż zaraz będzie ozdabiał dom na święta... no wiecie


Ale zakupy! Właśnie w weekend eMeus zapytał mnie dlaczego nie mamy ani jednej rośliny w domu ? No cóż.. Jakby faktycznie nie mamy Zaczęłam szukać inspiracji i znalazłam...chrobotka reniferowego Planuje zrobić instalację na ścianę z nim w roli głównej. Niech ma zielone...eMuś znaczy
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Wiolka5_7 08:35, 19 lis 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
effka napisał(a)

Wiolu, zrobię na pewno Czekam właśnie na metalowe kwietniki, jutro mają być Jak już wszystko ładnie poustawiam, dokupię jeszcze kilka osłonek to się pochwalę Muszę przyznać, że się troszkę zainspirowałam Twoimi kwietnikami
cieszę się i czekam na fotki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 10:57, 19 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)


Ale zakupy! Właśnie w weekend eMeus zapytał mnie dlaczego nie mamy ani jednej rośliny w domu ? No cóż.. Jakby faktycznie nie mamy Zaczęłam szukać inspiracji i znalazłam...chrobotka reniferowego Planuje zrobić instalację na ścianę z nim w roli głównej. Niech ma zielone...eMuś znaczy

Ehehe dobre dobre! Powiem Ci, że ja zawsze jakieś tam doniczki z zielonym miałam, głównie orchidee i jakieś prezenty od mamy, która ma magiczne ręce do roślin. Jednak ostatnio zafiksowałam się na dobre i postanowiłam zazielenić dom na całego. Mam nadzieję, że uda mi się namówić eMka na duże okazy Niby sama sobie miałbym kupić ale jednak wolę skonsultować z małżem
Chrobotka mam jako dodatkową dekoracje w szklanych misjach z orchideami :k Takie pionowe ściany zielone bardzo mi się podobają Może kiedyś
____________________
eVka 11:10, 19 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
cieszę się i czekam na fotki

na razie tylko kilka fotek



Dzisiaj dojadą dwa duże metalowe kwietniki no i chce jeszcze półki na ścianach na kwiaty
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies