Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrod stewardessy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrod stewardessy

omelka1 15:54, 26 maj 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Nie rezygnuj tak szybko z cisa one lubią cięcie. Usuń suche gałęzie jak dostanie światło powinien odbić.U mnie wszędzie tam gdzie usunęłam gałęzie po czasie odbijają nowe pędy.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Kamcia 16:56, 26 maj 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Czyli usunąć te boczne tylko? Czy ciachnac wszystkie razem z tymi glownymi? Ale wtedy to on juz bedzie naprawdę pokraczny.

Nie chciałabym z niego rezygnować bo on ma 30 lat i stanowi barierę dymna przy grillu.

____________________
Kamila Ogrod stewardessy
la_estrellita 20:19, 26 maj 2019


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Nooo, w końcu troszkę szerszych kadrów widzę. To tygryski lubią najbardziej . Pięknie.Może rzutem na taśmę zapodasz jeszcze kilka fotek? Do prusznika pałam miłością bezgraniczną, Tola jest słodka jak czekolada milka a cis... no cóż... nie lubię „choinek” .
____________________
Agnieszka Gutlandia
Adela 20:19, 26 maj 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Daj mu szansę! Daj mu szansę!
Gdybyś nawet poobcinała wszystkie boczne gałęzie, a zostawiła główny pień, to i tak odbije. Chyba, że.... załatwił go grill

Rododendrony masz super okazałe. Ile mają lat?
____________________
Ela - Moja ostoja
HannaR 21:44, 26 maj 2019


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
A może zrobić z cisa kulę na pniu.
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
omelka1 06:36, 27 maj 2019


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 965
Ja przycięłabym całe gałęzie przy pniu od dołu, poczekać spokojnie i jak w przyszłym roku nic nie odbije ewentualnie zastanawiać się nad wycięciem.
____________________
Agata-OGRÓD...niekończąca się opowieść i przygoda
Kamcia 14:19, 27 maj 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
Dziękuję Wam bardzo za rady.

Mój mąż nie zgadza sie na uformowanie go w kulę. Poki co nie pozostaje mi nic innego jak czekac. Może odbije a jak nie to będę musiala popracowac nad przekonaniem męża

Elu, rododdndrony mają około 20 lat.


____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Adela 20:15, 27 maj 2019


Dołączył: 13 sie 2013
Posty: 2767
Kamcia napisał(a)

Elu, rododdndrony mają około 20 lat.

Fajne, ale ja juz takich nie doczekam
____________________
Ela - Moja ostoja
ElzbietaFranka 20:52, 27 maj 2019


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13839
Kamciu piękny rododendron ja na probę przynajmniej kilka gałęzi przyciela powinien wypuścić nowe pędy.

Teraz odnośnie cisa zobacz czy te Łyse pędy cisa są suche czy żyją. Bo jak suche to nic z tego nie będzie żywe odżyją.
W Łazienkach w Wawie jest mnóstwo cisów i niektóre obcięto tak że zostały tylko pnie i ty wiesz jak pięknie odrosły. Jak będę zrobię fotki.

Krzewuszka urocza mam ją zapisana, ale nie ma tej odmiany u nas.
Będę szukać

Teraz nadchodzi chmura duży wiatr i pada.
Było bardzo ciepło dzisiaj więc deszcz był do przewidzenia.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Kamcia 10:37, 28 maj 2019


Dołączył: 12 lut 2017
Posty: 1017
To poproszę o te zdjecia z Lazienek jak tam bedziesz.

Obecnie mam do zdania wiele egzamin i staram sie skupic na nauce, wiec na ogrod mam malo czasu. Poza tym niedlugo Komunia mojego synka, wiec zamieszania sporo.

Jak juz sie ogarnę ze wszystkim to postaram się zajac trawnikiem ... no i tym cisem. On z jednej strony odrasta, wiec mam nadzieje, ze z tej drugiej tez zacznie.

____________________
Kamila Ogrod stewardessy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies