Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Kasia_CS 11:32, 30 maj 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Przepiękny ten klon!! ja ostatnio za Tobą przestałam nadążać! nie wiem, jak Ty robisz, że masz czas na wszystko, chyba dzień masz dłuższy, czy jak? zmiany u Ciebie błyskawiczne, oczko planujesz - bomba!

Mega pochwała za spektakularne zwijanie trawy a do tego taka śliczna z bliska... super, że mąż też ogrodowo zakręcony, bo to dodatkowe ręce do pracy i ogród tym piękniejszy
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
SlonecznyOgrod 12:08, 30 maj 2019


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Lubię to połączenie roślin z tej inspiracji, fajnie różnorodnie i ciekawie.
Trochę ozdobnych kolorowych liściastych trochę coś kwitnącego, pięknie.

Dziewczyny czemu Wy nie śpicie?


____________________
DarciaSłoneczny Ogród
Kasia73 12:24, 30 maj 2019


Dołączył: 18 mar 2014
Posty: 1012
Ale piękna inspiracja, Klon jeszcze ładniejszy

Ps
Godzie kupujesz derenie potrzebuje ivory halo nie widziałaś gdzieś?
eVka 13:11, 30 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia_CS napisał(a)
Przepiękny ten klon!! ja ostatnio za Tobą przestałam nadążać! nie wiem, jak Ty robisz, że masz czas na wszystko, chyba dzień masz dłuższy, czy jak? zmiany u Ciebie błyskawiczne, oczko planujesz - bomba!

Mega pochwała za spektakularne zwijanie trawy a do tego taka śliczna z bliska... super, że mąż też ogrodowo zakręcony, bo to dodatkowe ręce do pracy i ogród tym piękniejszy

Wiesz co, chyba kluczem jest to, że mam już większe dziecko i tylko jedno mamy z mężem już teraz dużo więcej czasu ale ja nie jestem gosposią, dziecko obiad je w szkole, mąż w pracy ja też, sprzątam raz na jakiś czas nie wczuwam się w wiele kwestii, w które każda porządna mama się wczuwa. No cóż, ideałem nie jestem

Trawka ładnie się przyjmuje na nowym miejscu, muszę tylko kanciki tam porobić i będzie extra.

Kasiu, bardzo dziękuję za takie pochwały, człek od razu lepszy humor ma!
____________________
eVka 13:12, 30 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SlonecznyOgrod napisał(a)
Lubię to połączenie roślin z tej inspiracji, fajnie różnorodnie i ciekawie.
Trochę ozdobnych kolorowych liściastych trochę coś kwitnącego, pięknie.

Dziewczyny czemu Wy nie śpicie?



Właśnie bardzo ciekawe połączenie kolorów i faktur, dlatego stwierdziłąm, że super będzie się u mnie komponowac na nowej rabatce

Ja tam śpię w nocy, to Irenka szaleje
____________________
eVka 13:14, 30 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasia73 napisał(a)
Ale piękna inspiracja, Klon jeszcze ładniejszy

Ps
Godzie kupujesz derenie potrzebuje ivory halo nie widziałaś gdzieś?

Fajnie, że się podoba, oby u mnie też jako tako wyglądała, wiadomo jak to z pinami, są IDEALNE, a w praktyce różnie to wychodzi

Derenie mam z mojego ogrodniczego, odmianę Elegantissima, IH nie widziałam tam, będę musiała poszukac w okolicznych szkółkach w czerwcu albo kupię online.
____________________
anulajda 14:45, 30 maj 2019


Dołączył: 17 sty 2016
Posty: 3780
Klonik piękny i dorodny okaz, mi szkoda byłoby go ciąć ale buczka jak najbardziej, czy to pendula ?
____________________
Ania - anulajda w raju :) ***wizytówka
eVka 15:03, 30 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Haniu z Miejskiego Azylu gdzie kupiłaś zachylnik błotny? Chciałabym go posadzić w oczku, do tego Iris laevigata „Variegata”, żabiściek pływający, strzałki wodne, coś żeby wyszło jak tu:

https://ogrodywodne.pl/wp/foto/mini_sadzawka.jpg


Czy jesteś w stanie zweryfikować czy idę w dobrym kierunku? Bo czytam czytam i ie wiem czy dobrze myślę
____________________
eVka 15:04, 30 maj 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
anulajda napisał(a)
Klonik piękny i dorodny okaz, mi szkoda byłoby go ciąć ale buczka jak najbardziej, czy to pendula ?

Aniu, dziękuję Klonik będę ciąc ale oczwiście nie nisko do ziemi a jedynie formować, zagęszczać.
Buczek to Purpurea Tricolor
____________________
Sima 21:27, 30 maj 2019


Dołączył: 06 sty 2017
Posty: 602
effka napisał(a)
Haniu z Miejskiego Azylu gdzie kupiłaś zachylnik błotny? Chciałabym go posadzić w oczku, do tego Iris laevigata „Variegata”, żabiściek pływający, strzałki wodne, coś żeby wyszło jak tu:

https://ogrodywodne.pl/wp/foto/mini_sadzawka.jpg


Czy jesteś w stanie zweryfikować czy idę w dobrym kierunku? Bo czytam czytam i ie wiem czy dobrze myślę


Melduje się
Zachylnik kupiłam przez net - jutro sprawdzę adres

Pomysł jest fajny - dodaj jeszcze coś dotleniającego podwodnego. I dużo roślin

Ps.
Zobacz salvinie - jest piękna

____________________
Hania Miejski azyl / Wizytówka - Miejski azyl
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies