Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 22:11, 24 paź 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sylwia_slomczewska napisał(a)
Czyli 5 chłopa w domu....o matko ja z 3 często nie wytrzymuję


Ja często też, haha. Choć można się przyzwyczaićNa szczęście mają się gdzie wyganiać A ja zamiast w TV zainwestowałam we wszelkie możliwe akcesoria sportowe - więc CZASEM jak jest ciepło - jest cicho...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Magleska 07:24, 25 paź 2017


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
To masz wesoło z taką drużyną moja córa 12 lat ,a syn ..... stary 21 kończy w grudniu już sie wyeksmitował z chałupy ....jeszcze mi trochę smutno bez niego ,ale takie życie ....
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
DorKa 07:48, 25 paź 2017


Dołączył: 15 wrz 2017
Posty: 3070
Brzozowadziewczyna napisał(a)


Ja często też, haha. Choć można się przyzwyczaićNa szczęście mają się gdzie wyganiać A ja zamiast w TV zainwestowałam we wszelkie możliwe akcesoria sportowe - więc CZASEM jak jest ciepło - jest cicho...


Supermama Od dziś przestaję narzekać na moja dwójkę Choć pewna jestem tego ,że dwójka dwójce nierówna.I jak czasem większa ilość dzieci w domu jest to i tak tylko moje słychać
____________________
Dorka Zakręcony ogród
sylwia_slomc... 11:15, 25 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
Brzozowadziewczyna napisał(a)


Ja często też, haha. Choć można się przyzwyczaićNa szczęście mają się gdzie wyganiać A ja zamiast w TV zainwestowałam we wszelkie możliwe akcesoria sportowe - więc CZASEM jak jest ciepło - jest cicho...

Pomysłowa mama
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:17, 25 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
Magleska napisał(a)
To masz wesoło z taką drużyną moja córa 12 lat ,a syn ..... stary 21 kończy w grudniu już sie wyeksmitował z chałupy ....jeszcze mi trochę smutno bez niego ,ale takie życie ....

Mój sie miał eksmitować jak 18 skończy , ale , że pod mostem pozajmowane wszystko to zdecydował się jeszcze zostać
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Brzozowadzie... 11:24, 25 paź 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Słuchajcie dziewczyny, a co Wy myślicie, żebym tą moją New Dawn posadziła przy południowej ścianie domu? Już od jakiegoś czasu chodzi za mną, żeby tam coś posadzić, myślałam o czymś zimozielonym, np. bluszcz, ale tam lampa cały dzień, więc mam obawy. Co prawda tam chłopaki pomykają na tych wszystkich swoich deskach i ta kolczasta róża...hm...
Jeśli nie tam, to pozostaje miejsce przy furtce, mam tam pod ogrodzeniem rząd Boniki, może by jedną wysadzić, a na jej miejsce dać pienną...Co myślicie??
To te dwa miejsca:
przy furtce patrząc z ganku domu:
I przy południowej ścianie, idąc od frontu wygląda to tak (myślę o tym miejscu, gdzie na razie stoi biedny Smaragd w donicy

To samo miejsce patrząc od strony tarasu ku frontowej części:

Trzeba będzie wtym miejscu zdjąć kostkę, tam nadają się tylko rośliny kochające słońce, bo tam lampa cały dzień..
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:27, 25 paź 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sylwia_slomczewska napisał(a)

Mój sie miał eksmitować jak 18 skończy , ale , że pod mostem pozajmowane wszystko to zdecydował się jeszcze zostać


Haha, jak nas wkurzy najstarszy, (wiecie, okres dojrzewania Mu się zaczął, a to nasz najbardziej wymagający charakter), to mój M. mówi do mnie: Wiesz kochanie, jeszcze 5 lat i będzie spokój Więc to nic pewnego sądząc po tym co piszesz...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
sylwia_slomc... 11:27, 25 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
Daj pod domem bez dwóch zdań , chłopcy trasę zmienią sami
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 11:28, 25 paź 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82123
Brzozowadziewczyna napisał(a)


Haha, jak nas wkurzy najstarszy, (wiecie, okres dojrzewania Mu się zaczął, a to nasz najbardziej wymagający charakter), to mój M. mówi do mnie: Wiesz kochanie, jeszcze 5 lat i będzie spokój Więc to nic pewnego sądząc po tym co piszesz...

Noo ma dni kiedy sama bym go pod ten most spakowała....to dojrzewanie trochę trwa, a efekt dojrzały niepewny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Brzozowadzie... 11:32, 25 paź 2017


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sylwia_slomczewska napisał(a)

Noo ma dni kiedy sama bym go pod ten most spakowała....to dojrzewanie trochę trwa, a efekt dojrzały niepewny

Tego się obawiałam
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies