Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

antracyt 13:12, 16 gru 2019


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11637
Ja postanowiłam sobie, że do świąt do ogrodu zaglądać nie będę, bo zamiast ogarniać dom na święta to coś zawsze w ziemi do zrobienia znajdę - właśnie przez te jesienne temperatury
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Pszczelarnia 14:21, 16 gru 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
antracyt napisał(a)
Ja postanowiłam sobie, że do świąt do ogrodu zaglądać nie będę, bo zamiast ogarniać dom na święta to coś zawsze w ziemi do zrobienia znajdę - właśnie przez te jesienne temperatury


To jest myśl!

Myślę o zamknięciu sezony ale mi się jeszcze zakupy trafiły.

@ Agato, dziękuję za polecenie tej aronii poszukam chętnie.



____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Brzozowadzie... 16:46, 16 gru 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Pszczelarnia napisał(a)


To jest myśl!

Myślę o zamknięciu sezony ale mi się jeszcze zakupy trafiły.

@ Agato, dziękuję za polecenie tej aronii poszukam chętnie.




Ja też już miałam nic nie robić, ale skoro wiosna idzie...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
galgAsia 17:21, 16 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
A dajcie spokój z tą wiosną! Ja już ciągnę ryjkiem po ziemi, muszę odpocząć. Zimę poproszę
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Brzozowadzie... 09:34, 17 gru 2019


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
galgAsia napisał(a)
A dajcie spokój z tą wiosną! Ja już ciągnę ryjkiem po ziemi, muszę odpocząć. Zimę poproszę

Ja się szybko regeneruję Typowe ADHD Juz mogę zaczynac nowy sezon. Tydzień siedziałam kamieniem w domu ( w sensie bez ogrodu), pięć książek przeczytałam, ogarnęłam niezbędne, szyja odpoczęła, reset zaliczony
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
galgAsia 10:46, 17 gru 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Niestety, reset z wiekiem przychodzi coraz trudniej. Zauważyłam, że coraz dłużej muszę odpoczywać po jakimś wysiłku, niż jeszcze kilka lat temu. Więc ciesz się tym, co jest, ale się nie dziw za jakiś czas
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Tulasia 14:30, 17 gru 2019


Dołączył: 21 lis 2019
Posty: 196
Brzozowadziewczyna napisał(a)
Helen, Renata, czy ja coś mówiłam, że JA skończyłam sezon??? Ja oficjalnie przestałam dręczyć ogrodowo mojego M, to - On zamknął sezon Wczoraj przyszło jeszcze malutkie zamówionko z F., już wsadzone, a czekam jeszcze na przesyłkę cebulową z B., baardzo się ograniczałam, ale tak w ogóle nie zamówić? No nie dałam rady
O, takie mini zamówienie popełniłam na przytarasową:


A co na zdjęciu, jeśli mogę zapytać??
____________________
Asia Asia-dlugi-i-chudy
makadamia 14:37, 17 gru 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
epimedia rozpoznaję, ale to po prawej nie
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Anda 16:21, 17 gru 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Helleborus i Geranium?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Tulasia 16:31, 17 gru 2019


Dołączył: 21 lis 2019
Posty: 196
Jesteście super! Bardzo dziękuję A jaka odmiana tego epimedium? Bardzo ładne jest
____________________
Asia Asia-dlugi-i-chudy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies