Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 13:45, 23 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)
Zawilce też ładne .

A co do garażu to Ania ma rację z tym klonem między okiennicami . Nawet posadzony przed choinami ładnie by wyglądał. Albo inne wielopniowe.

Dziei Kasiu.
Klon przed choinami jak najbardziej, nawet poszerzyłabym rabatę dla niego ale likwidacja choin trochę mnie stresuje...
____________________
eVka 13:47, 23 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
anbu napisał(a)
Nie jestem pewna czy utrzymasz choiny tak nisko
Poza tym piękna transformacja

Aniu, jak myślisz na jaiej wysokości idzie utrzymywać zywopłot choinowy?

Dziękuję naprawdę jestem zadowlona z tej transormacji, a pomysleć, że miałam go burzyć...
____________________
eVka 13:47, 23 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dominika11 napisał(a)
o rany wspaniałe zmiany - wyglada super

Dziękuję Dominika!
____________________
eVka 13:50, 23 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
A tak wogóle fajnie by było też tak przy garażu, choś nie wiem czy nie za mało światła, bo to wschodnia ściana:
znana wszystkim chyba inspirka
https://pl.pinterest.com/pin/88101736447717198/




____________________
Kawa 14:45, 23 sie 2019


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
wszystko fajnie ale nie uważasz do że do późnego lata byłoby tam strasznie łyso?\

transformacja super!
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
eVka 15:06, 23 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kawa napisał(a)
wszystko fajnie ale nie uważasz do że do późnego lata byłoby tam strasznie łyso?\

transformacja super!

Też prawda...
____________________
anna_t 15:51, 23 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
strona wschodnia czyli wystawa południowo-zachodnia? czyli patelnia?
z tą pustka do poczatku lata to nie będzie tak żle, trzcinniki już będa wieeelkie i tez warto praktycznie zastanowić się kiedy zaczynasz urzędowanie w ogrodzie a po drugie czy w tym czasie na innych rabatch nie jest już bogato? Fajnie gdy obiekt westchnień mamy cały czas ale nie koniecznie w jednym miejscu prawda?
choiny mozna ciąć to moze się zmieszczą w twoim miejscu, niewiem ile tam masz miejsca dokladnie? może troche poszerzyć rabatę

nie umiem ładnie rysować ale chodziło mi o taką tajemniczość którą wprowadzi klon bo te szotersy są poprostu przepiękne i ładniej by chyba wygladały gdyby tak były w głebi czegoś...no wiesz o co mi chodzi..?
inspiracja fajna ale ja bym z niej wzięła tylko zwiewność traw i werbeny, tyle gatunków to dla mnie to już jakiś wyczyn

btw właśnie jestem po badaniu kompetencyjnym w firmie i podobno w zespole pelnie rolę "siewcy" a w przypadku kobiet to jest podobno promil szans na taką umiejetność więc wiesz...ten tego...sype jak z kapelusza
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
eVka 21:39, 23 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
anna_t napisał(a)
strona wschodnia czyli wystawa południowo-zachodnia? czyli patelnia?
z tą pustka do poczatku lata to nie będzie tak żle, trzcinniki już będa wieeelkie i tez warto praktycznie zastanowić się kiedy zaczynasz urzędowanie w ogrodzie a po drugie czy w tym czasie na innych rabatch nie jest już bogato? Fajnie gdy obiekt westchnień mamy cały czas ale nie koniecznie w jednym miejscu prawda?
choiny mozna ciąć to moze się zmieszczą w twoim miejscu, niewiem ile tam masz miejsca dokladnie? może troche poszerzyć rabatę

nie umiem ładnie rysować ale chodziło mi o taką tajemniczość którą wprowadzi klon bo te szotersy są poprostu przepiękne i ładniej by chyba wygladały gdyby tak były w głebi czegoś...no wiesz o co mi chodzi..?
inspiracja fajna ale ja bym z niej wzięła tylko zwiewność traw i werbeny, tyle gatunków to dla mnie to już jakiś wyczyn

btw właśnie jestem po badaniu kompetencyjnym w firmie i podobno w zespole pelnie rolę "siewcy" a w przypadku kobiet to jest podobno promil szans na taką umiejetność więc wiesz...ten tego...sype jak z kapelusza

Choiny przy garażu są w cieniu od godz. 14. Więc połowę dnia.

W tym nowym potencjalnym miejscu, na hortensjowej miałyby tylko 1 m na szerokość, tyle jest od wielkich miskantów Silberspinne do siatki ogrodzeniowej.

Wiem o co Ci chodzi z tą głębią, to naprawdę dobry pomysł z tym klonem. Na tle jasnoszarej ściany będzie się prezentował genialnie, dlatego też przed kominem garazowym posadzilam klina plamowego Nicholsonii.
Kochana rola siewcy jest Tobie pisana, pomysłami sypiesz jak z kieszeni! Taka osoba w firmie to skarb

Aniu, będę myśleć o tym wszystkim, mam o czym... Nawet Grzeskowi pokazywałam i bardzo mu się spodobała koncepcja z klonem ale gorzej z wykopywaniem choin...

____________________
wiklasia 22:32, 23 sie 2019


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
To Ci dziewczyny zagwozdke sprezentowała, ale pomysły mają zacne i chyba byłoby to dobre pole do popisu dla Twojej kreatywności ogrodniczej niż jednorodny żywopłot nawet z najpiękniejszej choiny
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
anbu 08:44, 24 sie 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
effka napisał(a)

Aniu, jak myślisz na jaiej wysokości idzie utrzymywać zywopłot choinowy?

Dziękuję naprawdę jestem zadowlona z tej transormacji, a pomysleć, że miałam go burzyć...


Jak wysoko masz te okienka w tym garażu?
Jak kupowałam moje choiny, to miały około 150 cm wysokości. Teraz pod dwóch latach maja 2 metry i rosną bardzo szybko. Dlatego mam wątpliwość czy utrzymasz je tak nisko...
Moim zdaniem lepiej je przesadź tam gdzie pokazywałaś i trzymaj wąsko (jak jest tam mało miejsca), szybciej utrzymasz je wąsko niż nisko.

A pomysł Aniu z klonem suuuper
____________________
Ania Ogród Ani :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies