Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród z wilkiem zamkn.

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z wilkiem zamkn.

Helen 21:10, 15 kwi 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8393
Magda, co rośnie pod tymi klonami? Runianka?
____________________
Helen - Hortensjowo
sylwia_slomc... 21:30, 15 kwi 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82285
Runianka z klonami wymiatają
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
galgAsia 21:33, 15 kwi 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Madzia, a może te cisy mają jeszcze korzenie w torfie? Bo jak on wyschnie, to ściska bryłę korzeniową i nawodnić tego nie sposób...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
SlonecznyOgrod 21:57, 15 kwi 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Czegoś tym cisom brakuje ale nie wiem czego, a czy kiedyś też czasami przy placyku Ci któryś nie zachorował?

I tak jeszcze patrzę na Twoje klony listeczki już maja , a nie podmarzły Ci? Moje w większości jeszcze nie wypuściły liści ,a tylko jeden i jemu przymrozek zaszkodził.
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
eVka 21:58, 15 kwi 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Magleska napisał(a)


Ewa nie doczytałaś ,bo nie pisałam ale tak ...taki mam plan ,żeby wszystkie elementy pomalować na kolor domku -niech będzie jednolicie
miałam dziś iść odżywiać cisy ,i może trochę kantu znowu zrobić ,ale u nas okropnie zimny wiatr …więc kawusia i forum

Tulipany coraz ładniejsze ,niektóre wyszły tylko z liści ,ale EE -te są jak na razie niezawodne -jak się ociepli ,to może chociaż fotki im znowu pocykam
Buziaki

No i extra, piękni będzie wyglądała ta obudowa basenu w kolorze domku. Właśnie czytałam o cisach i magicznej sile, kupię sobie do swoich, żeby je odżywić, dolomitem też sypnę.
Dzisiaj pracowałam do 18 w domu, żeby właśnie jutro jak będzie piękna pogodę poszaleć w ogrodku. Będę kanty robić. Dzisiaj wieczorem tylko polewiłam przedpłocie i podjazd grysowy. Dwa wiaderka chwastów wyrwałam
EE nie mam, muszę koniecznie kupić jesienią, bo są zachwycające. Za to cały ogród mam w Orange Van Eijke i jestem nimi zachwycona, są takie pomarańczowo-malinowo-czerwone, piękny kolor.
Buziaki!
____________________
Misia 22:01, 15 kwi 2020


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Magleska napisał(a)

Misia sama jestem ciekawa ,co mi z tego sadu wyjdzie
sadziłam około co 3-4 m na mijankę niektóre chciałabym je w miarę jak najniżej prowadzić ….
jabłonki mam -Ligol i Oliwka Żółta ... wisienka Wanda ….brzoskwinia Inka i Harnaś ,grusza kolumnowa bez nazwy ,czereśnie też kolumnowe i jedna Tamara
oprócz tego mam jedną świdośliwę lamarcką ,aronię ,3 borówki i aż po 1 krzaku porzeczek i agrestu
czekam na plony hihi


Dziękuję że się fatygowałaś żeby sprawdzić odmiany porzeczki agrest też mam po jednym krzaczku i miedzy nimi chciałam posadzić 3 drzewka owocowe ale w odstępach 2,5 max 3 m i teraz nie wiem czy to nie za mało. Też chciałam karłowe odmiany, chyba do jesieni poczekam z tym sadzeniem
____________________
Misia - Między brzozami
Wani 08:25, 16 kwi 2020


Dołączył: 13 sie 2017
Posty: 579
Magleska napisał(a)








Magleska co to za drzewko?
Przypomniałaś mi że moim cisom też bym mogła sypnąć dolomitu chyba.
____________________
Ania Pod bosymi stopami
Agania 10:51, 16 kwi 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26054
Madziu klony wymiatają
Ja nie wiem co Ty robisz, że tak pięknie ci runianka z klonami przyrosła...zadarnienie marzenie
Tak sobie myślę co się dzieje z tymi ciskami moje rosną jak wariaty,
sadziłam do przygotowanego podłoża i nigdy ich nie nawoziłam,
może trochę wymarzły czy Ty je przycinasz corocznie, one tego potrzebują,
przez cięcie wzmacniają się korzenie?
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
basia3012 14:10, 16 kwi 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9599
Nowa12 napisał(a)
A ja myślałam, że cisy są bezproblemowe. Nie wiem gdzie wszyscy kupują baccaty do formowania bo u nas od zeszłego roku takich nigdzie nie ma. Pojechałam do Auchan ogród w maseczce i rękawiczkach a tam też tylko Dawid, Wojtek, Hicksii i Hilli. To chyba z żadnych nie zrobię kulek.
A w ogóle to u Ciebie już całkiem nie łyso .


Agatko, a ja na kulki to kupiłam Hicksii. Czy to nie za bardzo dobrze?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Kawa 09:38, 17 kwi 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Madzia

koniecznie musisz sie dowiedzieć co to za klony masz no cudne sa po prostu
w ogóle piękna wiosna
o cisy walcz to twarde sztuki ja walczę o kulkę która zdycha ale tnę i zostawiłam moze ruszy
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies