Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Martka 17:40, 17 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Pianka petarda Trawa zyskała pąki Ewa, super, że zaczęły się prace, niech zakończą się sprawnie i bez szkody dla ogrodu i Was
Margerytka40 17:42, 17 cze 2021


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ewcia przyszłam podziwiać a Ty co, w kokonie się wylegujesz
Pięknie masz ale to wiesz. Kurcze muszę swoje hamaczki gdzieś powiesić
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 23:10, 17 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
wiklasia napisał(a)
Pełną parą i z przytupem

Pełną parą to idealny opis tego co się stało. No trudno, i tak pewnie część roślin na tej rabacie ulegnie destrukcji podczas stawiania rusztowania więc liczę sie, ze ten sezon dla tej rabatki jest stracony. Wiosną i tak wszystko tnę do zera więc za rok będzie znów piękną
____________________
eVka 23:11, 17 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Martka napisał(a)
Pianka petarda Trawa zyskała pąki Ewa, super, że zaczęły się prace, niech zakończą się sprawnie i bez szkody dla ogrodu i Was

Dzięki Marta. Właśnie najgorsze te oblepione pianką pąki, aż żal patrzeć. Ponoć brat jutro będzie wszystko czyścił. Nie wiem jak...
Do jesieni prace mają być skończone i już będzie pięknie i czysto
____________________
eVka 23:13, 17 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)
Ewcia przyszłam podziwiać a Ty co, w kokonie się wylegujesz
Pięknie masz ale to wiesz. Kurcze muszę swoje hamaczki gdzieś powiesić

Haha, dzięki Asia! Po drugim szczepieniu kiepsko się czuję momentami i muszę trochę więcej odpoczywać. Tylko to odpoczywanie czasami mi średnio wychodzi i kończy się na plewieniu lub podlewaniu...

Hamaczki, świetna sprawa, też mam kiedyś w planach.
____________________
Johanka77 07:14, 18 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
No to masz gipsówkę na różach
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
oliwka 08:24, 18 cze 2021


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
Szkoda latarenek no i daj znać czy doczyscilas dywany.
Brat chyba uciekł z domu przed twoim powrotem z pracy
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
eVka 08:27, 18 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Johanka77 napisał(a)
No to masz gipsówkę na różach

Haha, dokładnie!
____________________
eVka 08:46, 18 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
oliwka napisał(a)
Szkoda latarenek no i daj znać czy doczyscilas dywany.
Brat chyba uciekł z domu przed twoim powrotem z pracy

Szkoda bardzo ale doczyścimy je magiczną gąbka, tak jak poradziłaś. dywany tez damy radę bo to sztuczny śliski materiał. Najbardziej jednak szkoda roślin.
Brat obiecał, że wszystko doczyści, no zobaczymy
____________________
iwka 10:38, 18 cze 2021


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Kilka lat temu mojemu M też rozsadziło puszkę, tylko z szarą farbą i całe bukszpany miałam w kropki teraz już nie widać bo przycinane były, ale wtedy to byłam wściekła

tak mi się jeszcze przypomniało, jak brat zajmujący się wykończeniówką opowiadał, że młodziak rzucił właśnie puszkę z pianką do skrzynki i się o coś tam uszkodziła, i ta pianka po całym mieszkaniu zaczęła wirować, wszystko mieli zawalone w piance, okna ściany sufity, podłoga tylko ocalała bo była przykryta. Najlepsze było to, że ten chłopak chciał ratować sytuację, nic pod ręką nie miał to koszulkę ściągnął i chciał przykryć puszkę, udało się ale pianka i jego dopadła, włosy były najgorsze

Pozdrawiam Ewa, będzie cud miód, jak prace się skończą
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies