Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 09:10, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zakrecona napisał(a)
Ewa wiśnia piękna, czekam na dzisiejsze fotki

Dziękuję, fotki będą Rabata nie jest jakaś extra ale po przemeblowaniu zdecydowanie bardziej uporządkowana a wiesz, że ja haosu nie cierpię
Teraz trochę łysa, bo wogół Kiku nic nie rośnie, więc może jakies niskie trawki tam dam. Mam tam Red Barona z Green Baronem jako obwódkę z jednej strony a turzyce Beatles na zmianę z Evergold z drugiej strony i hakonki Beni Kaze. Nie chę wrowadzć kolejnej trawy bo będzie misz masz totalny. Jeszcze na samym froncie rabaty są trzy rozplenice japońskie.
____________________
Zakrecona 09:17, 25 kwi 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Jadę do Ciebie pooglądać na żywo
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Wani 09:43, 25 kwi 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Ale że red baron taki inwazyjny? Chciałam sadzić go w większej ilości przed brzozami w tym roku...
____________________
Ania Pod bosymi stopami
eVka 09:50, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Zakrecona napisał(a)
Jadę do Ciebie pooglądać na żywo

Zapraszam!!! Serio, jak już zrobimy elewację domu rodziców zrobię spotkanie ogrodowiskowe. Na razie nie, bo ten brzudki dom straszy
Ale oczywiście wpadaj kiedy chcesz, ja prawie zawsze w domu po pracy i w weekendy oprócz majówki i czerwcówki
A niedługo będę też w okolicach Łodzi dokładniej Konstantynów Łódzki, Bełchatów.
____________________
Wani 10:00, 25 kwi 2019


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Effka a ja też mogę? Będę we Wrocławiu od soboty do wtorku Daleko od Partynic mieszkasz? Żartuję oczywiście ale może chociaż Ci pomacham
____________________
Ania Pod bosymi stopami
Wiolka5_7 12:17, 25 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
effka napisał(a)

Oj powiem Ci, że nóg rąk nie czułam, ale każda z nas to zna
Wiśnia Royal (w końcu doszłam do tego, że to wiśnia a nie śliwa ) zachwyca. W tym roku jest obsypana kwiatami, do tego stopnia, że aż gałęzie się od nich uginają.
Tylko listków ma mało, więc później będzie mało atrakcyjnie.

Zakupy cieszą Jak eMek się dowiedział, że będzie trzeba rozkuwać grys i tłuczeń przy garażu, żeby wsadzić róże, plus robienie skrzyń, powiedział, że nie przyłoży do tego ręki (ale wiecie, mam brata i tatę na podorędziu )

Och to niedobry ten Em
Ale dobrze,że masz brata i tatę
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Wiolka5_7 12:18, 25 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20472
effka napisał(a)

Wiesz co, Red Baron u mnie do ogarnięcia ale Green Baron (rośnie zdecydowanie szerzej i wyżej) ma długie mocne pędy, prawie jak bambus...

O kurczaki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 12:35, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wani napisał(a)
Ale że red baron taki inwazyjny? Chciałam sadzić go w większej ilości przed brzozami w tym roku...

Red Baron nie tak strasznie jak Green Baron. Ta trawa jest kłączowa jak perz, to znaczy, że jak posadzisz ją po środku rabaty nieograniczoną niczym to będzie się rozrastać w spośób niekontrolowany, tutaj to fajnie widać:
____________________
eVka 12:47, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wani napisał(a)
Effka a ja też mogę? Będę we Wrocławiu od soboty do wtorku Daleko od Partynic mieszkasz? Żartuję oczywiście ale może chociaż Ci pomacham

Jejku jasne! Dziewczyny zapraszam Mieszkam po drugiej stronie Wrocka od Partynic - osiedle Złotniki. W sobotę jestem w domu a w niedzielę jadę do ogrodu Botanicznego, będzie kiermasz Pisz na priv jak coś! Mam fajny ekspres do kawy, zrobię Ci capuccino i ciachem poczęstuję
____________________
eVka 12:49, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)

Och to niedobry ten Em
Ale dobrze,że masz brata i tatę

Em dobry ale po wczorajszym przesuwaniu hortensji dębolistnych o 20 cm stwierdzł, że oczywiście on to popiera, mogę sobie grzebać w ziemi do woli ale sama On może robić konkrety, wsadzać rzewa, przycinać etc.
Brat młodszy i tata kochany słuchają się mnie i pomagają
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies