Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

MalgosiaW 07:39, 25 kwi 2019


Dołączył: 20 lip 2018
Posty: 650
Witaj. Piękna wiśnia. A ja swoją Kiku usunęłam Chorowała. Pnące hortensje z kolei co roku wymarzały. Jednak nie wszystko co się podoba można mieć u siebie. Na szczęście jest forum, będę podziwiać te cudowne rośliny u Ciebie. Pozdrawiam
mrokasia 07:44, 25 kwi 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17958
To czekamy na zdjęcia po przerobkach. Nieźle się narobiłaś. Zaniepokoiłam się tylko tą informacją o red baronie i desce. Nie wiem jakiej deski użyłaś ale widziałam na własne oczy u Toszki jak red baron przebił się kłączami przez drewno. Więc tego... na tego jegomościa to tylko blacha .
Hortensja pnąca pójdzie na garaż?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Wiolka5_7 07:47, 25 kwi 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20443
O kurczę to ten Red baron taki silny
Też muszę wkopać mu ogranicznić,bo za dużo sobie pozwala
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 08:52, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
No to się napracowałaś
Wiśnia Royal pięknie kwitnie
No i zakupy extra

Oj powiem Ci, że nóg rąk nie czułam, ale każda z nas to zna
Wiśnia Royal (w końcu doszłam do tego, że to wiśnia a nie śliwa ) zachwyca. W tym roku jest obsypana kwiatami, do tego stopnia, że aż gałęzie się od nich uginają.
Tylko listków ma mało, więc później będzie mało atrakcyjnie.

Zakupy cieszą Jak eMek się dowiedział, że będzie trzeba rozkuwać grys i tłuczeń przy garażu, żeby wsadzić róże, plus robienie skrzyń, powiedział, że nie przyłoży do tego ręki (ale wiecie, mam brata i tatę na podorędziu )
____________________
eVka 08:52, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
kasiab napisał(a)
Piękne zakupy

____________________
eVka 08:56, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
malinia napisał(a)
uwielbiam kuki i kwiaty bardzo długo się trzymają w porównaniu do migdałka

Ładna jest, trochę wichury nia pozamiatały i kwiaty w większości opadły, powiem Ci, że na Royal Burgundy trzymają się bardzo długo. Może to przez to, że Kiku dopiero wsadziłam wczoraj i w donicy jednak gorzej jej było.
____________________
eVka 08:58, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
MalgosiaW napisał(a)
Witaj. Piękna wiśnia. A ja swoją Kiku usunęłam Chorowała. Pnące hortensje z kolei co roku wymarzały. Jednak nie wszystko co się podoba można mieć u siebie. Na szczęście jest forum, będę podziwiać te cudowne rośliny u Ciebie. Pozdrawiam

Witaj
Oj szkoda, widze, że mieszkasz w podkarpackim, to pewnie u Ciebie dosyć surowy klimat. Jednak Wrocław to polska cieplarnia.
____________________
Zakrecona 09:01, 25 kwi 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Ewa wiśnia piękna, czekam na dzisiejsze fotki
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
eVka 09:04, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)
To czekamy na zdjęcia po przerobkach. Nieźle się narobiłaś. Zaniepokoiłam się tylko tą informacją o red baronie i desce. Nie wiem jakiej deski użyłaś ale widziałam na własne oczy u Toszki jak red baron przebił się kłączami przez drewno. Więc tego... na tego jegomościa to tylko blacha .
Hortensja pnąca pójdzie na garaż?

Fotek jeszcze nie ma ale będą Kurcze wogóle nie mam formy, mięśnie mnie bolą, męczę się, muszę zdecydowanie wziąść się za siebie (czyta: schudnąć i zacząć trenować).
Nie strasz Red Baronem,tym bardzije, że u mnie dużo bardziej inwazyjny jest Green Baron, ma dłużze mocniejsze kłącza. Deska jest laminowana i bardzo gruba, taka wiecie płyta meblowa, chyba jej nie da rady. Tyle dobrego, że bardzo łatwo się je wyciąga z ziemi. Obsadzę sobię dzisiaj donice przed domem Green Baronami wyciągnętymi z rabaty.

Hortenja pnąca na północną ścianę garażu a róże Austina na zachodnią ścianę.
____________________
eVka 09:05, 25 kwi 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
O kurczę to ten Red baron taki silny
Też muszę wkopać mu ogranicznić,bo za dużo sobie pozwala

Wiesz co, Red Baron u mnie do ogarnięcia ale Green Baron (rośnie zdecydowanie szerzej i wyżej) ma długie mocne pędy, prawie jak bambus...
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies