Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 22:33, 19 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewa duzo podzialalas a trawunia tez jaka piekna ja mam chyba fetysh na punkcie traw

Ja też, kocham trawy, żeby były jeszcze zimozielone i całoroczne
____________________
eVka 22:36, 19 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
są fotki ......
powiem Ci ,że jak to wszystko urośnie ,to będziesz mieć przepiękny ogrodowiskowy ogród

Wilczyca dziękuję, mega miło czytać takie komplementy
Fotki robiłam z myślą, że wilkowa czeka...
____________________
eVka 22:59, 19 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Trzcinniki Overdamm są mega i szybko odbijają wiosną

Szałwia omszona i beatlesy, no i trzcinniki:

Czosnki już spore.
____________________
Kasia_CS 08:01, 20 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
O Paaani!! Jakie już wszystko spore u Ciebie!!

Piękny kancik, równiuteńki i soczysty trawnik

Ale już sporo zrobione, szerokie rabaty dają pole do popisu i będzie mega efekt jak się to wszystko rozbuja
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
DorKa 08:15, 20 kwi 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
No nareszcie Już zapomniałam jak u Ciebie ładnie Widzę ,że robimy podobnie tj wszystkie rabaty jednocześnie Piękne równiutkie kanciki, trawka a roślinki ja urosną będzie cudnie Ale masz tego do wsadzenia. Zazdroszczę Owocnego weekendu!
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 14:13, 20 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)
O Paaani!! Jakie już wszystko spore u Ciebie!!

Piękny kancik, równiuteńki i soczysty trawnik

Ale już sporo zrobione, szerokie rabaty dają pole do popisu i będzie mega efekt jak się to wszystko rozbuja

Kasiu, dziękuję Ci za bardzo miłe słowa. Trawnik niestety pozostawia wiele do życzenia. Nie widac mozena zdjęciach ale jest zachwaszczony, kanciki jeszcze w tym roku nie cięte.
Miałam dzsiiaj sadzic nowe byliny, trawy ale zatoki odmówiły mi posłuszeństwa i zle się czuję taki pech.
____________________
eVka 14:14, 20 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
No nareszcie Już zapomniałam jak u Ciebie ładnie Widzę ,że robimy podobnie tj wszystkie rabaty jednocześnie Piękne równiutkie kanciki, trawka a roślinki ja urosną będzie cudnie Ale masz tego do wsadzenia. Zazdroszczę Owocnego weekendu!

Dorka dzięki kochana! Wszystko prawie na raz, tu dziubnę, tam dziubnę i coś wychodzi.
____________________
eVka 14:19, 20 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Przyszły roślinki a ja nie mam siły ich wsadzić przez zatoki

I miskanty Variegatus i nowy Memory, jeszcze nie mam go u siebie a ma przepiękne białe kwiatostany.
____________________
eVka 14:20, 20 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Pytanko mam jeszcze, czy rodki pod brzozami doorenbos to dobry pomysł. To kwaśna rabata z wrzosami i sosnami a mam trzy rodki nowe do wsadzenia i pomyślałam o tym miejscu.
____________________
Kasia_CS 20:33, 20 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
effka napisał(a)
Pytanko mam jeszcze, czy rodki pod brzozami doorenbos to dobry pomysł. To kwaśna rabata z wrzosami i sosnami a mam trzy rodki nowe do wsadzenia i pomyślałam o tym miejscu.


Rodki to raczej lubią jak mają wilgotno i brzozy im raczej tego nie zapewnią... chyba, że doorenbosy mniejsze pijaki?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies