Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

anna_t 22:39, 22 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
effka napisał(a)
Garaż prawie skończony, jeszcze obróbki dachu, cokoły i kratki na powojniki na niebiesko




A rok temu...

bombastico!!!
Ach żeby ta choina nie rosla za szybko
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 22:42, 22 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Ewcia...A może te choiny gdzie indziej dac...? A tu gracki, trzcinniki i werbene
No taki piękny ten garaż....żal zakrywac...
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
eVka 07:25, 23 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Aniu, choiny będą mi no strzyżone na niski żywopłocik, zobaczymy jak to wyjdzie. Rabata jest na kwaśno zrobiona i to ściana wschodnia więc popołudniu tam jest cień.

Choć jak napisałaś wczoraj o tym pomyśle to oczywiście chodzi mi on teraz po głowie... Na szczęście dla choin totalnt brak miejsca w ogrodzie..

Bardzo się cieszę, że Ci się podoba, w końcu jesteś pomysłodawcą okiennic
____________________
anna_t 08:23, 23 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
Jeszcze potem wieczorem myślałam o tym garażu i kurczę gdyby tak pięknego rozlozystego klona posadzić między okiennicami? taki garaż zatopiony w jego listkach A dolem werbene i trawy....
Widzisz to ? Kolor twoich okiennice, bordo klon, fiolet werbeny i zwiewnosc traw...
Tylko klon taki wysoko prowadzony żeby okiennice były pod nim
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
anna_t 08:24, 23 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
A choiny za przystanek posadz
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
mrokasia 08:34, 23 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Zawilce też ładne .

A co do garażu to Ania ma rację z tym klonem między okiennicami . Nawet posadzony przed choinami ładnie by wyglądał. Albo inne wielopniowe.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
anbu 09:11, 23 sie 2019


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Nie jestem pewna czy utrzymasz choiny tak nisko
Poza tym piękna transformacja
____________________
Ania Ogród Ani :)
Dominika11 09:28, 23 sie 2019


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
o rany wspaniałe zmiany - wyglada super
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
anna_t 10:12, 23 sie 2019


Dołączył: 27 kwi 2015
Posty: 13458
zobacz co mi wyszło po porannej kawie

coś rozłozystego miedzy okna, chyba poszłabym naprawde w bordo bo tło jest jasne. a dołem dużo werbeny, trzcinnik i gracek punktowo i po całości moze śmiałek?
____________________
Ania Nowocześnie z różanką
eVka 13:44, 23 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
anna_t napisał(a)
Jeszcze potem wieczorem myślałam o tym garażu i kurczę gdyby tak pięknego rozlozystego klona posadzić między okiennicami? taki garaż zatopiony w jego listkach A dolem werbene i trawy....
Widzisz to ? Kolor twoich okiennice, bordo klon, fiolet werbeny i zwiewnosc traw...
Tylko klon taki wysoko prowadzony żeby okiennice były pod nim


anna_t napisał(a)
zobacz co mi wyszło po porannej kawie

coś rozłozystego miedzy okna, chyba poszłabym naprawde w bordo bo tło jest jasne. a dołem dużo werbeny, trzcinnik i gracek punktowo i po całości moze śmiałek?

Anka!!!!!!!! Lepiej nie myśl, bo mnie stresujesz ! Matko jak bosko to wymyśliłaś Dobre masz pomysły, kreatywna dziewczyno

No i powiedz, mi co teraz mam zrobić??!! Wykopywać choiny i azalie i sadzić klona z trawami, werbenami etc... Pomysł naprawdę genialny, tym bardziej że przed kominem garażu też rośnie klon, odmiany Nicholsonii i powojniki.

anna_t napisał(a)
A choiny za przystanek posadz

No właśnie tam nie, bo ta działka idzie na sprzedaż i nie będę pięknych choin komuś gratis sadzić... Jak bym miała dla nich miejscówkę to naprawdę mocno bym myślała nad tą zmiana a tak... kurcze no!
Wprawdzie nie mam żywopłotu od strony sąsiadów o tutaj, na grabowo-hortensjowej ale tam straszny ścisk i choiny miałabyby tu ciasno:




Tu widać jak to wygląda wiosną, choiny mogłyby rosnąć przy siatce, za miskantami, grabami i wiązem:


____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies