Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 09:04, 05 paź 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18116
malgol napisał(a)
Piękna ta rabata! normalnie niesamowita


Gocha, dzięki wielkie .
Żeby mi tak wszystkie wychodziły... .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:05, 05 paź 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18116
Kawa napisał(a)
o matko jakie cuda!!!
pięknie
hmmm jak moja Ladu U tak wybije to już wiem ze ciasno mam....


Kamiś, dzięki .
Lady U duża jest, to fakt, ale piękna .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:21, 05 paź 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18116
sarenka napisał(a)


Kasiu, a cóż to jest to na pniu za trawami??
Narazie jestem na etapie poszukiwań czegoś co byłoby zimozielone,a nie byłoby tuja szmaragd narazie jestem na etapie myślenie i szukania bo rabata nie za szeroka bo ma jakieś 180 cm,ale też żeby nie było za wysokie a chciałabym tam dać Rozplenice,rozchodniki, jeżówki. W sumie nigdy cisami i tujani się jakoś wybitnie nie interesowałam.


Pięknie prezentuja się u Ciebie te rabaty !


Dzięki Sarna za uznanie dla rabat .
Na pniu są świerki conica, podkrzesane i w tym sezonie z lekko przycinaną, formowaną koroną. Nie polecam jednak, bo czasem łapią przędziorka. Ja ich nie usuwam, bo eM oporuje, ale Ty rozważ inne rośliny na pniu - cisy albo tuje kuliste, albo może szczepione sosenki.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 09:21, 05 paź 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18116
Kasia_CS napisał(a)
Hihi, Kasiu, pokazałam Sarence Twoje Hameln i patrz jakie koniki uznanie dostały


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
sarenka 09:32, 05 paź 2018


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Kasia_CS napisał(a)
Hihi, Kasiu, pokazałam Sarence Twoje Hameln i patrz jakie koniki uznanie dostały


Hihi Hameln super, zamówię w przyszłym tygodniu, ale nie wiem ile ,może 2 sztuka. Mam nadzieję,że na wiosnę dadzą się podzielić posadziłabym przy Danicach, do wiosny miejsce się znajdzie

mrokasia napisał(a)


Dzięki Sarna za uznanie dla rabat .
Na pniu są świerki conica, podkrzesane i w tym sezonie z lekko przycinaną, formowaną koroną. Nie polecam jednak, bo czasem łapią przędziorka. Ja ich nie usuwam, bo eM oporuje, ale Ty rozważ inne rośliny na pniu - cisy albo tuje kuliste, albo może szczepione sosenki.

Skoro nie polecasz to nie będę brała pod uwagę
____________________
Magda W samym sloncu
nicol21 20:48, 06 paź 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Pięknie rośliny na podjeździe skomponowały Ci się z fasadą, a że już się pięknie rozrosły to już kolejna kwestia!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
mrokasia 21:24, 07 paź 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18116
sarenka napisał(a)


Hihi Hameln super, zamówię w przyszłym tygodniu, ale nie wiem ile ,może 2 sztuka. Mam nadzieję,że na wiosnę dadzą się podzielić posadziłabym przy Danicach, do wiosny miejsce się znajdzie


Skoro nie polecasz to nie będę brała pod uwagę


Zamów rozplenice bo warto .
A o conicach zapomnij .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 21:25, 07 paź 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18116
nicol21 napisał(a)
Pięknie rośliny na podjeździe skomponowały Ci się z fasadą, a że już się pięknie rozrosły to już kolejna kwestia!


Dzięki kochana, miło czytać takie słowa .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 21:30, 07 paź 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18116
Z pięknego weekendu udało mi się wygospodarować na ogród pół niedzieli. Posadziłam wreszcie dwie wykopane wcześniej hortki, jednego bukszpana i 3 jeżówki. Zadołowałam też jarzmianki - na docelowe miejsce pójdą na wiosnę jak poprzesadzam na cienistej cisy bo w tym sezonie już nie zdążę. Wysypałam 3 worki kory tam gdzie teraz sadziłam, skosiłam trawę i tyle... cebule czekają na lepsze jutro .
A jak u Was?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 21:34, 07 paź 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
U nas bryndza pochorobowa... Trochę się ruszałam dziś po domu, żeby ogarnąć po paru dniach nic nie robienia... Ogrodowo m zebrał jabłka z dwóch jabłoni.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies