Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 13:17, 08 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)
Ajajaj, jaka piękna wiata się buduje! Czemu będzie służyć???
Coś czuję, że obie ten rok będziemy miały pracowity .
Wszystkiego dobrego!

No cóż, przeznaczenie będzie miała pospolite...na samochody Zamknięta część może wreszcie ujarzmi ten milion rowerów, deskorolek, hulajnog, etc, które dotąd wciskaliśmy do drewutni, do domku chłopców i pod dom.
Też to czujesz? Ale powiem Ci, że już się nie mogę doczekać! Buziaki ślę!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 13:21, 08 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
A tak w ogóle wszystkiego najlepszego dla Wszystkich w Nowym Roku! I zamiast podsumowania, na które czasu brak, znalazłam na szybko różyczkę dla Was:


Uściski z Tajemniczego (in progress)!


____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Kokesz 14:04, 08 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6691
Kocham te Twoje leśne klimaty

Pozdrawiam
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
mikina34 14:42, 08 sty 2020


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 2671
Witaj Agatko w Nowym

Czy będziesz tak miła i pokażesz chociaż jedną ścianę z perspektywą w środku domu? Już wyjaśniam ock Jak jestem u siebie na działce i dłużej mieszkamy to mam wrażenie klaustrofobii przez te drewniane ściany wszędzie i zastanawiam sie czy to przez to, że w sumie to u nas jest niski strop i niezbyt duże pomieszczenie (35m2 z wydzieloną tam łazienką i kuchnią )? Noszę sie nawet z zamiarem pomalowania sufitu na biały kolor tak żeby wzór drewna było jednak widać ale żeby było wrażenie większej przestrzeni. Mam nadzieję, że w miarę rozumnie napisałam, chociaż lekko wątpię
____________________
Majówka na Majówce Monia - jedz mniej, bramy raju są wąskie :)
mrokasia 14:51, 08 sty 2020


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18088
Brzozowadziewczyna napisał(a)


Uściski z Tajemniczego (in progress)!




Jak dla mnie to mogłoby tak zostać .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
wiklasia 14:56, 08 sty 2020


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Kochana, a źródełko miłości już bije?
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Johanka77 06:33, 09 sty 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Hej! Witam się i ja w Nowym Roku!
Zdrowia i spełnienia planów życzę
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Brzozowadzie... 14:50, 09 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Kokesz napisał(a)
Kocham te Twoje leśne klimaty

Pozdrawiam

Dzięki! Buźka
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 14:57, 09 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mikina34 napisał(a)
Witaj Agatko w Nowym

Czy będziesz tak miła i pokażesz chociaż jedną ścianę z perspektywą w środku domu? Już wyjaśniam ock Jak jestem u siebie na działce i dłużej mieszkamy to mam wrażenie klaustrofobii przez te drewniane ściany wszędzie i zastanawiam sie czy to przez to, że w sumie to u nas jest niski strop i niezbyt duże pomieszczenie (35m2 z wydzieloną tam łazienką i kuchnią )? Noszę sie nawet z zamiarem pomalowania sufitu na biały kolor tak żeby wzór drewna było jednak widać ale żeby było wrażenie większej przestrzeni. Mam nadzieję, że w miarę rozumnie napisałam, chociaż lekko wątpię

Wiem, o co Ci chodzi, miałam podobne dylematy na etapie budowy, dlatego:
- mam biały sufit z zostawionymi tylko drewnianymi belkami stropowymi,
- drewniane są tylko ściany nośne, wszystkie działowe mamy białe, więc tylko duzy salon ma wszystkie ściany drewniane, pozostałe mniejsze pomieszczenia zawsze mają przynajmniej jedną białą,
- mamy wysokie pomieszczenia - ok 225cm, własnie żeby drewno nie przytłaczało,
- drewno mamy zaolejowane z jasnym naturalnym pigmentem, żeby nie ciemniało zbyt szybko.
Dzięki tym posunięciom mamy jasny dom. Wogóle nie czuć przytłoczenia, zanim podjęliśmy budowę, byliśmy w kilku drewnianych domach, gdzie właśnie wszechobecne drewno mocno przytłaczało.
Myślę, że pobielenie sufitu będzie bardzo dobrym posunięciem w Waszym przypadku.
Dziś nie dam rady, jutro cyknę ci jakąś fotkę, bo szukając na szybko, wszędzie mam ludzi na zdjęciach, samego domu nigdy nie fotografuję

____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 14:58, 09 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mrokasia napisał(a)


Jak dla mnie to mogłoby tak zostać .

W tą stronę tak, tylko nie mogłabyś się odwracać...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies