Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » "Póki życie trwa..."

Pokaż wątki Pokaż posty

"Póki życie trwa..."

14:29, 27 paź 2017
benia9185 napisał(a)
Monia na tą chwilę tylko takie kadry posiadam i jak teraz tak patrzę to chyba kulasy jakiekolwiek średnio mi tu pasują,mam wrażenie ,ze ten czerwony perukowiec tu dominuje i pasowałoby nawiązac do niego coś ? no zgłupiałam juz im więcej kombinuje tym nic już nie wiem




Już na moje oko widzę, że brakuje mi wyższych form na tle ściany w większej ilości niż 1 , ja bym to całkiem przerobiła.
benia9185 14:58, 27 paź 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
MonikA napisał(a)
Beatko zrób fotę chociaż telefonem w panoramie, poziome zdjęcie nie pionowe, więcej będzie widać i łatwiej mi będzie też pokombinować z całością, zrobić jakiś szkic czy coś


oki zrobie Moniu tylko,ze tu chyba nie bardzo można pokombinować z czymś innym,bo z boku trawiasta jest o taki efekt chciałabym osiągnąc http://majawogrodzie.tvn.pl/2,zdjecia,230,Ogrod-nowoczesny-z-trawami-i-zielonym-dachem-odc-515,odcinek.html
z tymże ja dosadziłam perukowca ,bo lubię bordowe liście ogrodzie,no i żeby nie było jednolicie i cos się działo o kazdej porze sa juki(ale moge je wykopac )i perovskja oraz lawendy (tez do przesadzenia) dlatego raczej wszelkie kulkowiska odpadają ...skłaniałabym się ku temu by dalej pociągnać trawy i jakiś akcent bordowy? przyszedł mi do głowy taki pomysł ,głupi? chcę by tu falowało
____________________
Póki życie trwa...
benia9185 15:14, 27 paź 2017


Dołączył: 07 kwi 2014
Posty: 314
zaczeło się od perukowca w tym miejscu ,póżniej zobaczyłam to zdjęcie: http://stylowi.pl/46949427
i chciałam tak samo a wyszło jak wyszło
____________________
Póki życie trwa...
18:14, 27 paź 2017
Ładnie latem, ale zima i wiosna pusto
Magleska 21:34, 27 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18443
Kombinuj ,kombinuj .... a ja poczekam na efekty
A nie chciałabyś tam ze 3 jednakowych drzewek dać np.graby ,klony lub jakie ci sie podobają i później trawy ..rozplenice ,czy miskanty ,czy zebrinusy i np .berberysy dla koloru .....no sama nie wiem
Albo lawenda i róże ....
Ech ...nie umiem doradzać
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
08:59, 28 paź 2017
berberysy na zimę też gubią liście, dla koloru podsadziłabym ewentualnie bordo żurawkami
Gardenarium 16:10, 03 lis 2017


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Benia, dawaj tutaj zaraz jakieś fotki
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 17:02, 03 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
benia9185 napisał(a)


już googluję laurowiśnie i miriam ,szczególnie te na nodze mnie zaintrygowały.Mówisz ,ze budleja na dwuletnich kwitnie? zatem u mnie trudne warunki by miała na przetrwanie,bo ja w polach mieszkam i mrozi jak jasny gwint!

Nie zgadzam się. Ja mam budlei dwa rodzaje, białą i ciemny róż mimo cięcia prawie do ziemi co roku kwitną pierzyną kwiatu w szczerym polu na wygwizdowie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 17:11, 03 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Piękne zmiany, rośliny bujnie wyrosły i super już to wygląda podoba mi się koncepcja berberysów z trawkami, na przód daj jeszcze jakieś niskie trawy zimozielone i będzie super
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 17:11, 03 lis 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Berberysy u mnie wczesną wiosną startują, a jesienią jest ogień
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies