Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 10:45, 30 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Haniu, widzisz, też mi ta linia prosta tam nie pasuje, ale nie umiałam tego inaczej rozrysować. Za płotem jest skoszony wschód. Ale właśnie widzę wybawienie w postaci Kwartecika...
Kwarteciku drogi, ja Cię chyba ozłocę! To jest właśnie to! Tak się bałam tych trzech drzewek w szpalerku, ale nie umiałam inaczej. A Ty potrafisz! Wielkie dzięki! I na dodatek powtórzyłaś tego mojego cudnego klona. Wiesz, jak on się teraz złotem mieni? I wszystkie liście, mimo wichury trzyma!
A teraz konfrontacja z rzeczywistością: to zakole za sosnami raczej się nie zmieści, więc zgodnie z sugestiami Waldka musi być łagodny łuk. Tylko jako Mężczyznę zapytam Waldka: jak ja mam mojego M. przekonać do oddania takiego obszaru ukochanego trawniczka???Bo, że w naturze będę musiała spłacić tą decyzję, to wiem Ale czy to wystarczy???...
Aniu, Ty musisz do mnie przyjechać, ja Ci wszystkie serniczki świata upiekę!!!
Kasiu, to jest właśnie ten podział talentów. Chyba sprawiedliwy Muszę poszukać w sobie jakiegoś małego przynajmniej zastępnika.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:49, 30 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
kwartet napisał(a)
Coś nabazgralam
,

Aniu, ładne te kaliny? Bo ta po lewo będzie dokładnie przy furtce. Nie znam zupełnie kalin
Nie mogę się napatrzeć.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 10:51, 30 paź 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
Jak fajnie że cały czas pracujesz nad rabatami. Z przyjemnością i ciekawością podglądam co ci podpowiadają. Ania Kwartet ma super pomysły. Nie wiedziałam gdzie posadzić drzewo, przyjechała, pokazała palcem i jest. I jest świetnie Wiadomo, na żywo co innego niż ze zdjęć, gdzie trudno odczytać perspektywę.
Trzymam kciuki za owocne prace nad projektami i ciekawy ogród jaki jestem pewna stworzysz, czuję to w kościach
____________________
April April podbija las Mazowsze
April 10:54, 30 paź 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
Aniu Kwartet, ja też lubię kaliny. Musisz mi podpowiedzieć gdzie. Taka Kilimandżaro albo Kilimandżaro Sunrise.... rozmarzyłam się
A jakie mają być u Agaty? bo nie mogę znaleźć podpowiedzi.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Brzozowadzie... 10:58, 30 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)
Jak fajnie że cały czas pracujesz nad rabatami. Z przyjemnością i ciekawością podglądam co ci podpowiadają. Ania Kwartet ma super pomysły. Nie wiedziałam gdzie posadzić drzewo, przyjechała, pokazała palcem i jest. I jest świetnie Wiadomo, na żywo co innego niż ze zdjęć, gdzie trudno odczytać perspektywę.
Trzymam kciuki za owocne prace nad projektami i ciekawy ogród jaki jestem pewna stworzysz, czuję to w kościach

Aprilku, Jolu, tak? A bo ja mam ADHD, a choroby chłopaków je potęgują - muszę mieć głowę stale zajętą, żeby nie sfiksować przy malowaniu stempelków i robieniu ludzików z żołędzi I tak mi się marzy tajemniczy ogród! I tak mnie ogranicza brak zdolności! Widzę tylko, że coś nie pasuje ale posunąć się krok dalej to już męka haha.
Taki zarys Ani to dla mnie bardzo dużo, to taki wiatr w żagle, bo już wiem! To jest to! Dalej już łatwiej. Pozdrawiam ciepło i dzięki wielkie za miłe słowa!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 11:27, 30 paź 2018


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10491
Oj, jak ja ci tego ADHD cały czas zazdroszczę
____________________
April April podbija las Mazowsze
Brzozowadzie... 11:41, 30 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)
Oj, jak ja ci tego ADHD cały czas zazdroszczę

Uwierz mi, nie zawsze to jest takie dobre. Najgorzej jest w niedzielę, z racji mojego światopoglądu nie powinnam wykonywać zbędnych prac, a mnie nosi!!! Mój M. patrzy czasem na mnie jak na wariatkę Ja na hamaku usiądę i mnie tyłek świeżbiA książki czytuję wieczorami w łóżku, więc co ja mam robić całą niedzielę, ha???! Jedyny plus, że po domu latam jak na miotle i w moment ogarniam wszystkie bieżące robótki
Edit: Do jednego nie mogę się zmusić - do sadzenia tych ch.. cebul! Po co ja głupia tyle ich kupiłam???!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Anda 12:01, 30 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33826
Bardzo fajna propozycja i rysunek
Mimo to zastanawiam się, czy różom nie będzie tam zbyt ciemno i ciasno. Czy one tam będą jedynie egzystować, czy jednak "świecić"

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Brzozowadzie... 12:26, 30 paź 2018


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Anda napisał(a)
Bardzo fajna propozycja i rysunek
Mimo to zastanawiam się, czy różom nie będzie tam zbyt ciemno i ciasno. Czy one tam będą jedynie egzystować, czy jednak "świecić"


Może sprawdzimy I tak już tam rosną. Dostaną sporo przedpołudniowego słońca na pewno. Tak do 14 latem.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Anda 12:29, 30 paź 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33826
Najwyzej przesadzisz, bo ladne sa
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies