Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 21:06, 11 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
I pewnie na dodatek masz rację Tym bardziej na mojej ziemi. Ale ja mam dla róż wiele uczuć, skądinąd często nieodwzajemnionych...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 22:06, 11 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Wykańczając, mam nadzieję, ostatnią jesienną rabatkę, cyknęłam kilka jesiennych fotek Jakoś kolorowo się zrobiło, jak na mnie oczywiście
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 22:09, 11 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 22:13, 11 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
I nowa rabatka, powiedzmy, północna Na paskudne ogrodzenie nie patrzymy, loiczę, że niebawem zniknie.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Anda 22:19, 11 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Rabatka polnocna z paprociami Super
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 22:20, 11 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33371
Brzozowadziewczyna napisał(a)


A tu gdzie szalwie i ostrozka tez sa roze? Bo widze w tle tylko jedna Artemis.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zana 22:47, 11 paź 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Brzozowadziewczyna napisał(a)
I nowa rabatka, powiedzmy, północna Na paskudne ogrodzenie nie patrzymy, loiczę, że niebawem zniknie.


Małe jest piękne. Naprawdę przeuroczo.
Ogrodzenie mam kurcze takie samo, obawiam się, że u mnie nie zniknie niebawem.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
sylwia_slomc... 22:47, 11 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81915
Na pytanie w innym wątku o buka dawyck gold odpowiem, że u mnie przypala go dokładnie tak samo jak wiąza wredei. Więc nie wiem czy na front bym dawała. Jest piękny na zdjęciach, ale w pełnym słońcu go pali....przynajmniej u mnie na razie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magleska 22:50, 11 paź 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Pięknie Brzozowa Dziewczyno
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Gruszka_na_w... 23:06, 11 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22004
Piękna jesień. Hosty w Twoim ulubionym kolorze.
Upewnij się, czy klonik ma solidną podpórkę. Tym szczepionym egzemplarzom korona początkowo rośnie trochę szybciej niż pień. Fachowo to są chyba trzy paliki na miękkich taśmach. Pieniek będzie wtedy prościutki. U swoich grabów wykorzystałam drewniane trzonki od grabi. Jako jedyne rosną idealnie prosto. Drzewka z bambusowymi tyczkami mają lekkie odchyły na wschód (wiatry głównie z zachodu).
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies