Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Tajemniczy Ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Tajemniczy Ogród

TAR 13:58, 10 maj 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7297
co Ty, floksy jak zaczna kwitnac to nie maja konkurencji, uwielbiam te plamy kwietne. i nie gina. a jak chcesz w innym miejscu dolozyc, to wyrywasz kawalatek z kepki i zakopujesz gdzie potrzebne. sa bezawaryjne
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Brzozowadzie... 14:52, 10 maj 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Ale Jola ma rację, że one słońca potrzebują, a u nas patelni trzeba szukać Półcienie i cienie są w nadmiarze.
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Agatorek 16:34, 10 maj 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Przepiękna gra .

Skalnice są przeurocze
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Kasia_CS 01:13, 11 maj 2021


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
TAR napisał(a)



Kasiu ale tak calkiem? moze wystarczy przyciąć mocno i odbije, to az dziwne, by przemarzl, bo u mnie porasta pod brzozami na bardzo jałowej glebie i wygwizdow ma koncertowy. moze jakies zwierzaki sobie tam toalete zrobily?

a skalnice mozna miec dluzej jak sie je co sezon odmlodzi. rzucony nedzny kawalaeczke robi ladna kepke


Tarciu, wczoraj podskubałam te różowe z suchego i zostawiłam. BIałe mi zostały w ręce - odleciały totalnie od korzeni - nie wykopałam tam niczego, może się coś tam jeszcze pojawi, choć nie spodziewam się. Akurat te białe i tak byly tylko takimi zapchaj dziurami - nie ma żalu.

A ja floksa szydlastego zdołałam uśmiercić - talent normalnie ze mnie Ale chyba dlatego, że nie cięłam go mocno i się porobił taki suchy, tylko końce się zieleniły i zwyczjnie się pozbyłam, bo był już marną ozdobą.
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Brzozowadzie... 12:44, 13 maj 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Agatorek napisał(a)
Przepiękna gra .

Skalnice są przeurocze

Prawda?
A tu mój stały obiekt
____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Brzozowadzie... 12:49, 13 maj 2021


Dołączył: 27 mar 2017
Posty: 4769
Ten maj obfituje w foty u mnie




____________________
Agata.Tajemniczy ogród
Mgduska 15:31, 13 maj 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Obfitość Moja Droga to będzie, jeśli codziennie wrzucisz taką porcję, o co się niniejszym upraszam!
Wrzucaj więcej, Twój ogród działa kojąco
____________________
Sałatka pokrzywowa
Agatorek 20:42, 13 maj 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13174
Śliczny ten zakątek z krzesłami i stolikiem

Trawnik pierwsza klasa
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gruszka_na_w... 23:01, 13 maj 2021


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22019
Ogród pięknieje z każdym sezonem bardziej. Nic dziwnego, że zdjęć coraz więcej.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Ogrodowy_Kal... 07:52, 14 maj 2021


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Pięknie u Ciebie, fajne te szerokie kadry. Piszesz o floksach, u mnie też przemarzły ale tak jak pisali inni wsadź te dobre odnóżki do ziemi i będą rosły. Skalnice też lubię ale one z doświadczenia widzę że kwitną mega jak się je po przekwitnięciu zetnie i podsypie ziemią albo co roku nowe kępki. Rośnie wtedy niezawodnie. Przynajmniej ja tak z nimi mam.
W domu rodzinnym u mamy rosły jeszcze łany żagwinów, ja się z nimi męczę ale jeszcze nie daję za wygraną. W tym roku wysieję z paczki.
Więc pracy nigdy nam nie zabraknie Miłego dnia życzę
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies