Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 22:27, 24 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Mam pytanko, wiecie może czy szałwię omszoną można teraz jeszcze ściąć? Pokłada mi się bardzo i brzydko wygląda.
____________________
Magleska 06:45, 25 lis 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18428
effka napisał(a)

Ooo dzięki! Wilczyca, już myślałam że zapadłaś w sen zimowy i lezysz w jakiejś norce wilczej
Trawniczek idealny nie jest, ma prześwity, trochę chwastów, ale na wiosnę zrobię dosiewki.
A wiosną za 4 miesiące raz dwa zleci. Ja codziennie rysuję, wymyślanie rabaty, zmieniam, cieszę się jak dziecko


Leżeć to nie leżęinne zajęcia wymyślam piernicze pierniczki obecnie

Pomierzę dziś ten mój bok do zmian i jak będziesz się nudziła to może porysujesz dla mnie też ?
Zamierzam przyciąć róże troszkę i kopczyki im zrobić i może skosze trawę ,bo nierówna ....
Plan jest , bo ma być ostatni dzień ciepło

Ps .szalwie bym ścięła
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
eVka 11:45, 25 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)


Leżeć to nie leżęinne zajęcia wymyślam piernicze pierniczki obecnie

Pomierzę dziś ten mój bok do zmian i jak będziesz się nudziła to może porysujesz dla mnie też ?
Zamierzam przyciąć róże troszkę i kopczyki im zrobić i może skosze trawę ,bo nierówna ....
Plan jest , bo ma być ostatni dzień ciepło

Ps .szalwie bym ścięła

To był oczywiście żart z tym leżeniem. Ty kobieta czynu jesteś,.Nie siedzisz. Podaj wymiary będziemy myśleć nad bokiem i ścieżką.
Mam trzy staruszki róże na wjazdowej i też muszę je ściąć i kopczyki zrobić. Mówisz że ściąć szałwię, to zaraz lecę ciachać bo wstrętnie wygląda.
U nas reż ciepły weekend, bez deszczu, jeszcze korę dosypię, bo brakło.
____________________
wiklasia 12:05, 25 lis 2017


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
ja szałwię ciacham jak tylko mi za bardzo wybuja bez względu na porę dnia, nocy czy roku; jak dotąd za każdym razem odrasta nieczuła na te moje eksperymenty, zresztą na zimę to suche badylki mam, wiosną z kępki zawsze odbija - ale ja żadnym ekspertem w dziedzinie cięcia nie jestem więc poczekaj na rady mądrych głów.
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
eVka 12:10, 25 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
wiklasia napisał(a)
ja szałwię ciacham jak tylko mi za bardzo wybuja bez względu na porę dnia, nocy czy roku; jak dotąd za każdym razem odrasta nieczuła na te moje eksperymenty, zresztą na zimę to suche badylki mam, wiosną z kępki zawsze odbija - ale ja żadnym ekspertem w dziedzinie cięcia nie jestem więc poczekaj na rady mądrych głów.

Ciacham, najwyżej będę płakać jak nie odbije to ciepłe osłonięte miejsce u nas zimy lekkie, mam nadzieję, że da radę.
____________________
eVka 14:20, 25 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dziewczyny no trzymajcie mnie, bo chyba oszalałam, znów kupiłam wrzosy, tym razem limonkowe, pięknie, licencjonowane. No i co m znów sadzenie
Kora, ubranka zimowe dla delikatnych roślin, keramzyt. Laski latały z zakupami ciuchowymi w CH a ja z brudnymi worami kory.
____________________
Margerytka40 15:14, 25 lis 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)
Mam pytanko, wiecie może czy szałwię omszoną można teraz jeszcze ściąć? Pokłada mi się bardzo i brzydko wygląda.


Tnij,to żelazna roślinai nic jej nie będzie
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Margerytka40 15:15, 25 lis 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
effka napisał(a)
Dziewczyny no trzymajcie mnie, bo chyba oszalałam, znów kupiłam wrzosy, tym razem limonkowe, pięknie, licencjonowane. No i co m znów sadzenie
Kora, ubranka zimowe dla delikatnych roślin, keramzyt. Laski latały z zakupami ciuchowymi w CH a ja z brudnymi worami kory.


Skąd ja to znam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
eVka 17:15, 25 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


Tnij,to żelazna roślinai nic jej nie będzie

O to super, nie zdążyłam dzisiaj, więc jutro z rana wezmę się za cięcie
Dziękuję.

Wsadzilam wrzosy, wyłożyłam korę, przyciełam róże i już ciemno.
____________________
eVka 17:15, 25 lis 2017


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)


Skąd ja to znam

Hehe
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies