Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

MiluniaB 21:01, 13 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Ewcia nie podoba mi się to co napisałaś - kolory róż niemodne, staroświeckie. Jak to? Czy jest moda na róże? Super, że pamiętają Twoją Babcię. Moja różanka to też burza kolorów, róże po dziadkach, inne pamiątkowe jak i nowe nabytki, ale nigdy bym nie pomyślała, że staroświeckie i niemodne.
Piękną masz tą różankę i niech nie przyjdzie Ci do głowy wymieniać róże na inne Moja bardzo podobna do Twojej
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
eVka 21:07, 13 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
MiluniaB napisał(a)
Ewcia nie podoba mi się to co napisałaś - kolory róż niemodne, staroświeckie. Jak to? Czy jest moda na róże? Super, że pamiętają Twoją Babcię. Moja różanka to też burza kolorów, róże po dziadkach, inne pamiątkowe jak i nowe nabytki, ale nigdy bym nie pomyślała, że staroświeckie i niemodne.
Piękną masz tą różankę i niech nie przyjdzie Ci do głowy wymieniać róże na inne Moja bardzo podobna do Twojej

Miluniu, ja dla przekory tak napisałam, zupełnie nie z mojej perspektywy tylko mody na O. Ja je uwielbiam, kocham i bardzo mi się podobają. Nigdy ich nie wymienię dopóki będą tak pięknie kwitnąć
____________________
Wiolka5_7 21:11, 13 cze 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Piękny buszzz masz Effcia
Fajnie,że remont w toku

Super,że i u Ciebie podlane,deszczówki zapas... ja tez się bardzo cieszę z tego deszczu dziś nawet nowy trawniczek dostał nawozu

Ps. Też bym poleciała prosto do ogrodu najpierw

Pozdrowionka
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 21:23, 13 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
Piękny buszzz masz Effcia
Fajnie,że remont w toku

Super,że i u Ciebie podlane,deszczówki zapas... ja tez się bardzo cieszę z tego deszczu dziś nawet nowy trawniczek dostał nawozu

Ps. Też bym poleciała prosto do ogrodu najpierw

Pozdrowionka

Dzięki Wiolu! Koffam ten busz! Remont w końcu nabrał tempa, myślę, że za tydzień dach będzie gotowy i zacznie się w końcu elewacja. Matko jak ja się nie mogę doczekać. Ślicznych czystych jasnych ścian i tej ciemnej grafitowej.

Tak mi brakowało deszczówki w baniakach, nawet do donic nie miałam i na szybko kranówki nalewałam bo nie chciało mi się pompy w studni odpalać.

Wiadomo, po urlopie najpierw ogród potem dom
____________________
MiluniaB 22:11, 13 cze 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
effka napisał(a)

Miluniu, ja dla przekory tak napisałam, zupełnie nie z mojej perspektywy tylko mody na O. Ja je uwielbiam, kocham i bardzo mi się podobają. Nigdy ich nie wymienię dopóki będą tak pięknie kwitnąć

Ok Brawo Ty Pięknie masz w ogrodzie
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
eVka 22:21, 13 cze 2021


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
MiluniaB napisał(a)

Ok Brawo Ty Pięknie masz w ogrodzie

Dzięki Milunia Staram się jak mogę!
____________________
Johanka77 07:16, 14 cze 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Oczkowa zrobiła się bardzo obfita
Wszystko takie bujne...


Nie myślałaś, żeby do tych babcinych róż domieszać kilka „nowoczesnych” i rozpastelowić kolor? Byłoby fajnie.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
KasiaBawaria 08:12, 14 cze 2021


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Bombowe krzeselka i ten rzadek lawendy przed rozami.Super, ze masz z nimi takie wspomnieniea.Mi sie ich kolory podobaja
____________________
Zapraszam na kawe
AnnaCh 08:21, 14 cze 2021


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Ewa, jakbym miała tak pięknie to też od razu biegłabym do ogrodu obfocić wszystko
Śliczny Twój ogród I do tego stworzony w tak krótkim czasie
____________________
Ania - Malutki pod lasem
mrokasia 08:47, 14 cze 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Efffcia, moje budleje też żyją i ładnie odbijają choć te miniaturki przycięłam do samiuśkiej ziemi, na 2 cm wystawały tylko .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies