Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

mrokasia 14:37, 09 paź 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18113
tulucy napisał(a)
A co to za westchnienia takie, hę? Nie podśmiewywamy się z chorób, to nieładnie


Kochana, dobrze wiedzieć, że w chorobie i po chorobie poczucie humoru Ci nie spadło .
Cmok .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 14:39, 09 paź 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18113
jolanka napisał(a)

W miejsce tui posadziłam świerka Aureospicatę. Klon też będzie na tej samej rabacie, Katsura, razem z tym bordowym atropurpureum. Na razie go zadołowałam razem z dwoma innymi w doniczkach to łatwiej przezimują razem okręcone matą albo włókniną


Aaaa , świerk powiadasz... a nie będzie tam miał za mało słońca? bo nie pamiętam dobrze jak tam ze światłem...
Kloniki super, dobrze że zadołowałaś, w kupie zawsze raźniej .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 14:41, 09 paź 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18113
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Zdołowały mnie prognozy klimatyczne na najbliższe 30 lat. Ogrodniczy żywot zakończę pewnie jako hodowca sukulentów na żwirowisku.
Cebulowe już posadziłam. Miałam tylko kilkanaście paczek.


He, he, to dobrze, że mam u siebie juki i lawendy, jest szansa że coś tam będzie rosło i nawet kwitło .
Cebulowe może posadzę w weekend. Też mam w tym roku niewiele .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 14:43, 09 paź 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18113
makadamia napisał(a)
No właśnie - weekend był piękny, a ja pół dnia spędziłam w czeluściach strychu, odkurzając przedpotopowe pająki. Pewnie się zdziwiły, bo od kiedy dom stoi chyba nie były ruszane

Twoje rabaty wymiatają - obłędnie zazdroszczę umiejętności sadzenia roślin


Ale za to masz czyściutki strych . A drugie pół dnia trzeba było spędzić w ogrodzie .
Dzięki Asia za pochwały, ale z tą umiejętnością sadzenia nie jest tak prosto, mam chyba napady w tej kwestii bo nie wszystkie rabaty mi tak wychodzą...niestety...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Pszczelarnia 14:53, 09 paź 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Frontowa się prezentuje, że hohoho!
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
tulucy 17:06, 09 paź 2018


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
Cierpienia fizyczne jakoś mnie jeszcze nie całkiem w pomroczność wepchnęły... Rozsądek owszem zniknął, humor chwalić Boga ostał się
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
inka74 21:17, 09 paź 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Zdołowały mnie prognozy klimatyczne na najbliższe 30 lat. Ogrodniczy żywot zakończę pewnie jako hodowca sukulentów na żwirowisku.
Cebulowe już posadziłam. Miałam tylko kilkanaście paczek.
Ale że w takim razie juk mam nie wyrzucać?? Chciałam ogłoszenie parafialne dać, że oddam a nawet dowiozę 2 sztuki jak ktoś potrzebuje a tu susza nadciąga
Jak ja ci zazdroszczę tych posadzonych paczek. Ja chyba z latarką będę sadzić bo jak przychodzę to już ciemno.

A tak ogólnie to pozytywne wariatki jesteście
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 21:03, 10 paź 2018


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
inka74 napisał(a)
Ale że w takim razie juk mam nie wyrzucać?? Chciałam ogłoszenie parafialne dać, że oddam a nawet dowiozę 2 sztuki jak ktoś potrzebuje a tu susza nadciąga
Jak ja ci zazdroszczę tych posadzonych paczek. Ja chyba z latarką będę sadzić bo jak przychodzę to już ciemno.

A tak ogólnie to pozytywne wariatki jesteście


Juka po eksmisji sprzed dwóch lat wciąż wybija z niebytu. Ona jak perz, z paru milimetrów korzonka się odradza.

Twoich ilości cebulek nie dałabym rady obrobić. Dla mnie jesteś niedoścignionym ideałem w tej dziedzinie. Perfekcja w czystej postaci.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
inka74 21:33, 10 paź 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Haniu ja jeszcze sadzenia nie zaczęłam i patrząc z obecnej perspektywy braku czasu to mi się zejdzie do końca grudnia
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
mrokasia 14:03, 13 paź 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18113
Pszczelarnia napisał(a)
Frontowa się prezentuje, że hohoho!


____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies