Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogrodowe marzenie Mrokasi

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe marzenie Mrokasi

April 07:11, 14 lip 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10310
Kasiu, ale miałam wczoraj frajdę, a twój ogród to jak wisienka na torcie
Na żywo to zupełnie inna bajka, bardzo ładna bajka. Choć zdjęcia robisz bardzo ładne to twój ogród jest z tych, co na żywo wyglądają jeszcze lepiej.
Perovskie i jeżówki to już rozwalają system. Nie wiem co się śniło Iwonce ale ja to chodziłam w takich łanach srebrno niebieskiej perovski.
No i teraz trzymam kciuki za plany, bo twój talent ma szanse się mocno rozwinąć.
No i nie mogę nie wspomnieć
o tej wąskiej ścieżce prowadzącej na tył, niezwykle uroczej i dopracowanej.
No co ja tam będę pisać, baaaaardzo mi się podobało
____________________
April April podbija las Mazowsze
Toszka 09:39, 14 lip 2019


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Mnie też bardzo się podobało i dalej jestem w szoku jaka metamorfoza nastąpiła w tak krótkim czasie.
Za graby trzymam kciuki. Będzie dobrze. Tylko podlewaj bo znów upały idą.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
eVka 10:25, 14 lip 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kasiu uff przeczytałam zaległości
Super, że grabik puszcza pączki, miałam identycznie w zeszlym roku z moimi dwoma nowowsadzonymi grabikami, uschły im liście od suszy ale potem po obfitym podlewaniu zaczęły puszczać pączki. W tym roku są piękne zielone (a przynajmniej były przed moim wyjazdem)

Fajne spotkanko wczoraj mieliście

Macham morsko!
____________________
mrokasia 10:58, 14 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
Iwona, Toszka, Jola - bardzo dziękuję za odwiedziny . Cieszę się, że mój ogródek się Wam podobał . Perowskia i jeżówki dziękują również .

Takie spotkania są bardzo inspirujące. Bardzo spodobał mi się pomysł Toszki wymiany moich kilku rozlazłych lawend na jukowo-lawendowej na małe perowskie. Sama bym na to nie wpadła, szukałabym innych lawend . I teraz tak myślę - może by tam jeszcze kilka stip dołożyć???
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:01, 14 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
effka napisał(a)
Kasiu uff przeczytałam zaległości
Super, że grabik puszcza pączki, miałam identycznie w zeszlym roku z moimi dwoma nowowsadzonymi grabikami, uschły im liście od suszy ale potem po obfitym podlewaniu zaczęły puszczać pączki. W tym roku są piękne zielone (a przynajmniej były przed moim wyjazdem)

Fajne spotkanko wczoraj mieliście

Macham morsko!


Ewcia, jakiś czas temu właśnie pocieszałaś mnie historią swoich grabków . I miałam nadzieję, że u mnie będzie tak samo . Muszę dalej pilnować podlewania.

Wypoczywaj!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
mrokasia 11:03, 14 lip 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
Dziewczyny! Trzymajcie kciuki - dziś wieczorem będziemy rozmawiać o kupnie przyległej działki z jej właścicielem .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
jolanka 11:07, 14 lip 2019


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16483
Trzymam, nie puszczę do wieczora
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Johanka77 11:50, 14 lip 2019


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
mrokasia napisał(a)
Dziewczyny! Trzymajcie kciuki - dziś wieczorem będziemy rozmawiać o kupnie przyległej działki z jej właścicielem .


Aaaaaaa!!!! Ale super by było! trzymam kciuki @
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Gosiek33 13:32, 14 lip 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Kciuki trzymam, mocno
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
tulucy 15:59, 14 lip 2019


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12908
mocno oboje
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies