Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod stewardessy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod stewardessy

Toszka 19:40, 19 sie 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Ech, zdałam sobie własnie sprawę, że tyle razy latałam nad Alpami, ale zawsze w nocy... teraz wiem ile widoków z góry mnie ominęło...bo z dołu znam. Teraz i z góry mogłam zobaczyć za twoją sprawą
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
gogo 22:27, 19 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Ja Alp nie znam z żadnej strony, więc dzięki za zdjęcia.
Okazuje się, że góry są zawsze cudowne
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Kamcia 10:18, 20 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Tak Gogo, niezaleznie od pory roku zawsze maja cos do zaoferowania.
____________________
Kamila Ogrod stewardessy
asiek 10:28, 20 sie 2018

Dołączył: 30 paź 2013
Posty: 141
Kamilka,
masz wspaniały zawód. Na pewno niełatwy, ale pasjonujący
____________________
Asia Tęczowo mi
Kamcia 08:39, 21 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Dla lubiących Chorwację. Trochę fotek z góry:










____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Muszelka 08:56, 21 sie 2018


Dołączył: 16 mar 2016
Posty: 4846
Ale faaaaaaajne zdjęcia! Miód na serce!

____________________
Ogród Muszelki Wizytówka
paulina_ns 09:05, 21 sie 2018


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Przepiękne zdjęcia Alp ja raz w życiu leciałam tylko samolotem do Irlandii niesamowite uczucie, ale na dłuższą metę bym się nie nadawała do takich lotów
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Adela 09:52, 21 sie 2018


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
No proszę... widzę, że loty i wojaże się marzą, a ogródki, gdy pokazały swój urok wiosną i latem, teraz zostawione same sobie?
Od ogródka też trzeba odpocząć. U mnie aktualnie upałów cd. Teraz jestem nad Bałtykiem, ale temperatura nie rozpieszcza. Dziś słonecznie i odpoczywamy od upałów.
Pozdrawiam
____________________
Ela - Moja ostoja
Kamcia 12:50, 22 sie 2018


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Dziewczyny, to prawda, ze praca stewardessy jest fascynujaca, ale tez bardzo wyczerpujaca i wymagajaca wielu poswiecen. Latam od 11 lat i nadal bardzo to lubie, ale pewnie Wam juz wspominalam, ze ja nie latam dla jakis prestizowych linii lotniczych ale dla nisko-budzetowych. To moj wlasny wybor, bo nigdy nie startowalam do Lufthansy czy Emirates. Z moim wieloletnim doswiadczeniem pewno mialabym duze szanse by sie tam dostac, ale ja po prostu nie chce i nie bardzo moge sobie pozwolic na nocowania poza domem z dala od rodziny. Moja firma mi przynajmniej umozliwia codzienne powroty do domu.

I dzieki temu mam mozliwosc poswiecaniu sie moim hobby jakim jest ogrod, podrozowanie czy odnawianie starych mebli.

Elu, nie wstawiam za wiele zdjec z ogrodu gdyz nie mam sie czym za bardzo chwalic. Hortensjom, na ktore tak czekalam pousychaly kwiaty podczas mojego urlopu, trawa wyschla na Amen, na ogrodzie pelno gruzu z rozwalonego plotu, skalniak nadal nie zrobiony, taras tez prosi o renowacje. Lista jest bardzo dluga a wszystko musi czekac az przyjdzie ich pora. Juz nie wspomne o drewutni i szopie, ktora pamieta okres Zimnej Wojny.

Czasem to mi sie juz wszystkiego odechciewa jak widze, ze tylko mnie to denerwuje a moj maz narzeka, ze non stop marudze.

Co do plotu, mielismy zaczac w marcu, w maju toczylismy walke z ubezpieczalnia. Jest koniec sierpnia i dopiero dzis przyszla dostawa pierwszej czesci materialu. Kiedy zaczniemy prace? Trudno powiedziec, bo chcielismy na poczatku wrzesnia ale mojemu mezowi szykuje sie wyjazd biznesowy. A niedlugo przyjdzie jesien; deszczowe dni i znowu sie wszystko przeciagnie.

Ale sie namarudzilam... No co...stewardessa tez miewa gorsze dni.

____________________
Kamila Ogrod stewardessy
gogo 22:12, 22 sie 2018


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Witaj Kamilko, dzięki za zdjęcia z lotu ptaka.
Ja na Twoim miejscu też za priorytet brałabym rodzinę.
Wszystkich nas czasem dopada chandra, ale na O. można się też wyżalić, nie tylko pisać o ogrodach. I to już daje ulgę. Trzymaj się, zobaczysz, że będzie dobrze.

____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies