Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 16:00, 24 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Pszczelarnia napisał(a)
Kupiłam lokalnie (nie tak bardzo lokalnie ale po drodze) we Wroc. na giełdzie kwiatowej (jest stoisko). Tam były tańsze niż u producenta (producent ten co u Anulka - Zana) o 20 zł a wysyłka na palecie dodatkowo kosztowałaby 99 zł.


O, to różnica w sumie wychodzi znacząca. Bywam kilka razy w roku we Wrocławiu, może spróbuję tam zdobyć. Dzięki!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Gruszka_na_w... 18:32, 24 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22085
O matko z synami! Już Was widzę z tymi atlasami i encyklopediami wiszących nad tymi biednymi sierotkami kaniowymi. Na zatrucia najlepsze mleko. W dużej ilości.
Naprawdę pierwszy raz je jadłaś?

Piękna ta rabata z seslerią!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
sylwik69 20:03, 24 wrz 2019


Dołączył: 09 lip 2016
Posty: 3423
Siostra faktycznie bezpośrednia ale od tego są siostry! a tak poważnie,właściwe zdiagnozowanie to połowa sukcesu! życzę zdrowia i sobie również
____________________
Sylwia Mój-ogród-moja-pasja-kobieta-szczęśliwa
Pszczelarnia 15:14, 25 wrz 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A ćwiczenia w domu wykonujesz, czy na razie nie można?
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Brzozowadzie... 10:04, 26 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
O matko z synami! Już Was widzę z tymi atlasami i encyklopediami wiszących nad tymi biednymi sierotkami kaniowymi. Na zatrucia najlepsze mleko. W dużej ilości.
Naprawdę pierwszy raz je jadłaś?

Piękna ta rabata z seslerią!

Żyję! Od dziś jestem kaniowym ekspertem Już następne rosną mi na obiad za płotem. tyle zmarnowanych lat!
Naprawdę pierwszy raz je jadłam
E tam piękna Ona będzie piękna jak ją dopracuję
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:07, 26 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
sylwik69 napisał(a)
Siostra faktycznie bezpośrednia ale od tego są siostry! a tak poważnie,właściwe zdiagnozowanie to połowa sukcesu! życzę zdrowia i sobie również

Z Siostrą (w sumie Siostrami - mam Ich trzy) mam bardzo dobrą relację - mogła sobie na to pozwolić, tym bardziej,że piła wtedy ze mną winko
Dzięki i wzajemnie!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 10:14, 26 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Pszczelarnia napisał(a)
A ćwiczenia w domu wykonujesz, czy na razie nie można?

No własnie wczoraj byłam u kolegi neurologa, który stwierdził, że to nie od kręgosłupa i dostałam odpowiedni zestaw ćwiczeń i leków. Aż trudno uwierzyć, że to rzeczywiście neurobóle, że głowa, emocje, mają taki wpływ na nasze funkcjonowanie. Niestety, stwierdził też, że z szumem w uszach będę musiała się zaprzyjaźnić - bardzo ciężko się go leczy. Ale na te bóle się zaparłam - muszę to wyleczyć, wyćwiczyć i wymasować. Zadbać o dobry sen. Tylko jak to zrobić, jeśli śnią mi się te nieskończone rabaty, co to miałam je kończyć/zaczynać???!
pozdrawiam Cię serdecznie, Ewo.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
galgAsia 10:19, 26 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
No to bardzo dobra wiadomość ! Łatwiej ogarnąć problem funkcjonalny (łatwiej, hahaha… ) niż anatomiczny. To teraz meliska na noc, a w dzień ćwiczenia!
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Brzozowadzie... 11:11, 26 wrz 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
galgAsia napisał(a)
No to bardzo dobra wiadomość ! Łatwiej ogarnąć problem funkcjonalny (łatwiej, hahaha… ) niż anatomiczny. To teraz meliska na noc, a w dzień ćwiczenia!

Ha, nie spytałam się, ale pewnie ruch na świeżym powietrzu, czytaj: w ogrodzie też jest zalecany
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Helen 20:33, 26 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8345
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Ha, nie spytałam się, ale pewnie ruch na świeżym powietrzu, czytaj: w ogrodzie też jest zalecany

Oj, zdecydowanie tak
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies