Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 12:50, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)

O kurczaki

Kurczaki kurczaki i to jakie, tym bardziej, że był kupowany na All.. jako Red Baron
____________________
Wiolka5_7 12:53, 25 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
effka napisał(a)

Em dobry ale po wczorajszym przesuwaniu hortensji dębolistnych o 20 cm stwierdzł, że oczywiście on to popiera, mogę sobie grzebać w ziemi do woli ale sama On może robić konkrety, wsadzać rzewa, przycinać etc.
Brat młodszy i tata kochany słuchają się mnie i pomagają

Mój też by nie był zachwycony jakbym przesadzała o 20 cm
Super,że ma kto zastąpić eMa jak on ma focha
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 12:56, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)

Mój też by nie był zachwycony jakbym przesadzała o 20 cm
Super,że ma kto zastąpić eMa jak on ma focha

Hehe oj juz się pogodził, że nie jest niezastąpiony bo kiedys był zazdrosny
____________________
Zana 12:57, 25 kwi 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Czekam na fotki Kiku
A tak z innej beczki - czy Ty przesadziłaś te bordowe wiśnie na tej rabacie, za którą powstaje nowy domek? Pamiętam, że miałaś przesadzać
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Wani 13:01, 25 kwi 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Effka dzięki ale na drugi koniec Wrocławia nie dam rady pojechać, będę za bardzo zmęczona Będę zatem pić rozpuszczalne g... i marzyć o Twojej kawie
____________________
Ania Pod bosymi stopami
eVka 13:11, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zana napisał(a)
Czekam na fotki Kiku
A tak z innej beczki - czy Ty przesadziłaś te bordowe wiśnie na tej rabacie, za którą powstaje nowy domek? Pamiętam, że miałaś przesadzać

Będą będą dzisiaj

Aniu, wstyd się przyznac ale jeszcze nie... a wiesz czemu, ciągle się wahamy z eMkiem czy je przesadzać czy kupić nowe wysoko szczepione z ładnie rozbudowaną koroną. Te chude patyki są nieszczepione i niezwykle ciężko je wyprowadzić w koronę. Ciągle odrastaja gałązki na pniu (ucinamy je) i chyba na dłuższą metę nie da się ich prowadzić na jeden pieniek... Co radzisz?
Tu je widać po lewo:
____________________
eVka 13:15, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wani napisał(a)
Effka dzięki ale na drugi koniec Wrocławia nie dam rady pojechać, będę za bardzo zmęczona Będę zatem pić rozpuszczalne g... i marzyć o Twojej kawie

Szkoda a może bliżej będziesz miała w niedzielę do Ogrodu Botanicznego. Nie wiem jak z pogodą, bo zapowiadają deszcze i 17 stopni. Mogłoby w końcu popadac (szkoda, że akurat w weekend, ale lepsze to niż wcale).
____________________
Kawa 13:17, 25 kwi 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hhheeejjjj ale piękna ta twoja royal zgubiłam się czy wiśnia czy sliwa cudna
a ja się zastanwaiam czy kanzan czy pissardi czy oba

cudnie
czekam na kiku
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Wani 13:27, 25 kwi 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
effka napisał(a)

Szkoda a może bliżej będziesz miała w niedzielę do Ogrodu Botanicznego. Nie wiem jak z pogodą, bo zapowiadają deszcze i 17 stopni. Mogłoby w końcu popadac (szkoda, że akurat w weekend, ale lepsze to niż wcale).


Effka ja na kurs jadę i mam zajęcia całe cztery dni o rana do wieczora. Ale bywam często we Wrocławiu więc myślę że sie kiedyś spotkamy
____________________
Ania Pod bosymi stopami
eVka 13:29, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kawa napisał(a)
hhheeejjjj ale piękna ta twoja royal zgubiłam się czy wiśnia czy sliwa cudna
a ja się zastanwaiam czy kanzan czy pissardi czy oba

cudnie
czekam na kiku

Ja tez się zgubiłam, bo pisałam że to śliwa a to się okazała wiśnia (dostalismy to drzewko wykopane z innego orodu juz takie duże i na początku było niemrawe a ja się nie znałam totalnie) teraz wiem, że to wiśnia Royal Burgundy
Oczywiście, że oba aczkolwiek Kanzan ma piękne kwiaty, ładniejsze niż Pissardi.

Dziękuję, Kiku będzie, szkoda tylko że ma juz mało kwiatów, opadły przy wiatrach i wsadzaniu wczorajszym.
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies