Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » "Póki życie trwa..."

Pokaż wątki Pokaż posty

"Póki życie trwa..."

ElzbietaFranka 10:43, 17 paź 2017


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13942
Beniu napisalsm na swoim watku troche o tujach. Wieczorem jeszcze cos napisze na twoim bo przechodza mysli.
Piekna pogoda wiec trzeba czerpac garsciami slonce.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
21:57, 17 paź 2017
Beatko, trudno rozplanować coś bez planu wstępnego, chodzi mi o taki twój zarys, jakbyś widziała swój ogród
lutroja 09:00, 18 paź 2017


Dołączył: 01 gru 2016
Posty: 872
witam się na ogrodowisku, i przechadzam po Twoim ogrodzie
____________________
Lusi Lubię go:)
benia9185 09:38, 18 paź 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
ElzbietaFranka napisał(a)
Beniu napisalsm na swoim watku troche o tujach. Wieczorem jeszcze cos napisze na twoim bo przechodza mysli.
Piekna pogoda wiec trzeba czerpac garsciami slonce.


czytałam w takim razie urobiłam sie jak głupia bez potrzeby? Bo tak na zdrowy rozum to nie sądzę ,zeby wszyscy swoje tuje otrzepywały szczególnie to 4m i wyższe,to nie realne!
____________________
Póki życie trwa...
benia9185 09:52, 18 paź 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
MonikA napisał(a)
Beatko, trudno rozplanować coś bez planu wstępnego, chodzi mi o taki twój zarys, jakbyś widziała swój ogród


Moniu...nasadzenia zaczęłam w liniach prostych czyli ogród kanciasty,szkoda ,ze musze się tego trzymać,bo bardzo lubię falujące linie ale dom okrawężnikowany jest w liniach prostych, łącznie z tarasem więc nasadzenia jakos nie pasowały mi inaczej.Chciałabym by ogród był bardziej zawężony inaczej mówiąc"przytulny" działka ma 15ar i jest w kształcie prostokąta,podział na strefy istnieje,jest wydzielona cześc na drzewa owocowe i skrzynie z warzywami,kompostownik w tej samej cześci (do zabudowy) jest tez cześć wypoczynkowa na tarasie,który powoli powstaje.Może rozrysuję coś na kartce dla zobrazowania tylko prosze nie szydzić! i żadnych wymiarów nie podam ile jaka rabata ma ,bo nie pomierzone,na oko będzie
____________________
Póki życie trwa...
benia9185 09:53, 18 paź 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
lutroja napisał(a)
witam się na ogrodowisku, i przechadzam po Twoim ogrodzie

Fajnie ,ze zajrzałaś ja po twoim przechadzam się od dawna ,tylko nie pamietam czy ślad zostawiłam jak nie to idę
____________________
Póki życie trwa...
benia9185 11:29, 18 paź 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
Monia no nie narysuję! poddałam sie przy 8 kartce,nie nadaję się do tego nie ogarniam linijki i tych wszystkich wymiarów, które trzeba nanieśc na papier! od ręki mogę, bo rzut z góry działki jeszcze kojarze natomiast jeśli chodzi o precyzje to juz czarna magia dla mnie ...uuf aaalez mnie sponiewierało to rysowanie
____________________
Póki życie trwa...
12:47, 18 paź 2017
benia9185 napisał(a)
Monia no nie narysuję! poddałam sie przy 8 kartce,nie nadaję się do tego nie ogarniam linijki i tych wszystkich wymiarów, które trzeba nanieśc na papier! od ręki mogę, bo rzut z góry działki jeszcze kojarze natomiast jeśli chodzi o precyzje to juz czarna magia dla mnie ...uuf aaalez mnie sponiewierało to rysowanie


oj, no nie chciałam cię zadręczać
Magleska 20:23, 18 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18738
benia9185 napisał(a)
Monia no nie narysuję! poddałam sie przy 8 kartce,nie nadaję się do tego nie ogarniam linijki i tych wszystkich wymiarów, które trzeba nanieśc na papier! od ręki mogę, bo rzut z góry działki jeszcze kojarze natomiast jeśli chodzi o precyzje to juz czarna magia dla mnie ...uuf aaalez mnie sponiewierało to rysowanie

Witaj w klubie nie umiejących rysować nie jestem sama hi hi hi
Rozrysuj na oko ,żeby wiedzieć ,gdzie co jest ,bez wymiarów
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
benia9185 08:32, 19 paź 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
Magleska napisał(a)

Witaj w klubie nie umiejących rysować nie jestem sama hi hi hi
Rozrysuj na oko ,żeby wiedzieć ,gdzie co jest ,bez wymiarów


mówisz? hmmm? ja chyba nawet na oko nie potrafie hahahah Idę do Ciebie ,bo widziałam,ze szalejesz pani
____________________
Póki życie trwa...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies