Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Brzozowadzie... 11:02, 13 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Anda napisał(a)
Śliczne masz wnętrza

dzięki
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:02, 13 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
antracyt napisał(a)
Jak ciepło i przytulnie

dzękuję
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:04, 13 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Śladu Hunów zupełnie nie widać. Porządnych masz chłopaków. Piękne, klimatyczne wnętrza i faktycznie- drewno nie przytłacza.

Hunowie do południa przebywają w placówkach oświatowych, wtedy jest w cicho i czysto Ale ogólnie są po przeszkoleniu. Lubię porządek, zwłaszcza na tzw. terytorium wspólnym
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:08, 13 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Tamaryszek napisał(a)
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Stary ostro zakończyłaś, muszę powiedzieć, w ostatniej prawie chwili tyle zmian, wszystko idzie w dobrym kierunku. Brzozowy zagajnik podsadzony dołem jest pełen uroku. No i te 20 drzew, jestem pełna podziwu.
Ciekawa jestem tej fontanny...

Witaj Tamaryszku i dziękuję za dobre słowo! Napracowaliśmy się bardzo jesienią, ale wyznaczyliśmy sobie cel, że posadzimy wszystkie duże drzewa, które chcieliśmy mieć na działce. I tak na ten rok sporo zostało. I na następne lata Ale zima, choć niezwykle ciepła, była mi bardzo potrzebna na oddech. Teraz już stoję w blokach startowych. Wczoraj oglądałam...dalie A w ogóle pod choinkę zakupiłam sobie katalog bylin, katalog roślin i katalog róż. Wysoce zajmująca lektura
P.S. też czekam na fontannę...
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:09, 13 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
mikina34 napisał(a)
Agatko,pięknie dziękuje, obejrzałam usuwaj
Ależ masz cudny dom

A figę, musiałam zgłosić do Danusi, już za późno na samodzielne usunięcie, gapa ze mnie
Ale mam nadzieję, że te fotki pomogły Ci w podjęciu decyzji Pozdrawiam serdecznie!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Zakrecona 14:19, 13 sty 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Ślicznie u ciebie i tak ciepło Dobrze, że jeszcze ja się na fotki załapałam.
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Pszczelarnia 15:31, 13 sty 2020


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Zdrowy dom, zdrowy ogród a w zdrowym ciele, zdrowy duch.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Helen 21:27, 13 sty 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8346
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Helen, też tego długo nie wiedziałam odkryli to moi chłopcy. Te owoce są naprawdę fajne. No i właśnie smak mają taki pomiędzy. Śliwką i wiśnią

Agata, no nie pomogłaś
____________________
Helen - Hortensjowo
Tamaryszek 22:24, 13 sty 2020

Dołączył: 21 sie 2012
Posty: 430
Ja też zwykle w końcu sezonu jestem zmęczona, zima pozwala złapać oddech i spokojnie snuć plany i marzenia. A katalogi, mimo internetu, się przydają. Kartkuję je co jakiś czas i zawsze coś nowego mi podsuną. Ale przede wszystkim traktuję je jako zestawienie pewnych i sprawdzonych przez naszych szkółkarzy roślin, co dla mojego trudnego ogrodu ma duże znaczenie.
____________________
Pozdrawiam , Tamaryszek http://www.ogrodowisko.pl/watek/3042-wizytowka-moj-swiat
Brzozowadzie... 10:58, 17 sty 2020


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Zakrecona napisał(a)
Ślicznie u ciebie i tak ciepło Dobrze, że jeszcze ja się na fotki załapałam.

Dzieki za miłe słowa pozdrawiam!
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies