Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

Wendy79 17:55, 23 lut 2021


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Niestety u mnie prawie wszystkie róże czarne. Nie wiem czy będą miały od czego odbijać.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Mary 22:46, 23 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
sylwia_slomczewska napisał(a)
Kurcze trzeba będzie szybko budki posprzątać skoro już zaglądają jak piszesz....

Szpaki już wróciły. Wczoraj widziałam u mnie pierwszego szpaka, który przymierzał się do sprzątniętej w weekend budki.
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Mgduska 15:50, 24 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
beta napisał(a)


Fajnie napisane. Jeśli pozwolisz to też się pod tym podpisze


Dochodzi jeszcze element niespodzianki, no bo kto pamięta co gdzie sadził

M przysłał mi aktualne zdjęcie z ogródka, wiecie, że TOPNIEJE? Aż nie mogę w to uwierzyć, ale naprawdę widać już zielone!
____________________
Sałatka pokrzywowa
MiluniaB 18:48, 24 lut 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Brzozowadziewczyna napisał(a)

Już??? No to Jesteś naprawdę do przodu z pogodą. U nas zaczyna powolutku, miejscami pojawiać się trawa, ale nadal na całej połaci śnieg... Liczę na najbliższe dni - ma być tak ciepło, że może wreszcie i u nas ruszy.

Sama jestem zdziwiona - temperatura z -15 nagle +15 i tak szybko róże ruszyły. Hortensje ogrodowe, że mają pąki to rozumię, ale przez zaledwie kilka dni i listki?
Do weekendu jeszcze kilka dni - mam nadzieję, że śnieg u Ciebie stopnieje u będziesz mogła ogrodowo popracować
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Brzozowadzie... 11:07, 25 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Wendy79 napisał(a)
Niestety u mnie prawie wszystkie róże czarne. Nie wiem czy będą miały od czego odbijać.
Na jeżyka przytniesz i odbiją, trzeba być dobrej myśli
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:08, 25 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Mary napisał(a)

Szpaki już wróciły. Wczoraj widziałam u mnie pierwszego szpaka, który przymierzał się do sprzątniętej w weekend budki.

U mnie sikorki modraszki i bogatki mają stałe rezydencje i tez już zaglądają. Ale fajnie głośno robi się od tego śpiewu ptaków.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:09, 25 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Mgduska napisał(a)


Dochodzi jeszcze element niespodzianki, no bo kto pamięta co gdzie sadził

M przysłał mi aktualne zdjęcie z ogródka, wiecie, że TOPNIEJE? Aż nie mogę w to uwierzyć, ale naprawdę widać już zielone!

No ja tak parę niespodziankek w zeszłym roku podsadziłam nowymi krzaczkami bo tak jakoś łyso było
U mnie też topnieje, ale kurde wolno, liczę, że dziś ciachnę resztę hortensji, wczoraj zaczęłam ale te w śniegu jeszcze czekają.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 11:11, 25 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
MiluniaB napisał(a)

Sama jestem zdziwiona - temperatura z -15 nagle +15 i tak szybko róże ruszyły. Hortensje ogrodowe, że mają pąki to rozumię, ale przez zaledwie kilka dni i listki?
Do weekendu jeszcze kilka dni - mam nadzieję, że śnieg u Ciebie stopnieje u będziesz mogła ogrodowo popracować

Też na to liczę, choć teraz najcieplej, zaraz ruszam do ogrodu, bo przed chwilą wróciłam z wymazu na covid u Bąbla. No u nas zawsze coś
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
MiluniaB 11:13, 25 lut 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Mam nadzieję, że wszystko ok

Zdaj zdjęciową relację z poczynionych prac ogrodowych
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Brzozowadzie... 11:24, 25 lut 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
MiluniaB napisał(a)
Mam nadzieję, że wszystko ok

Zdaj zdjęciową relację z poczynionych prac ogrodowych

Jak już ogarnę,to udokumentuję, bo pracy mnie teraz czeka hoho
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies