Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod stewardessy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod stewardessy

Kamcia 20:20, 20 mar 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Kochane, rzadko bywam na O. i juz sie zatracilam w obserwowanych wątkach. Zaległości ogromne.

Z nowosci u mnie to tyle, ze faktycznie jest lepiej. 4 miesiace bylam jakby nieobecna dla swiata, ale teraz próbuje nadrobic wszystko to, co mi umknelo.

Na chwile obecna przygotowuje sie do egzaminow i jesli wszystko dobrze pojdzie to od jesieni zaczne studiować. Znowu ... po 20 latach...

W zwiazku z tym, ze jesien byla (jakby to nazwac) nienajlepszym okresem mojego zycia to i ogrod zaniedbalam maksymalnie. Ale obiecalam sobie ,ze w sobote poprzycinam, ponawoze, pozbedne sie chwastów itd.

Plot w trakcie. ale zdjecia wrzucę jak juz bedzie gotowy.

Moze powinnam zmienic nazwe mojego watku... Pomysle nad tym.





____________________
Kamila Ogrod stewardessy
eVka 20:28, 20 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Super, że jesteś Nowe otwarcie przed Tobą
Przepraszam, że pytam ale nie chciałaś latać w innych liniach lotniczych?, Pewnie wiążę się to z przeprowadzką?
____________________
Figielka 22:25, 20 mar 2019


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 448
Fajnie,że jesteś na O.
____________________
IwonaOgródek przy lesie
Kamcia 22:25, 23 mar 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
effka napisał(a)
Super, że jesteś Nowe otwarcie przed Tobą
Przepraszam, że pytam ale nie chciałaś latać w innych liniach lotniczych?, Pewnie wiążę się to z przeprowadzką?


Dostalam propozycje od Germanii i Tui Fly, ale stwierdzilam, ze pora na cos innego. Gdybym zdecydowala sie kontynuować podbiebne wojaze to prawdopodobnie za kilka lat stanelabym przed tym samym problemem: co dalej. Z jednej strony latanie jest MEGA ale z drugiej strony bardzo odbija sie na zdrowiu. I niestety za kilka lat byloby mi jeszcze trudniej odnalezc sie na rynku pracy. Postanowilam, ze pora poszukac cos na ziemi. Decyzja bardzo trudna i nie raz kreci mi sie lezka w oku jak widze przelatujace samoloty.

Ciesze sie, ze bylo mi dane moc wykonywac ten zawod przez ponad 11 lat. Wierzcie mi... w lataniu jest cos magicznego. Nawet jesli byla to tylko linia niskobudzetowa...
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Kamcia 13:17, 28 mar 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Uwielbiam wiosnę







____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Kamcia 13:27, 28 mar 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Jak wasze przedszkola hortensjowe?

U mnie przetrwalo polowe maluszków.

Ten najbardziej dorodny.



Poznym latem mialam posadzic do gruntu rozplenice, ale (z wiadomych powodow) nie doszlam do tego. Trawa przelezala w doniczce na tarasie cala zime. Nawet jej nie podlewalam. Dzisiaj chcialam ja wyrzucic ale zauwazylam, ze ona wypuszcze zielone klosy.
Czyzby przetrwala? Jak wam sie wydaje? Czy ktos ma doswiadczenie z zaniedbanymi trawami?

____________________
Kamila Ogrod stewardessy
eVka 15:49, 28 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kamcia napisał(a)


Dostalam propozycje od Germanii i Tui Fly, ale stwierdzilam, ze pora na cos innego. Gdybym zdecydowala sie kontynuować podbiebne wojaze to prawdopodobnie za kilka lat stanelabym przed tym samym problemem: co dalej. Z jednej strony latanie jest MEGA ale z drugiej strony bardzo odbija sie na zdrowiu. I niestety za kilka lat byloby mi jeszcze trudniej odnalezc sie na rynku pracy. Postanowilam, ze pora poszukac cos na ziemi. Decyzja bardzo trudna i nie raz kreci mi sie lezka w oku jak widze przelatujace samoloty.

Ciesze sie, ze bylo mi dane moc wykonywac ten zawod przez ponad 11 lat. Wierzcie mi... w lataniu jest cos magicznego. Nawet jesli byla to tylko linia niskobudzetowa...

Kamciu, doskonale rozumiem Twoje rozterki, masz w sumie rację, że zawód stewardessy nie jest na całe życie.
Kocham latać, dlatego Twój wątek przykuł moją uwagę tytułem Interesuje się lotnictwem i wszystkim co z tym związane (chciałam kiedyś zostać stewardessą )
Na pewno odnajdziesz się na rynku pracy Trzymam kciuki!

11 lat to kawał czasu, zazdroszczę pozytywnie.
____________________
eVka 15:51, 28 mar 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Piękna magnolia ja swoją będę niedługo sadzić.
____________________
ElzbietaFranka 16:13, 28 mar 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
Kamciu witam

Moja znajoma latala przez 30 lat potem zrezygnowala, znalazla prace w Locie ale w porcie lotniczym na ziemi od czasu do czasu jeszcze latala na zastepstwa. Jak sie mozna domyslic teraz "wiekowa" byla szefowa stewardes na pokladzie. Obecnie chodzic nie moze porusza sie na wozku. Piekna kobieta za dlugo kochala ten zawod.

Kamciu jak masz mozliwosc zatrudnienia na ziemi to zrezygnuj z latania.
Masz juz prawie lato w ogrodzie u was duzo cieplej.
Chociaz dzisiaj u nas piekna pogoda cieplutko. Takie wariacje pogodowe mamy, ze codziennie inna kapotke przywdziewam oszalec mozna. Przed chwila wrocilam i cala mokra bo 18 na plusie a w sloncu wiecej.

Jezeli chodzi o rododendron bede leczyc. Szukam takiej krzewuszki nak u ciebie moze dostane

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
ElzbietaFranka 16:43, 28 mar 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13890
Kamcia nie wyrzucaj rozplenicy one tak maja.
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies