Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

mrokasia 21:59, 15 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18010
effka napisał(a)


Ale wiecie, moment jak widzisz lubianych przez siebie gości i myślisz: "szit, wolałabym jednak zamiast grilla wsadzić te nowe buksy" nie oznacza przypadkiem, że mam świra?

A te brzozy, które kupiłam wczoraj po czytaniu się w metki okazały się Doorenbosami, więc mi się fuksnęlo, bo szukałam ich całą jesień a znalazłam przypadkiem w ogrodniczym dwie ulice dalej. Madzia masz rację co do fotek, chce pokazać nową rabatę na gotowo


He, he, he, dziś moi goście pomagali nam kopać i przesadzać wielkie jałowce . To jest dopiero crazy, nie?

Fajnie z tymi brzozami .

Czekam niecierpliwie na nową rabatę.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
iwka 09:11, 16 kwi 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
effka napisał(a)

Iwka ale mi mega mega miło, że o mnie pamiętasz!!! Właśnie dzisiaj zaczęłam obsadzac rabatę tarasową i nie powiem, rozchodniki by się przydały.
Mam wysłać kuriera do Ciebie?
prv
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
DorKa 09:39, 16 kwi 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)
Dzisiaj znów od rana w ziemi tyrałam, miałam sądzić Ale przycinanie lawendy i wrzosów zajęło mi sporo czasumie, potem strzyglam kule buksowe bo im czuprynki porosły na wiosnę trzmieliny no i dzień zleciał.
Potem goście byli i po robocie. Ale wiecie, moment jak widzisz lubianych przez siebie gości i myślisz: "szit, wolałabym jednak zamiast grilla wsadzić te nowe buksy" nie oznacza przypadkiem, że mam świra?


masz świra zdecydowanie, jak większość z nas
____________________
Dorka Zakręcony ogród
eVka 10:07, 16 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Lulilaj napisał(a)

Samo życie macham wiosennie

Dokładnie hehe chyba polece jeszze dokupić z 3 szt żeby zagajnik vrzozowy powstał. Boję się tylko że sadzę je za blisko sosen szlachetnych, ciężko przy małych roślinach wyczuć jakie powinny być prawidłowe odległości.

Lecę do Ciebie
____________________
eVka 10:09, 16 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


He, he, he, dziś moi goście pomagali nam kopać i przesadzać wielkie jałowce . To jest dopiero frazy, nie?

Fajnie z tymi brzozami .

Czekam niecierpliwie na nową rabatę.


Oooo to extra pomysł hehe, obawiam się jednak że moi goście uciekliby gdzie pieprz rośnie jak bym im dała łopaty i rękawice do ręki

Rabaty się tworzą. Ciągle zastanawiam się czy dać na rabatę bskowę grys czy korę. Zachęcona nowymi rabatami MAdzi od wilka dałabym grys ale wiem jak cięzko go utrzymać w czystości, szczególie podczas cięcia buksów...

Biegne do Ciebie
____________________
eVka 10:09, 16 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
iwka napisał(a)
prv

Odpisałam
____________________
eVka 10:10, 16 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)

masz świra zdecydowanie, jak większość z nas


Dorka świra i to na maxa. wczoraj po ciemku ciełam tego mojego wielgaśnego buksa i ciełam bym do północy gdyby mnie mąż nie zawołał że dziecko trzeba wykąpać
____________________
DorKa 10:13, 16 kwi 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
effka napisał(a)


Dorka świra i to na maxa. wczoraj po ciemku ciełam tego mojego wielgaśnego buksa i ciełam bym do północy gdyby mnie mąż nie zawołał że dziecko trzeba wykąpać


Rączek nie ma ? Co to nie wie,że kobiecie w ogrodzie to tak jak chłopu przy meczu przeszkadzać nie wolno ?
____________________
Dorka Zakręcony ogród
mrokasia 10:14, 16 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18010
effka napisał(a)


Oooo to extra pomysł hehe, obawiam się jednak że moi goście uciekliby gdzie pieprz rośnie jak bym im dała łopaty i rękawice do ręki



Co Ty, sami chcieli .
To przecież nie będę odmawiać .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 10:16, 16 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dorka fotka ze śliwami z zeszłego roku dla ciebie, ledwo je widać, to te patyczki z bordowymi listkami.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies