Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Wiolka5_7 18:23, 22 sie 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Garaż wypiękniał,super zmiana !

Zakupy fajne
A ten rdest na żywo to wpada w czerwień czy róż ?
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
eVka 18:48, 22 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Wiolka5_7 napisał(a)
Garaż wypiękniał,super zmiana !

Zakupy fajne
A ten rdest na żywo to wpada w czerwień czy róż ?

Dziękuję w końcu wygląda po ludzku
Rdest jest taki jak na fotce, identyko.
____________________
mrokasia 19:00, 22 sie 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Efcia, fajne sadzonki. Perowskia może mała ale za to gęściutka . A zawilce???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Anda 19:04, 22 sie 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Perovskie jak za wielkie to jest problem z wysyłką. Poza tym dzięki temu, że zostały przycięte pięknie się zagęściły.

Takie narzekania na szkółki tu czytam na O. że rośliny przenawożone, że robione pod klienta itp. Prawda jest taka, że takich klient wymaga. Tych „normalnych” nie chce kupować Naprawdę rzadko kiedy klient kupuje sadzonkę bez odpowiedniego wyglądu.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
eVka 21:09, 22 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
mrokasia napisał(a)
Efcia, fajne sadzonki. Perowskia może mała ale za to gęściutka . A zawilce???

Może rzeczywiście narzekam
Zawilce
____________________
Margerytka40 21:22, 22 sie 2019


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Ewa super transformacja garażu, ech a mój dalej straszy. Ale przyjdzie czas i na moją ruderkę, jakiś tam pomysł już mam teraz tylko musi przyjść czas by M miał natchnienie, cierpliwie czekam.
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Kasiolaaa 21:46, 22 sie 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Garaz rewelacjaaaa okiennice robią robotę ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 22:16, 22 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Anda napisał(a)
Perovskie jak za wielkie to jest problem z wysyłką. Poza tym dzięki temu, że zostały przycięte pięknie się zagęściły.

Takie narzekania na szkółki tu czytam na O. że rośliny przenawożone, że robione pod klienta itp. Prawda jest taka, że takich klient wymaga. Tych „normalnych” nie chce kupować Naprawdę rzadko kiedy klient kupuje sadzonkę bez odpowiedniego wyglądu.

Perovskie nie przycięte tylko bardzo maleńkie sadzonki ale one chyba szybko rosną. Chodzi mi tylko o to, że wczoraj w moim ogrodniczym pojawiły się w końcu perovskie w tej samej cenie co na A. ale kilka razy większe i kwitnące. Do wysyłki nie tną bo rdesty olbrzymie sadzonki zostały wysłane w mega długich paczkach.
____________________
eVka 22:19, 22 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Margerytka40 napisał(a)
Ewa super transformacja garażu, ech a mój dalej straszy. Ale przyjdzie czas i na moją ruderkę, jakiś tam pomysł już mam teraz tylko musi przyjść czas by M miał natchnienie, cierpliwie czekam.

Dzięki Asia Moja rudera w końcu jakoś wygląda ale to była droga pod górę i jej remont elewacji trwał równo rok... Jak po grudzie, choć roboty było max na miesiąc a jeszcze sporo zostało. Najgorsze cokoły teraz bo nie mamy pomysłu jak takie ukruszone wykończyć....

Twoja też nabierze ogłady w swoim czasie, trzymam kciuki!
____________________
eVka 22:20, 22 sie 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Garaz rewelacjaaaa okiennice robią robotę ❤

Dzięki Kasiu To dzięki Ance-różance, jak była u mnie wpadła na taki pomysł
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies