Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

mrokasia 18:39, 18 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
effka napisał(a)
Wracając z centrum do domu napatoczyłam się na placyk handlowy i straganów ogrodniczy. Bardzo miły i obeznany w roślinach Pan, niezwykle miłe ceny i tak oto nagle stałam się posiadacZką pięknych żółtych rodków jakuszimańskich, azalii japońskich i hortensji limek.
Wzbogaca wrzosowisko na tyłach. Limki jeszcze nie wiem gdzie upchnę, ale spore okazy po 10 zł, żal było nie brać


Miły pan, miłe ceny, fajne zakupy. Niektórym to się wiedzie .

Foty dawaj!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Magleska 21:59, 18 kwi 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
właśnie ......foty prosimy
zakupy fajne
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 23:16, 18 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


To Ty rośliny na tony kupujesz???? Kobieto!!!

Hehe a co tam kilogramy to za mało
Jest inny problem, jak ukryć te rośliny przed mężem....
____________________
eVka 23:18, 18 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


Miły pan, miłe ceny, fajne zakupy. Niektórym to się wiedzie .

Foty dawaj!!!

E tam wiedzie, nie wydaję prawie nic na siebie to zostaje na ogród
No właśnie, muszę iść do fryzjera, bo wyglądam jak buszmen...
____________________
eVka 23:23, 18 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Fotyyy jutro machnę, mam wolne popołudnie w końcu!!! Wszystko w trakcie sadzenia, bajzel w ogrodzie, nie mam czym się chwalić to i do zdjęć mnie niE ciągnie.

Ale cieszę się, bo hakone i imperaty sadzone późną jesienią ładnie odbijają, czyli przeżyły zimę.
Z wrzosowiska większość ok, kilka najtańszych z leroya padło, muszę w ich miejsce posadzić nowe porządne sadzonki. Z trzech cisowych stozkow za grosze z wyprzedaży jesiennej jeden usechł, muszę w jego miejsce coś wymyślić.

Ciekawam jak pampasówka przezimowała, okaże się niedługo.
____________________
eVka 23:27, 18 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Aha i mam załamke z trawnikiem bo zaatakowany jest przez gwiazdkę, chwast zaczyna kwitnąć, muszę skosić może jakoś zapanuje nad nim. Na oprysk za wcześnie, bo to młody trawnik ponoć bogata w azot gleba i dlatego to ustrojstwo tak się panoszy...
____________________
DorKa 08:06, 19 kwi 2018


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
coś czuję,że Ewcia foty wstawi jak już cały ogród wypieści To się nazywa potęgowanie emocji A tak swoja droga jak to jest ,że te ogrodnicze zawsze jakoś tak po drodze są
____________________
Dorka Zakręcony ogród
mrokasia 09:38, 19 kwi 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18136
effka napisał(a)

Hehe a co tam kilogramy to za mało
Jest inny problem, jak ukryć te rośliny przed mężem....


He he, skąd ja to znam .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 09:59, 19 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
DorKa napisał(a)
coś czuję,że Ewcia foty wstawi jak już cały ogród wypieści To się nazywa potęgowanie emocji A tak swoja droga jak to jest ,że te ogrodnicze zawsze jakoś tak po drodze są

A tam to zaledwie półtorej rabatki małej, nic szczególnego. W szoku jestem ile trzeba roślin żeby urządzic 6 m2 rabaty
Wcześniej kupowałam po troszku i dosadzałam po kolei do rabat a teraz urządzam ta jedną na gotowo i dopiero widzę ile wchodzi roślinek.

Widząc ogrom pracy i koszty, rabatę wjazdową, która jest wieeelka zrobię chyba w werji minimalistycznej.

a ogrodnicze przeciez zawsze są po drodze, wiadomo! One normalnie ściagają mi auto z drogi i każą do siebie zaglądać
____________________
eVka 09:59, 19 kwi 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


He he, skąd ja to znam .


____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies