Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Migawki z ogródka

Pokaż wątki Pokaż posty

Migawki z ogródka

tulucy 22:59, 02 sie 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Muszę wszystko poprzesadzać. Tutaj zostają tylko drzewka. Jedno jeszcze do posadzenia. Myślę,jakie wybrać.


Zamiast trawnika jest plan na łączkę kwietną. Muszę dosypać ziemi, wyrównać. Pozbyć się ostów. Postawić płotki. Dobrze, że już sierpień, to trochę piwonii pójdzie w dobre ręce, a resztę gdzieś wcisnę.

A w szklarni tymczasem tak.


Kolacja była pyszna. Tylko chlebek z masłem był do tego, jedyne kupne towary.

____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Magara 00:29, 03 sie 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6701
Jakiś nowy trend będzie na forumie?
Kto ma najbardziej zachwaszczone zakątki???

Pomidorki godne pozazdroszczenia - w moim foliaku zielone jeszcze Obawiam się, że jednak za mało słońca tam jest bo drzewa na sąsiedniej działce jednak coraz wyższe.
Jak kiedyś nagle zniknę z forum i nikogo o tym nie uprzedzę, Lucy - pamiętaj, to będzie znaczyć, że zasugerowałam Małżonkowi, że foliak trzeba przenieść
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
April 07:32, 03 sie 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10214
Lucy, ty masz gołą ziemię No ewenement...
____________________
April April podbija las Mazowsze
antracyt 07:41, 03 sie 2022


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11696
Co za plony
Co za "zielone" widoki
Co za motywacja
Chyba jutro ruszę w bój z chwastami w skrzyni
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Helen 08:17, 03 sie 2022


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8330
Takie pomidorki to jest skarb i zupełnie inny smak niż kupione w sklepie czy na targu.
____________________
Helen - Hortensjowo
Anda 08:31, 03 sie 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33531
Jakie pomidoraski fajne W tym roku mam prawie wszystkie samokończące, oprócz jednego. Nigdy więcej, za szybko „samokończą”.
Pielenia nie zazdroszczę. U mnie nie ma gołej ziemi, więc tak drastycznych widoków przed brak
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosiek33 09:44, 03 sie 2022


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Pracowita dziewczyna z Ciebie Nie chcesz trochę u mnie popielić

Zbiory bardzo udane, a to dopiero początek
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
mrokasia 10:07, 03 sie 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18035
Aaaaa, pozazdrościła koleżance ciężkich prac ziemnych .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
tulucy 13:11, 03 sie 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Daga, Ty ściemniaro, w tym tryndzie długo Twój ogród nie będzie się mieścił.


Jola, jak miło, że udało mi się czymś zaskoczyć

Zuza plony bardzo cieszą. Dziś nie wolno pielić i jutro też nie. Udar gwarantowany .
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
tulucy 13:18, 03 sie 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Jeleń, oj tak, one za dam zapach już medal mają. A smak. Poezja. Same wcinam. No prawie, trochę solę.

Ewa, tak naprawdę to ja nawet nie wiem, jakie mam, bo mi mama kupowała na targu. Tyle tylko wiem, że brała szklarniowe. Dwa krzaki chyba są z tych samokonczacych, bo widzę, że już w górę nie idą. Kilku już sama przycięłam czubki, bo dachu szklarenki nie podniosę .

Gosia, oj jaka pracowita .
Właśnie leżę plackiem i się relaksuję. Przed robotą, do której mi się nie chce zabrać. Za ciepło...

Kasia, kto komu... Chciałam zaznaczyć, że to ja skończyłam pielić swój warzywnik, zanim Ty się za swój zabrałaś i to jeszcze przez moje truskawki



Rano musiałam jechać do Warszawy i teraz to odrabiam, leżąc na kanapie. Za gorąco.

Ale już zaraz idę kopać.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies