Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

DorKa 08:33, 12 lis 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Śliczne ujęcia Ewcia .Kolorowo jak w środku lata
Czy dobrze widzę,że obok oczkowej rośnie jałowiec greenmantle na pniu ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 09:22, 12 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kim napisał(a)
Ewciu,ogród cudowny I jeszcze masz tyle liści na drzewach
wiśnia zieleniutka a Green pilar jaki zaliściony dosłownie jestem w szoku
no pięknie
ach..ten Wrocław

U mnie już wszystko łyse nie mówiąc że wysoko w górach już śnieg
buuuuu....

Bożenko, lejesz miód na moje serce, poprawiłaś mi bardzo humor w ten ponury wtorkowy poranek...
To prawda, pięknie jeszcze u nas, szczególnie jak jest słonecznie, to aż się żyć chce
Nie od parady nazywają Wrocław słoneczną wyspą ciepła w Polsce W sobotę i niedzielę ma być 15 stopni
Pozdrawiam!


____________________
eVka 09:27, 12 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
Śliczne ujęcia Ewcia .Kolorowo jak w środku lata
Czy dobrze widzę,że obok oczkowej rośnie jałowiec greenmantle na pniu ?

Dziękuję Dorka Środek lata może nie ale źle nie jest, jeszcze jak drzewa się w końcu dobrze ukorzenią i dłużej będą trzymać liście, to już w ogóle fajnie będzie U sąsiadki, która ma starsze egzemplarze, liście jeszcze zielone
Na oczkowej to jakiś jałowiec nana, sprawdzę nazwę dzisiaj popołudniu i Ci napiszę.
____________________
Johanka77 22:46, 12 lis 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
effka napisał(a)
Cortenowy ogród



Nieeee, no u Ciebie to full opcja z tym cortenem!
Beauty!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
eVka 22:47, 12 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Corten jesienny mnie zachwyca Dzięki
____________________
Milka 12:09, 13 lis 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Mnie też i jakie trawiszcza.
Naprawdę ma być tak ciepło? Oj to może posadzę swoje cebule
A kanciki masz super.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
eVka 12:38, 13 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Milka napisał(a)
Mnie też i jakie trawiszcza.
Naprawdę ma być tak ciepło? Oj to może posadzę swoje cebule
A kanciki masz super.

Dziękuję Irenko Kancików nie mam wcale zarośnięte aż wstyd. Z tej perspektywy na szczęście nie widać. Może własnie w ten najbliższy ciepły weekend ogarnę Od piątku zapowiadają temp. na poziomie 13 stopni
____________________
DorKa 09:26, 14 lis 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Jak nie masz kancików jak masz Dobry fotograf to zdjęcię zrobił...
Ewcia udało Ci sprawdzić tego jałowca ? Dopytuje bo posadziłam w tym roku 3 podobne egzemplarze na frontowej ( zamiast cisów na pniu , których nigdzie nie mogłam zdobyć) i zastanawiam się czy się nadają . To był spontaniczny zakup i nawet nie weim co z tego wyrośnie
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 10:56, 14 lis 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
Jak nie masz kancików jak masz Dobry fotograf to zdjęcię zrobił...
Ewcia udało Ci sprawdzić tego jałowca ? Dopytuje bo posadziłam w tym roku 3 podobne egzemplarze na frontowej ( zamiast cisów na pniu , których nigdzie nie mogłam zdobyć) i zastanawiam się czy się nadają . To był spontaniczny zakup i nawet nie weim co z tego wyrośnie

Nono, fotograf komórkowy kanciki będą w weekend robione na żyletę, bo teraz są takie rozczochrane
Kurcze no nie sprawdziłam jego nazwy, po pracy ciemnica i głowy nie mam ale obiecuję w weekend zerknąć. On będzie na wysokość taki sam cały czas ale będzie mu czupryna rosła w szerz i delikatnie wzwyż Wydaje mi się, że to będzie ładnie wyglądać
____________________
DorKa 11:12, 14 lis 2019


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)

Nono, fotograf komórkowy kanciki będą w weekend robione na żyletę, bo teraz są takie rozczochrane
Kurcze no nie sprawdziłam jego nazwy, po pracy ciemnica i głowy nie mam ale obiecuję w weekend zerknąć. On będzie na wysokość taki sam cały czas ale będzie mu czupryna rosła w szerz i delikatnie wzwyż Wydaje mi się, że to będzie ładnie wyglądać

Nie szukaj, zostawiam je i zobaczymy co z delikwentów wyrośnie
Póki co malizny trochę i ML posadzone pomiędzy zjadają je

a weekend będzie idealny na prace ogrodowe. Ja to z rozpędu wzięłam jutro wolne ,żeby popracować w ogrodzie W weekend to sama wiesz jak jest.. mami głodna, mami to , mami tamto A tak nikt nie będzie mi przeszkadzał

Owocnej pracy i pokaż brzytwy koniecznie po weekendzie
____________________
Dorka Zakręcony ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies