Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

oliwka 18:07, 15 paź 2020


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
hej Ewcia, cisza u ciebie większa niż u mnie hahahhah jak tam remonty? w sobotę wybieram się do K na chryzantemy i wrzosy co ty na to?
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
eVka 09:48, 29 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SlonecznyOgrod napisał(a)
Ty w ogrodzie się dziś wylegujesz ?
We Wrocku dziś najzimniej 10stopni.

No właśnie mój Memory dopiero co zakwitł i z bliska jest bordowy.
Czyli czekam aż się rozjaśni jak u Ciebie.

Pieknie Ci wyrosły.

Daria, strasznie dawno mnie nie było na O. Memory są teraz cuuudowne, too prawdziwe ogrodowe gwiazdy, przebarwiły się na niesamowity złoty kolor i te ich pióropusze...
Reszta miskantów jeszcze zielona, niektóre tylko jesiennie przebarwione ale mimo wszystko Memory mnie najbardziej zachwycają.

Zdecydowanie to najpiękniejsza ogrodowo jesień jaką widziałam! Dzięki umiarkowanej temperaturze i deszczom kolory są nasycone, nie ma przypalonych liści, nawet moje delikatne klony palmowe mają jeszcze piękne liście a hakonki w zeszłym roku o tej porze spalone słońcem teraz zachwycają zielenią.

Buziaki kochana!!!

____________________
eVka 09:51, 29 paź 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
oliwka napisał(a)
hej Ewcia, cisza u ciebie większa niż u mnie hahahhah jak tam remonty? w sobotę wybieram się do K na chryzantemy i wrzosy co ty na to?

Remonty trwają a jeszcze brat się dzisiaj pochorował (oby to nie było to najgorsze) i już całkiem jestem w ciemnej... no nic sama końcówka, najwyżej sami weźmiemy się do fugowania płytek na ścianie i malowania, bo to jeszcze zostało.

Sto lat nie byłam w K. nie mam weny na nowe zakupy no i w sumie miejsca też. Dalej nie wsadziłam kupionych dawno temu paproci, musze w weekend znaleźć czas bo zmarnieją w końcu.
____________________
eVka 19:29, 01 lis 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zostawiam kilka moim zdaniem cudnych zdjęć, których autorem jest Kasia Oliwka Dzięki za odwiedzinki w tym smutnym czasie, dodałaś mi mnóstwo energii!






Fajnie spojrzeć na swój ogród cudzymi oczami...

Musisz zdecydowanie częściej wpadać!!!
____________________
Basieksp 20:00, 01 lis 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10157
Oj mi też się podobają najbardziej podoba mi się trzecie zdjęcie ale bez właścicielki ogrodu nie było by takich zdjęć
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
eVka 09:17, 02 lis 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Basieksp napisał(a)
Oj mi też się podobają najbardziej podoba mi się trzecie zdjęcie ale bez właścicielki ogrodu nie było by takich zdjęć

Dziękuję Basiu
____________________
mrokasia 09:36, 02 lis 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
effka napisał(a)





O mamo, ależ tu bujnie!!!

Mam nadzieję, że u brata ok.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
eVka 11:05, 02 lis 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)


O mamo, ależ tu bujnie!!!

Mam nadzieję, że u brata ok.

Bujnośc sama w sobie, ścisk taki, że nawet chwasty nie rosną. Wiosna będę musiała przerzedzać, szczególnie miskanty Silberspinne.

Brat miał wczoraj test, czeka na wyniki, wszyscy czekamy...

Dzięki Kasiu
____________________
SlonecznyOgrod 12:47, 03 lis 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Cudną masz jesień w ogrodzie
Memory powalają!

Zdrówka życzę


____________________
DarciaSłoneczny Ogród
eVka 19:04, 04 lis 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SlonecznyOgrod napisał(a)
Cudną masz jesień w ogrodzie
Memory powalają!

Zdrówka życzę



Dziękuję Daria u Ciebie to dopiero cudnie. Widziałam na fejsie Piękna jesień w tym roku, choć mogłoby przestać padać...

Dziękuję!
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies