Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Makusia 12:27, 11 wrz 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ależ masz okazałe te trawy! Cieszą oko niewątpliwie! Hakone uwielbiam każde, ale chyba chwyta mi moja jakiś grzybek, taka rdzawa się robi.
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
eVka 12:36, 11 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Makusia napisał(a)
Ależ masz okazałe te trawy! Cieszą oko niewątpliwie! Hakone uwielbiam każde, ale chyba chwyta mi moja jakiś grzybek, taka rdzawa się robi.

Kocham trawy, każde! Miskanty i hakonki najbardziej. Moje hakonki (tfu tfu)na razie całe i zdrowe ale za to buksy mają chyba mega grzyba...brązowe listki i opadają, gałązki łyse się robią. Muszę fotki wstawić, żebyście mi pomogły... czym to pryskać.
____________________
Kasiolaaa 15:06, 11 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Ewunia zazdroszcze darmowych sadzoneczek porownanie piekne faktycznie z ta hakonką przypala sie no cos pomysle na ten temat trawa ml boska bedzie szał szkoda ze nie zamowilam jeszcze liatr klosowych mam tylko jedną czyli slaby efekt em juz nie moze patrzec ze az tyle roslin nazamawialam niechcem do.awiac bo wojna bedzie hehe
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 15:45, 11 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
Ewunia zazdroszcze darmowych sadzoneczek porownanie piekne faktycznie z ta hakonką przypala sie no cos pomysle na ten temat trawa ml boska bedzie szał szkoda ze nie zamowilam jeszcze liatr klosowych mam tylko jedną czyli slaby efekt em juz nie moze patrzec ze az tyle roslin nazamawialam niechcem do.awiac bo wojna bedzie hehe

Fajnie mieć swoje sadzoneczki, w końcu się doczekałam i nawet rozdaję naokoło, bo sporo ich. Liatry taniutkie za grosze kupiłam w zeszłym roku w Biedronce same kłącza. W tym roku wyszły, zakwitły i są cudne.
Znam to spojrzenie eMkowe pt.: "CO ZNOWU NAKUPOWAŁAŚ??!!"
____________________
Dorii 15:59, 11 wrz 2019


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Też kupowałam swoją liatrę w B. W tym roku też kupiłam ale te kłącza to jakieś takie marnutkie i zasuszone, jakby rzucili te co im wiosną nie zeszły.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
eVka 17:10, 11 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Dorii napisał(a)
Też kupowałam swoją liatrę w B. W tym roku też kupiłam ale te kłącza to jakieś takie marnutkie i zasuszone, jakby rzucili te co im wiosną nie zeszły.

Tak, bidniutkie były ale okazało się, że jednak wszystkie wzeszły i kwitną. Teraz mam mnóstwo liatr bo myśląc że tamte nie wyrosną, dokupilam w doniczkach
____________________
Kasiolaaa 17:47, 11 wrz 2019


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
szalwia omszona New dimension blue wlasnie taka zamowilam
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
eVka 19:05, 11 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiolaaa napisał(a)
szalwia omszona New dimension blue wlasnie taka zamowilam

Ładna, mam ją Troszkę się pokłada, musi mieć dużo słońca
____________________
eVka 19:20, 11 wrz 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Jeżówki Virgin wsadzone pod Kiku Piękne dorodne sadzonki
Green Twister dosadziłam na hortensjowej żeby stworzyły szpaler, bo trzech brakowało, a ja lubię symetrię
Krokosmie Lucifer wsadzone pod dębem Green Pillar, zawilce September Charm porozsadzane po rabatach, molinie KF wokół Doorenbosów na wjazdowej.
Stan doniczek = 0

To lubię
____________________
Wiolka5_7 19:26, 11 wrz 2019


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20465
Ale pięknie roslinki się rozrosły
Memory boskie !

Widzę,że wena na ogród wróciła

____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies