Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród za grosze

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród za grosze

Rosa 09:08, 23 wrz 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
preparowany

miłość odwzajemniona
Rosa 09:12, 23 wrz 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
trawy, trawy .... trawy

ostrokrzew postanowił teraz zakwitnąć
Rosa 09:14, 23 wrz 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
anka_ 09:15, 23 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Ja też robiłam (no dobra- pomógł mi pies) sadzonki metodą Toszkową i muszę zerknąć czy puszczają młode listki. Ale łodyżki zielone już długi czas, więc chyba się korzenią. Fajne wrzosowisko. Szczotecznica śliczna.


Rosa napisał(a)
Jeśli zachce Ci się, chętnie się podzielę . Jest zimozielony, jak zakwitnie cyknę fotkę i wstawię.
Ewo jeżeli byś mogła to będzie mi bardzo miło.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Rosa 09:16, 23 wrz 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
anabuko1 09:18, 23 wrz 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Rosa napisał(a)

Trzcinniki to strojnisie i uwielbiają diamenty .
Czarna Actea - ŚWIECZNICA Black Negligee.
Zawilce to te niższe w tym roku kupione, tu masz etykietę, ale ja te opisy traktuję z przymrużeniem oka.

Ja kupiłam swojego w ubiegłym roku.Właśnie takiego ( sprawdziłam już to właśnie ten )zawilca tylko z etykietą a raczej paskiem zawilec.I tyle.A zapłaciłam za niego chyba 8 zł.
Miał dwa małe kwiatki.I tyle.Ale przezimował i w tym roku ma więcej kwiatków niż dwa.
Dziękuję za nazwę.
Róze jeszcze piękne, nawet zapłakane.
Wrzosom mokro,Ale wyglądają pięknie.Brawo!!Piękne wrzosowisko stworzyłaś
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
anabuko1 09:20, 23 wrz 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Trawy piękne.Namoknięte liliowce, takie zupełnie niespotykane.Ja już nie mam żadnego z kwiatkiem.

Rosa napisał(a)
sadzonki jeżówek robione metodą Toszki

Czyli jak ??Jaką metodą ??Możesz coś więcej ??
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Rosa 09:20, 23 wrz 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
madame knorr

i eden rose

ta pogoda najbardziej podoba się cyprysom nana gracilis

ta żółta gałązka to wrotycz - odstraszacz mrówek i innych robali
Rosa 09:41, 23 wrz 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
anka_ napisał(a)
Ja też robiłam (no dobra- pomógł mi pies) sadzonki metodą Toszkową i muszę zerknąć czy puszczają młode listki. Ale łodyżki zielone już długi czas, więc chyba się korzenią. Fajne wrzosowisko. Szczotecznica śliczna.

No dobra, mnie też we wszystkim psica pomaga, najbardziej w pieleniu - wyciąga z wiadra chwasty i zanosi z powrotem na rabaty . W kadry też włazi jak tylko usłyszy dźwięk migawki.
Rosa 09:45, 23 wrz 2017


Dołączył: 30 gru 2016
Posty: 1341
anabuko1 napisał(a)

Ja kupiłam swojego w ubiegłym roku.Właśnie takiego ( sprawdziłam już to właśnie ten )zawilca tylko z etykietą a raczej paskiem zawilec.I tyle.A zapłaciłam za niego chyba 8 zł.
Miał dwa małe kwiatki.I tyle.Ale przezimował i w tym roku ma więcej kwiatków niż dwa.
Dziękuję za nazwę.
Róze jeszcze piękne, nawet zapłakane.
Wrzosom mokro,Ale wyglądają pięknie.Brawo!!Piękne wrzosowisko stworzyłaś

Miałam sporo zawilców, dwa lata temu wszystkie wymarzły, może dlatego, że rosły na wygwizdowie. Te posadziłam pod cokołem ogrodzenia w zacisznym miejscu. Musiałam znów spróbować, tak bardzo je lubię . U mnie ceny warszawskie, ale sadzonki dorodne i z mojej ulubionej szkółki od Bianki.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies