Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Makusia 21:09, 26 mar 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Nie doczytałam - przyznaje się bez bicia - ale mój zmysł mini śledczy pozwala postawić hipotezę, że rośliny będą słane. Zatem polecam furgonetka.pl
Taniej niż na poczcie, szybciej i nie trzeba nigdzie chodzić
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Brzozowadzie... 21:24, 26 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
makadamia napisał(a)
Trzymamy kciuki, abyście wyszli z dołka
A kwiatuszki bardzo ładne i ogródek ogarnięty znakomicie

Dzięki Asiu.
Powiem Ci, że idę w iryski jesienią Zdecydowanie dłużej kwitną niż krokusy.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 21:31, 26 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Te ostatnie wichury dla sercowców nie były niczym przyjemnym, a i wiosenne przesilenie połączone z brakiem energii swoje robi.
Oby wreszcie zawirowania rodzinne się skończyły. To nic przyjemnego.
Zbieram energię na wyprawę w kierunku poczty. Pamiętam, siedzą w doniczkach.
Śliczne te iryski masz!

Oj, Haniu, to niestety były poważne komplikacje pozawałowe i pozabiegowe Mam nadzieję, że już będzie tylko lepiej.
Z wyprawą się nie spiesz. Na spokojnie. I tak nie mam jeszcze głowy do sadzenia. I t miło mi, że pamiętasz
Iryski, zwłaszcza te ciemne, bardzo mi się podobają. Zakwitły mi jeszcze błękitne i białe, ale jednak wiosna to czas kolorów, te wszystkie bladawce są ...zbyt blade
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 21:34, 26 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Makusia napisał(a)
Nie doczytałam - przyznaje się bez bicia - ale mój zmysł mini śledczy pozwala postawić hipotezę, że rośliny będą słane. Zatem polecam furgonetka.pl
Taniej niż na poczcie, szybciej i nie trzeba nigdzie chodzić

O, Makusiu, ale fajnie, że to napisałaś! A tyle razy już stałam na poczcie, żeby coś wysłać. Dzięki za te namiary!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
April 05:12, 27 mar 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10163
Część, fajne masz te iryski. Przymierzam się już drugi rok do zakupu i jakoś nie wyszło. Myślę o kolorach i faktycznie ciężko się zdecydować. Piszesz że bladawce są za blade. Bałam się że fiolety za ciemne na tle ziemi i kory. To już nie wiem. Może trzeba przemieszać. Chociaż ja znów nie przepadam za zamieszaniem kolorystycznym. I dylemat ciągle trwa...
____________________
April April podbija las Mazowsze
Kasia_CS 06:17, 27 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mnie blade z kolei bardziej rajcują Aprilku, jak u Ciebie lesny klimat, to może jednak blade w sam raz by były

Agatko, zdrówka moc przesyłam!
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 10:22, 27 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
April napisał(a)
Część, fajne masz te iryski. Przymierzam się już drugi rok do zakupu i jakoś nie wyszło. Myślę o kolorach i faktycznie ciężko się zdecydować. Piszesz że bladawce są za blade. Bałam się że fiolety za ciemne na tle ziemi i kory. To już nie wiem. Może trzeba przemieszać. Chociaż ja znów nie przepadam za zamieszaniem kolorystycznym. I dylemat ciągle trwa...

Idź za głosem serca One wszystkie są fajne Te blade, choć piękne same w sobie, są u mnie mało widoczne, a te fioletowe na frontowej fajnie wyglądają z ta nieściętą turzycą. No i ilość ma znaczenie 50 to mało
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:24, 27 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kasia_CS napisał(a)
Mnie blade z kolei bardziej rajcują Aprilku, jak u Ciebie lesny klimat, to może jednak blade w sam raz by były

Agatko, zdrówka moc przesyłam!

No właśnie, trudno dyskutować o preferencjach, nie? W każdym razie są bardzo fajne i na pewno dosadzę jesienią.
Dzięki, Kasiu!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 09:34, 29 mar 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Dziewczęta Ponieważ przymierzam się do kupienia sobie drzewka owocowego (a co?), wpadłam na dziki pomysł, żeby zamiast zaplanowanych Amanogaw, pomiędzy rosnącymi Pissardi na południowej stronie, posadzić dwie sztuki Swidośliwy olcholistnej Obeliski, którą poleciły mi Hania z Andą. Czy ten pomysł jest ok? Miałabym przyjemne z pożytecznym Zaraz pokażę Wam, jak ta strona teraz wygląda, bo zrobiłam na niej czystki i po wywaleniu paru roślin już zaczęłam na nią spoglądać z mniejszym obrzydzeniem, a nawet, rzekłabym, z niejaką przyjemnością
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gruszka_na_w... 20:50, 29 mar 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22006
Pokaz miał być, a nie ma.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies