Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

edi75 07:56, 15 cze 2021


Dołączył: 20 kwi 2017
Posty: 2050
W takim ogrodzie to tylko się relaksować
____________________
Edyta Moje miejsce na ziemi-początek
Martka 08:29, 15 cze 2021


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Ewa, mikrooczko jest cudowne, u Magleska nawet powstała z nich Kraina Małych Jezior Jak często zmieniasz wodę? Bardzo lubię Twój ogród. Trawnik nienaganny, efekt lepszy niż mecz na szczęście nie miałam czasu oglądać.
eVka 08:34, 15 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
Też skosiłam trawniki.i teraz mecz oglądam

No niestety mecz był porażką ... W połowie meczu poszłam spowrotem na ogród plewić.
____________________
eVka 13:27, 15 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)
Ewaaaaa, ale cudnie.. pięknie iryski korespondują z tricolorem

Bardzo mi się Twój ogród podoba, fajnie podkreślają go wszystkie dodatki, po prostu pasują tam i już


Kasiu, również podoba mi się zestawienie irysków z bukiem i klonem palmowym, szkoda tylko, że tak szybko przekwitają ale i tak warto je mieć w ogrodzie.

Dziękuję Ci, napawa mnie to mega pozytywnie jak takie osoby jak Ty, z dobrym gustem ogrodowym chwalą mój ogród. Buziaki!!!
____________________
eVka 13:32, 15 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)
Ewa

zachwycam się i wzdycham Twój ogród jest idealny

nie wiem ,czy już Cię pytałam o leżaki ? zadowolona z nich jesteś ? ....możesz mi podpowiedzieć ,gdzie kupowałaś i czy polecasz ?......
chcę na dolny placyk dać leżaki ,a stół przenieść na placyk ogniskowy

Buziaki

ps. fajnie będzie z nowym oczkiem

Madzia! Dzięki kochana!!! Kocham ten mój kawałek ziemi!
Czasu na ogród mam ostatnio mało, chwasty soe panoszą, muszę wygospodarować dwa dni na ogarnięcie go przez urlopem.

Lezaki firmy Fieldmann FDZN 8012, stalowe. Lepsze są aluminiowe ale dużo droższe. Kupowałam z dwa lata temu w necie ale teraz są ciężko dostępne.
Wygodne choć ciężkie, jestem w sumie zadowolona. Płaciłam ok. 5
600 zł za dwa.

Drugie oczko kiedyś będzie ale nie wiem kiedy bo czasu brak a jednak dziurę sporą trzeba wykopać.
Tak się zastanawiam jak i kiedy ja ten ogród założyłam... jednocześnie pracując i wyjeżdżając, chyba w innej czasoprzestrzeni

Buziaki!
____________________
eVka 13:34, 15 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
edi75 napisał(a)
W takim ogrodzie to tylko się relaksować

To też czynię Jak tylko czas pozwala
Dzięki!
____________________
eVka 13:38, 15 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Martka napisał(a)
Ewa, mikrooczko jest cudowne, u Magleska nawet powstała z nich Kraina Małych Jezior Jak często zmieniasz wodę? Bardzo lubię Twój ogród. Trawnik nienaganny, efekt lepszy niż mecz na szczęście nie miałam czasu oglądać.

Uwielbiam je, takie tycie a radości mnóstwo. Nie wymieniam wody. Wyciągam tylko glony patykiem jak się namnożą. Czyszczę tylko wiosną, wtedy wszystko wyciągam, donice z roślinami, kamienie etc i nalewam świeżej deszczówki.
Rośliny filtrują wodę, nie śmierdzi.

Magleska ma tych oczek mnóstwo, ja planuje jeszcze tylko jedno.

Trawnik na żywo mi się nie podoba. Wiechlina roczna kwitnie i jak kilka dni nie skosze zaczyna się kłosić, porażka. Często koszę trawnik, żeby nie dopuścić do kłoszenia ale mimo to jest brzydki, łaciaty, nie jest jednolicie zielony, miękki. Na zdjęciach tego nie widać.
____________________
eVka 15:49, 15 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Miłe popołudnie w koszyku-kokonie, jest bosko.

____________________
eVka 15:44, 17 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Można powiedzieć, że roboty elewacyjno-dachowe ruszyły pełną parą...



Właśnie wybuchła pianka położona na dachu, z gorąca i zalała rabatę i taras przy domu. Róże całe oblepione pianką.
____________________
wiklasia 17:36, 17 cze 2021


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Pełną parą i z przytupem
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies